Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Dobar dan

    Evo za tvoju informaciju, raspitao sam se, posto su uspesno predali finansijski izvestaj i organizovali piknik za odlazak Davora, sada su resili da u slobodno vreme do skupstine se bave malo i kosarkom.

    Za tog Todorovica su culi kazu i da bi ga doveli krenuli su u akciju. Da bi ga doveli moraju prvo da vide sa DW da li bi posle sinocne katastrofe od Francuza bio voljan da mu zaboravimo ruznu proslost i sedne kod nas na klupu, takodje i Novici je upucen poziv ako moze da nam pomogne oko sklapanje ekipe. Kada se ova dvojica dogovore postoje minimalni uslovi da bi Todorovic mozda dosao jer bi dosao medju svoje jer ima urodjeni daltonizam prema crvenoj boji i jedino ga privlaci crno bela boja.
    Sarac svaka cast na postu. Tako treba. Voimjaoca

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ko npr Covic i Ristovic, pa i Dangubic itd...
      Тодоровић не крије да је навијач црно-белих: Спреман за специјалну утакмицу
      24 октобар, 2017
      http://zurnal.rs/kosarka/partizan/55...jalnu-utakmicu
      Nađi ovakvu Dangubićevu izjavu i sve 5. Ovo oko Čovića i Ristovića su teške gluposti, da ne upotrebim neki teži izraz.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Sarac svaka cast na postu. Tako treba. Voimjaoca
        Ajde budi ozbiljan jednom i stavi se u polozaj Todorovica koji je njegov motiv da dodje u KKCZ, pare mu ne mozemo ponudit vece nego sto KKP moze da mu ponudi a da ne pricamo o spanskim klubovima, El mu ne mozemo ponuditi, na njegovoj poziciji imas, Radanova, Dobrica i Davidovca, i pri tom je deklarisani navijac KKP. Sta bi njega to prelomilo da dodje u KKCZ u odnosu na ponude koje ima u Spaniji ili recimo od KKP?

        Comment


        • Dangubic se zna da je grobarcina i ima izjava njegovih ali ne za novine...Covic, ne bi me cudilo da predje u partizan, koliki je zvezdas....xD

          Mi smo eto zavrsili EL pre mesec dana, vec nemamo para za igrace za koje se interesuje Tenerife,Mursija i partizan...

          Kazem vam lepo, gasite polozaje i idite iz Zvezde ako pare ne mozete naci..

          Nema oni cime da nas zaduze itd...sentimentalnost sa covicem i ekipom je ravna nuli...

          Kao i uvek na moje bitanje o batovima nema odgovora..osetio je tvrd orah i znanje...pa posle silnih quote prosle sezone, krenuo je strategijom nisam tu )) ali na veliku zalost ipak sam ja tu )

          Ovo je trenutno moje uzivanje...dokazano da su nesposbni i da je DR bio jedina svetla tacka u klubu...
          Last edited by LosmiSK; 30-06-18, 10:48.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ajde budi ozbiljan jednom i stavi se u polozaj Todorovica koji je njegov motiv da dodje u KKCZ, pare mu ne mozemo ponudit vece nego sto KKP moze da mu ponudi a da ne pricamo o spanskim klubovima, El mu ne mozemo ponuditi, na njegovoj poziciji imas, Radanova, Dobrica i Davidovca, i pri tom je deklarisani navijac KKP. Sta bi njega to prelomilo da dodje u KKCZ u odnosu na ponude koje ima u Spaniji ili recimo od KKP?
            A sta ako covek nije znao da je ovaj okoreli grobar?????
            Ako ne mozemo da dovedemo igraca tipa Todorovica onda ja ne znam.sta Covic jos radi u klubu?
            Ja sam te zaista iskreno pitao sta Covica toliko vezuje za Zvezdu ako para nema, drzava ne daje, stanje je ocajno???

            Comment


            • A šta će nam Todorović? Zato što hoće u kkp ? Zato što je dao 20 p Gruziji ?



              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                A šta će nam Todorović? Zato što hoće u kkp ? Zato što je dao 20 p Gruziji ?



                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                Slazem se. Prosecan igrac. Glavu dajem da nije nista bolji od Dobrica.

                Comment


                • Oni imaju SNS limara u upravi a mi SNS Čovića u upravi...previše se fame pravi oko Čovića i ako "ne daj bože ode propašće Zvezda" što apsolutno nije istina.

                  Od 2000-te na ovamo su raznorazne uprave demonkrata dovele Zvezdu do prosjačkog štapa, za 10 godina 15 miliona duga...a Čo je za 5 godina uspeo da napravi 3 miliona duga uz ogroomnu podršku države (neosmradikala na vlasti) i to je fakat šta bi bilo da je kao Vučićević isukao 4 miliona jura iz svog džepa, da li bi se onda bahatio sa promašajima?

                  Šta se dešava sada i prošle-pretprošle godine ne znam ali izgleda da manje ljubi bulju pičkoustom ili da se preterano bahatilo računajući da će pičkousti da to pokrije, svi sklapaju roster a mi ne znamo ni ko će nas voditi, ko nam je trener...lagano tonemo na očigled svih.

                  Kada je Čo dolazio tražio je podršku navijača (u trenutku preuzimanja je nije imao od većine), kasnije slamanjem Partizana je tu podršku dobio ali on kao i svi kraljevi se uljuljkao na lovorikama, mislio je da je on Zvezda i da on može... zna, da vodi politiku prelaznog roka, bira igrače i da je dosta to što će nabacati pojedinačno kvalitetne igrače u tim i da će sa nekim totalnim anonimusom da vada Jadranom. Otrežnjenje je bolno, šamari su pali, mi smo još uvek u nok daunu i najgore je što (čini mi se) i dalje teturamo u mraku jer(nismo) nije sposoban da prepozna svoju krivicu i to da promeni za dobrobit kluba.

                  Kako stvari sada stoje, naše ambicije će dosezati do ulaska na F4 ABA lige. Voleo bih da me demantuje rezultatima (a koji Zvezdaš to ne bi voleo).
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Naravno da nije nista bolji od Dobrica, nije hajp ali nemas jeftinih domacih igraca za naci...glupo je prepustati nesto partizanima dok u 12 imas filipa covica npr...

                    Licno ga ne bih uzeo ali bojim se da ni stranaca nece biti nekih boljih kvaliteta..Dobric je igrac evroligaskog tima, samim tim ne moze biti gori od beka Bilbaoa koji je ispao iz lige...

                    Svakako, vise bi voleo da gledam Radanova i Simanica sledece sezone sa ozbiljnim minutama i da pokaze sta znaju...Meni je neprezeljen igrac Voja Kamenjar i tu smo opasno pogresili...ma sta ko mislio o njemu bice on uskoro dominantan igrac za evropske uslove...''
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ne trebamo mi gomilati igrače, nama su potrebna dva pleja, jedna četvorka i jedan centar (različit igrački od Alena) ako uspemo da zadržimo Alena i to ako i mi i on želi a čini mi se da se mi i ne cimamo mnogo ii čak dva centra da bi naš tim bio kurenttan u ABA i EC okvirima.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Kad god je neki problem u klubu krece prica ,,,drzava ne daje pare,, ,,grobari dobijaju vise,, ,,braca zele u klub,, Price za malu decu.
                        Ostoja je smanjio dug u Partizanu isto koliko I Terzic u FK. Zvezda posluje domacinski samo u pricama NC a onda saznamo da dugujemo 3 miliona, padaju BAT zabrane iitd,itd.
                        Ne prolazi prica Covica da privatuzuje klub al da ne ulozi ni corav dinar. Drzavo daj milione, navijaci kupujte karte, donirajte ali da se nije neko drznuo da nesto pita, zameri. Ja cu da biram trenera, igrace, strucni stab, upravljam novcem. Pa I sam Sarac je pisao ,,Zar mislite da ce na UO neko dici ruku protiv Covica,,???
                        Ako je Covic mudonja nek ulozi svoje pare.
                        Vidim sad frka sto je Ostoja limar uspeo da prigrabi vise novca od drzave. Sto se neko ne zapita zasto??????
                        Jel to drzava odustala od pomoci Zvezdi sa Covicem na celu?? Ako jedte zasto?

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Kad god je neki problem u klubu krece prica ,,,drzava ne daje pare,, ,,grobari dobijaju vise,, ,,braca zele u klub,, Price za malu decu.
                          Ostoja je smanjio dug u Partizanu isto koliko I Terzic u FK. Zvezda posluje domacinski samo u pricama NC a onda saznamo da dugujemo 3 miliona, padaju BAT zabrane iitd,itd.
                          Ne prolazi prica Covica da privatuzuje klub al da ne ulozi ni corav dinar. Drzavo daj milione, navijaci kupujte karte, donirajte ali da se nije neko drznuo da nesto pita, zameri. Ja cu da biram trenera, igrace, strucni stab, upravljam novcem. Pa I sam Sarac je pisao ,,Zar mislite da ce na UO neko dici ruku protiv Covica,,???
                          Ako je Covic mudonja nek ulozi svoje pare.
                          Vidim sad frka sto je Ostoja limar uspeo da prigrabi vise novca od drzave. Sto se neko ne zapita zasto??????
                          Jel to drzava odustala od pomoci Zvezdi sa Covicem na celu?? Ako jedte zasto?
                          Pa zato što nemilice sipaju u fkcz i to ih jedino interesuje , zato što većinu cigana zabole za kkcz ...o delijama da ne pričam [emoji35]

                          Zato što mu sina u Rusiji čuvaju janičari...





                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ne trebamo mi gomilati igrače, nama su potrebna dva pleja, jedna četvorka i jedan centar (različit igrački od Alena) ako uspemo da zadržimo Alena i to ako i mi i on želi a čini mi se da se mi i ne cimamo mnogo ii čak dva centra da bi naš tim bio kurenttan u ABA i EC okvirima.
                            Mislim da su Omicevi planovi vezani za Spaniju.

                            Comment


                            • Navodno bi Omic mogao u Gran Kanariu.

                              Comment


                              • Ko ce da mi objasni Radicevica? Taj decko je meni imao bolji upgrade od Jovica, kako onako potonu covjek bez traga? Sta se tu desilo? On i Roc su trebali biti opasan tandem.

                                Comment

                                Working...
                                X