Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    A sta ako covek nije znao da je ovaj okoreli grobar?????
    Ako ne mozemo da dovedemo igraca tipa Todorovica onda ja ne znam.sta Covic jos radi u klubu?
    Ja sam te zaista iskreno pitao sta Covica toliko vezuje za Zvezdu ako para nema, drzava ne daje, stanje je ocajno???
    Zašto bi igrač koji navija za Partizan prešao u Zvezdu koja ne može da da bolju ponudu od Partizana, čak šta više verovatno raspolaže sa manjim budžetom nego KKP, plus što mi tonemo dok se Partizan konačno konsolidovao.Kako mi možemo privući tog igrača?

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Ko ce da mi objasni Radicevica? Taj decko je meni imao bolji upgrade od Jovica, kako onako potonu covjek bez traga? Sta se tu desilo? On i Roc su trebali biti opasan tandem.
      Jednostavno objašnjenje: TRENER.

      Naredne sezone "anti čovićevci" će dobijati ovakva mesta u Pioniru:
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Ko ce da mi objasni Radicevica? Taj decko je meni imao bolji upgrade od Jovica, kako onako potonu covjek bez traga? Sta se tu desilo? On i Roc su trebali biti opasan tandem.
        Nije dobro krenuo , osim pripremnih, onda je izviždan protiv Makabija i tu je bio kraj.
        Ne sećam se da je neko tako prošao u kkcz.
        Za mnoge se imalo strpljenja ali valjda je takva ova sezona... mnogo grešaka ,nervoze ,nestrpljenja


        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Zamišljam situaciju u kojoj novi trener iznese da ne vidi Oja i Nenadić u timu.Da li bi Čović poštovao tu odluku i zašto ne?
          I zašto Ojo već radi individualno? Čija je odluka da on dođe u Zvezdu?
          Da se razumemo nemam ništa protiv Oja, čak bih i voleo da dođe, ali isključivo ako to trener bude želeo, a ne Čović.
          Last edited by Tesla/24; 30-06-18, 12:36.

          Comment


          • Nije mogao imati veci upgrade nikako od Jovica, ali bas nikako...Sta se desilo, trener neznalica...po meni je jos trebao dobiti sansu,bar do polusezone..Nisam ga nesto gledao ali sam znao u principu sta i kako moze on....Alimpijevic je bio extremno glup da su Radicevica smenili zvizduci iz hale...Ne kazem da je ne znam kakav igrac, ali dobio je trenera amatera koji ako mu nije odmogao, nije ni pomogao...

            To je jedan od pluseva kada imas kvazi trenera i neznalicu na klupi..pu pu pu nikada da se vise desi onako nesto...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Pa zato što nemilice sipaju u fkcz i to ih jedino interesuje , zato što većinu cigana zabole za kkcz ...o delijama da ne pričam [emoji35]

              Zato što mu sina u Rusiji čuvaju janičari...





              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
              A sin mu manager lepom Radonji zajedno sa ekipom Alkatraza sa Dorcola. Samo 25 % od ugovora ali nije isto igrati u Surdulici ili u Moskvi, Kaljingradu, Samari pred 100 miliona gledalaca putem Tv aparata, pa jos mali Joveljic u istoj agenciji pa ima tu logike kako se i gde sipa da bi se vratilo uvecano za par puta.

              Comment


              • Ovo je tako tipično za ovaj kombi forum, svako je dobar samo pre i posle Zvezde, i svi drugi su bolji od ovih koji su u Zvezdi, zato nismo ni zaslužili ni ove rezultate koje smo zabeležili. Džaba iskustva iz prethodnih sezona kada se ama baš ništa ne nauči iz njih.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Jednostavno objašnjenje: TRENER.

                  Naredne sezone "anti čovićevci" će dobijati ovakva mesta u Pioniru:
                  Može i u FMP Areni iza onih stubova

                  Comment


                  • Cuj kombi forum, istorija je ispricana prica....Sto je bilo juce ne znaci da ce biti danas...Ljudi su ovde zeljni sportske price, ne ratova ko ce se uvuci vise u dupe nekom politicaru kojije trenutno na vlasti...Valjda je muka svima ovde jednih te istih floskula...Ljudi ce naci drugi unverzum,dok mi ovde jos budemo ulazili u anus politicarima zarad sitnih pocasti..

                    Jasno se to vidi, ko se uvuce vise taj profitira, nema tu nekih specijalnih moci..koliko zaostajemo govori i cinjenica da nas je Bokan prestigao,sukoro ce i Ljubljana itd..ne po rezultatima samo, vec i po sistemu ulaganja,infrastrukture i ostaloga sto ide uz to....Sreca u nesreci je sto smo siromasna i talentovana zemlja, pa nece faliti talenata..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Može i u FMP Areni iza onih stubova
                      Kao da je tu i snimano...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Dobar dan

                        Evo za tvoju informaciju, raspitao sam se, posto su uspesno predali finansijski izvestaj i organizovali piknik za odlazak Davora, sada su resili da u slobodno vreme do skupstine se bave malo i kosarkom.

                        Za tog Todorovica su culi kazu i da bi ga doveli krenuli su u akciju. Da bi ga doveli moraju prvo da vide sa DW da li bi posle sinocne katastrofe od Francuza bio voljan da mu zaboravimo ruznu proslost i sedne kod nas na klupu, takodje i Novici je upucen poziv ako moze da nam pomogne oko sklapanje ekipe. Kada se ova dvojica dogovore postoje minimalni uslovi da bi Todorovic mozda dosao jer bi dosao medju svoje jer ima urodjeni daltonizam prema crvenoj boji i jedino ga privlaci crno bela boja.
                        Drug, te priče Zvezdaš/Partizanovac što se profi igrača tiče su za malji deca...

                        Ako možeš da mu ponudiš bolje uslove doći će, ako ne možeš, neće doći... Prosto & jednostavno...

                        A ako Dr Čović za takvog igrača ne može da ponudi bolje uslove, neka stavlja ključ u bravu i prepusti mesto nekom ko će moći.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Drug, te priče Zvezdaš/Partizanovac što se profi igrača tiče su za malji deca...

                          Ako možeš da mu ponudiš bolje uslove doći će, ako ne možeš, neće doći... Prosto & jednostavno...

                          A ako Dr Čović za takvog igrača ne može da ponudi bolje uslove, neka stavlja ključ u bravu i prepusti mesto nekom ko će moći.
                          A zasto bi ponudio Todorovicu bilo kakve uslove da predje kod nas, jel on Lebrone licno pa sada ga treba juriti. Za koje pare bi mozda Stefan Jovic presao u KKP ili Vladimir Stimac. Ponekada igraci (ne svi ) imaju neki moral i ni za kakve pare ne bi presli na suprotnu stranu brda. I da slazem se da Covic treba odmah da ode iz kluba zato sto ne moze fucking Todorovica da dovede jer je strpao Gruziji 20 pts i sada je igrac od kojeg zavisi buducnost KKCZ, Neka se onda i ugasimo ako zavisimo od Todorovica injegovog dovodjenja. KLjuc u bravu svakako.

                          Comment


                          • Zato što kvalitetni domaći igrači ne rastu na grani. A još ređe su dostupni. Dječarac je all around igrač, puni sve kolone, jednako je dobar napred i pozadi, izuzetno čvrst, dobar košarkaki IQ, ne boji se kontakta, sjajan atleta. Biće u tri prva domaća igrača u ABA što se indeksa tiče.

                            Dovoljno?
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Zato što kvalitetni domaći igrači ne rastu na grani. A još ređe su dostupni. Dječarac je all around igrač, puni sve kolone, jednako je dobar napred i pozadi, izuzetno čvrst, dobar košarkaki IQ, ne boji se kontakta, sjajan atleta. Biće u tri prva domaća igrača u ABA što se indeksa tiče.

                              Dovoljno?
                              Ajmo ovako, na njegovoj poziciji imamo Dobrica, Davidovca, Radanova, Lazarevica, Lazica, u nekim projekcijama i Borisa moze da se spusti na trojku. Ne govorimo o kvalitetu vec samo o cinjenjcnom stanju trenutno igraca pod ugovorom sa KKCZ. Teoretski mozes mu ponuditi ne znam kakve pare i on kaze ne zelim, kao sto mnogo navijaca/igraca KKP ne zeli da predje u KKCZ i obratno.

                              Comment


                              • Dečko pre svega igra dvojku. Kvalitetniji je od svih nabrojanih.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X