Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ipak se za sve valjda pita sportski direktor Nesa Ilic zar ne? Nece on ishitreno da reaguje na pritisak navijaca. A valjda se i nesto pita buduci trener da li mu treba Lessort ili ne.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Ja ovde citam upise da ga pustimo tj da platimo samo neka da ga uzme. I onda mi nije jasno sta u njemu vidi Himki zimus, Barsa i Olimpijakos a nama ne valja i vecina navijaca bi samo da mu vide ledja. Pa cemo imati situaciju za koje god pare da ode biti da je prodat jeftino tj takvog centra necemo naci ili ti on pojma nema mi mozemo bolje uvek da nadjemo. Pa se pitam da li je Blat toliko lud da zeli da kupi Lesorta ili je i to spin masinerija COvinih bot forumasa.
      Ili je on prevara, BBIQ mu je u minusu ILI je Alimpijević prevara koja je uspela da uništi i više nego što smo svi kumulativno mogli da zamislimo.
      Inače,čini mi se da tih 100000 idu zalizanom a da u ovomslučaju Zvezda ostaje suvog novčanika.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Ja ovde citam upise da ga pustimo tj da platimo samo neka da ga uzme. I onda mi nije jasno sta u njemu vidi Himki zimus, Barsa i Olimpijakos a nama ne valja i vecina navijaca bi samo da mu vide ledja. Pa cemo imati situaciju za koje god pare da ode biti da je prodat jeftino tj takvog centra necemo naci ili ti on pojma nema mi mozemo bolje uvek da nadjemo. Pa se pitam da li je Blat toliko lud da zeli da kupi Lesorta ili je i to spin masinerija COvinih bot forumasa.
        Dotični neka poslušaju reči Saše Obradovića o stanju na tržištu i koliko su klubovi primorani da plaćaju igrače, čak i preko realne cene jer odlaze u Ameriku, isplati im se da zabodu dva, tri desetodnevna ugovora u NBA sa nadom da će ih neki klub potpisati do kraja sezone.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Evo i od mene jedna zelja da pojaca klub. Marin Sedlacek! Covjek zna sve o kosarci, zna vise igraca od Wikipedije, mislim da bi neka funkcija sportskog direktora bila po mjeri.
          Enciklopedija je čovek!

          Comment


          • 500k za Lesora i neka ide,ispod toga ne!

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Pa se pitam da li je Blat toliko lud da zeli da kupi Lesorta ili je i to spin masinerija COvinih bot forumasa.
              Nije ga lično upoznao
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Ili je on prevara, BBIQ mu je u minusu ILI je Alimpijević prevara koja je uspela da uništi i više nego što smo svi kumulativno mogli da zamislimo.
                Inače,čini mi se da tih 100000 idu zalizanom a da u ovomslučaju Zvezda ostaje suvog novčanika.



                Ovih 100.000 je prebijeno sa obestecenjem za Aranitovica, tako da Misko ga sada nudi na trzistu jer ga mi ne vidimo sledece sezone u timu ocigledno.

                Lesort ima samo jedan cilj a to je NBA.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  [/B]

                  Ovih 100.000 je prebijeno sa obestecenjem za Aranitovica, tako da Misko ga sada nudi na trzistu jer ga mi ne vidimo sledece sezone u timu ocigledno.

                  Lesort ima samo jedan cilj a to je NBA.
                  To je bilo jasno jos od finala ABA... A to da je decku cilj NBA nemam sta drugo vec svu srecu da mu pozelim, trebace mu.

                  Comment


                  • Ponovio sam 100 puta. Lesor, Feldin, Rocesti, Bjelica, Lazic, Dangubic,Pero, Omic je tim koji je trebao da se proseta ABA ligom da ih nije vodio onaj debil. To potpisujem.
                    Lesor je ogroman potencijal. Ali ko da ga usmeri? Faking Alimpijevic. Coviceva podguzna muva?????

                    Comment


                    • Šarac, raspitaj se u klubu je li čuo neko za ovog Dejana Todorovića. Ako nije, javi im da se bavi košarkom.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Šarac, raspitaj se u klubu je li čuo neko za ovog Dejana Todorovića. Ako nije, javi im da se bavi košarkom.
                        Dobar dan

                        Evo za tvoju informaciju, raspitao sam se, posto su uspesno predali finansijski izvestaj i organizovali piknik za odlazak Davora, sada su resili da u slobodno vreme do skupstine se bave malo i kosarkom.

                        Za tog Todorovica su culi kazu i da bi ga doveli krenuli su u akciju. Da bi ga doveli moraju prvo da vide sa DW da li bi posle sinocne katastrofe od Francuza bio voljan da mu zaboravimo ruznu proslost i sedne kod nas na klupu, takodje i Novici je upucen poziv ako moze da nam pomogne oko sklapanje ekipe. Kada se ova dvojica dogovore postoje minimalni uslovi da bi Todorovic mozda dosao jer bi dosao medju svoje jer ima urodjeni daltonizam prema crvenoj boji i jedino ga privlaci crno bela boja.

                        Comment


                        • Šta ima veze, možemo i boje da promenimo, ovde ionako mnogi ne prave razliku između crne i crvene.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Lol. Stari dobri Dekkard. Sad ces kao Hans Landa da lovis skrivene Grobare?


                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Šta ima veze, možemo i boje da promenimo, ovde ionako mnogi ne prave razliku između crne i crvene.
                              Ko npr Covic i Ristovic, pa i Dangubic itd...prica sa indijance i nikog vise.

                              Mene zanima da li ce nas Bjelica batovati i kad ce to biti. Neki ugovori prosle i proslih sezona su bili iznad realnih plateznih moci, posebno ove sezone.

                              Plate su mnogo vece bile ove sezone, kada se oduzme da nije bilo bonusa i da su relativno i selektivno isplacivane vecito..

                              Da se ja pitam, rasterao bi sve ovo i poslao u Zelznik da se vise ne blamiramo sa dva kluba u ligi, zaratili smo sa svima i vreme je ocigledno za promene.

                              Zvezda ne sme i nece biti zatocenik, a neke je vec uhvatio stoholmski sindrom...Ako hocete EL,ako je to plan, uprava mora biti dostojna toga, kao trener i sami igraci.

                              Mnogo je para potroseno prosle sezone i sve ovo je jedan veliki neuspeh.. citiram5-1 SMO IZGUBILI OD BUDUCNOSTI, izubili kup i osvojili nekako KLS koji je u rangu ceske lige...

                              Simanic je dobio ko zna koliko para za klupu u CZ i FMP, Voja je decko pobegao itd...Nemamo uslove da nikog zadrzimo vise, i ako neki ovde rekli svi su na prodaju....

                              Prosto ne vidim svetlo na kraju tunela, vidim kockanje kao i prosle godine ali ovaj put kockanje sa F4 ABA lige, od domacih igraca nemamo koga dovesti, od stranih imamo ali i tu ocekujem kataklizmu...

                              Kad ti drzava okrene ledja, to nije problem nas navijaca vec uprave kluba i kao drzavni klub to ne moze da izadje na dobro...

                              Za 4 godine EL, nismo kao klub porasli ni za inc...sad da drzava neda pare, nema nas na mapi i to je cela prica...nezavisni smo kao Djuka Bizon u skupstini...nazalost, slede nam teski dani ako se ne poprave odnosi a tesko ce, posto je kkp dobio pare i to se vodi kao sns klub, ali mi koji isti taj sns molimo za pare se ne vodimo...mi smo avangarda sa sve Covicem na pinku i hepiju....

                              Ne vidim izlaz iz ove sezone, vode je trenutno nesposobni ljudi koji sve sto mogu jeste da pronadju nesto malo mesta u anusu nasega dragog predsednika, ali niko nije lud da baci ne znam kakve pare itd....
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • svi zivi dovode nesto a mi kao da prestajemo da igramo kosarku ....na sta smo spali ....ili tako rade da sve drze u tajnosti ..

                                Comment

                                Working...
                                X