Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Covic ako bude drugi plej, navijacu kontra Zvezde svaku...tacno vas nece biti 500 u hali, sve da je dzabe ulaz, a i toliko godisnjih...

    Ko bude dao podrsku tom timu sa FC3, taj ne misli dobro Zvezdi...ma sta pricao..
    To ja očekujem da će se desiti,da Fića ostane i bude drugi plej. . . Voleo bi ja da dodje Pangos i da ostane Roc ali jasno je kolike su šanse za takvo nešto

    Comment


    • Ajmo jedan za puste zelje pusti snovi. Tyler Honeycutt je free agent. [emoji16]

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Ajmo jedan za puste zelje pusti snovi. Tyler Honeycutt je free agent. [emoji16]

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
        Neka hvala,plaćenik,sa federima na nogama doduse

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Neka hvala,plaćenik,sa federima na nogama doduse
          Pa ono igra za pare, ocigledno da je placenik Nesto poput Milka Bjelice

          Comment


          • Onaj Japanac, pa Sečeni Med, joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojjjjj jjjjjjj
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Onaj Japanac, pa Sečeni Med, joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojjjjj jjjjjjj
              Brat Yuta!!!!

              Come to Red Star bro!

              Comment


              • Posle ovih nagadjanja oko drugog (a sto ne i prvog) pleja
                potpuno sam siguran da je odlazak Covica bolje resenje nego njegov ostanak.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Cekacemo kraj Jula, nekakve skupstine na kojima nikada nista odluceno nije. Onda ce pod parolom kako niko nece u Zvezdu Covic ostati, dovesti nekog poslusnika za trenera I sesti sa Miskom jedan dan u fazonu ,,Misko treba mi 5 igraca ja bi ove,, I tako ce se dovesti par pojacanja, saopstiti treneru I udri.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Cekacemo kraj Jula, nekakve skupstine na kojima nikada nista odluceno nije. Onda ce pod parolom kako niko nece u Zvezdu Covic ostati, dovesti nekog poslusnika za trenera I sesti sa Miskom jedan dan u fazonu ,,Misko treba mi 5 igraca ja bi ove,, I tako ce se dovesti par pojacanja, saopstiti treneru I udri.
                    Ako se tada budete dogovarali sa Miskom - ni Stimac nece biti na raspolaganju.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Brat Yuta!!!!

                      Come to Red Star bro!
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Nece biti nista ni od Arcidiacono-a, jer su mu Bullsi upravo ponudili long-term deal.

                        Comment


                        • Ukoliko nisu kod Miška, neće biti ništa ni od koga od ovih.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Ukoliko nisu kod Miška, neće biti ništa ni od koga od ovih.
                            Amin
                            Evo citam izjavu Ristica. Dok se nasi smisle pokupice ga neko drugi. Ali polako ima vremena de zurimo????

                            Comment


                            • Nešto se drugog foruma, ne znam koliko je verodostojno, deluje da je od čoveka bliskog Ristiću s obzirom da nije sklon kvazinsajderskim malverzacijama:
                              "Vrlo retko pišem jer nemam vremena, a još ređe odgovaram takozvanim insajderima.
                              Ali, ovoga puta moram jer dečka znam lično, kao i njegovu porodicu duže od 10 godina.
                              Naravno, sa Duletom sam u neprestanom kontaktu.
                              Napisaću zbog zvezdaške javnosti celu trenutnu istinu vezano za Ristića, upravo zbog ovakvih upisa koji ničim utemeljeno zbunjuju i obmanjuju zvezdašku javnost. Razlog ne znam, neću ulaziti, ali nešto normalno i dobro sigurno nije.
                              Krenuću od večeri drafta, Dule je imao obećanje Oklahome da će ga pokupiti sa 57-e pozicije.
                              Pošto je draft živa stvar, kada je došao njihov red da biraju oni su procenili da im je ostala bolja mogućnost u tom momentu i prekršili su usmeno obećanje. Ristićev stav je da uopšte nije razočaran.
                              Istovremeno je dobio ponudu nekoliko nba ekipa da igra letnju ligu i proba da se izbori za takozvani two-way ugovor.
                              Njemu se to ne dopada i radije bi da se vrati u Evropu odakle ima već tri ponude, timova koji su platežno bolji od nas.
                              Ali, nije siguran u ulogu i minute koje bi imao tamo a njemu je najbitnije da igra i dalje unapradi svoju igru.
                              Kao idealnu sredinu za to vidi upravo Zvezdu, ali naravno da se pita novi trener, a pita se i Čović.
                              Zvezdu vidi i kao idealnu sredinu jer bi bio bliži porodici i prijateljima, zna sistem, a takođe je pomno pratio dešavanja u klubu prethodnih godina na studijama i uživao u uspesima. Prosto, on je dete Zvezde, deo našeg sistema i prošao je kompletan naš košarkaški program (u Beogradu je od kada je imao 12 godina). Milion puta mi je rekao da on svoju misiju u Zvezdi koju je započeo kao junior, treba da nastavi i kao senior.
                              Za sada ga Zvezda nije kontaktirala, a više će se znati u narednih 10-ak dana. Neko ovde pomenu hajp oko njega, pa on to nikada nije radio niti će. Ali, ako pričamo realno, srazmerno našim platežnim mogućnostima, većina nas bi mogla da se složi da bi bio dobro pojačanje.
                              Dule je jedan ozbiljan i dobar momak, posvećen radu i košarci koji je želeo i da se iškoluje i zaista mi je mučno da čitam laži i bljuvotine (kao u tekstu koji sam citirao) od strane ljudi koji apsolutno pojma nemaju o njemu i oči mu nisu videli u životu a predstavljaju se kao insajderi puni informacija. A ne bih se začudio da se radi i zlonamernom navijaču Partizana..."
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Nešto se drugog foruma, ne znam koliko je verodostojno, deluje da je od čoveka bliskog Ristiću s obzirom da nije sklon kvazinsajderskim malverzacijama:
                                "Vrlo retko pišem jer nemam vremena, a još ređe odgovaram takozvanim insajderima.
                                Ali, ovoga puta moram jer dečka znam lično, kao i njegovu porodicu duže od 10 godina.
                                Naravno, sa Duletom sam u neprestanom kontaktu.
                                Napisaću zbog zvezdaške javnosti celu trenutnu istinu vezano za Ristića, upravo zbog ovakvih upisa koji ničim utemeljeno zbunjuju i obmanjuju zvezdašku javnost. Razlog ne znam, neću ulaziti, ali nešto normalno i dobro sigurno nije.
                                Krenuću od večeri drafta, Dule je imao obećanje Oklahome da će ga pokupiti sa 57-e pozicije.
                                Pošto je draft živa stvar, kada je došao njihov red da biraju oni su procenili da im je ostala bolja mogućnost u tom momentu i prekršili su usmeno obećanje. Ristićev stav je da uopšte nije razočaran.
                                Istovremeno je dobio ponudu nekoliko nba ekipa da igra letnju ligu i proba da se izbori za takozvani two-way ugovor.
                                Njemu se to ne dopada i radije bi da se vrati u Evropu odakle ima već tri ponude, timova koji su platežno bolji od nas.
                                Ali, nije siguran u ulogu i minute koje bi imao tamo a njemu je najbitnije da igra i dalje unapradi svoju igru.
                                Kao idealnu sredinu za to vidi upravo Zvezdu, ali naravno da se pita novi trener, a pita se i Čović.
                                Zvezdu vidi i kao idealnu sredinu jer bi bio bliži porodici i prijateljima, zna sistem, a takođe je pomno pratio dešavanja u klubu prethodnih godina na studijama i uživao u uspesima. Prosto, on je dete Zvezde, deo našeg sistema i prošao je kompletan naš košarkaški program (u Beogradu je od kada je imao 12 godina). Milion puta mi je rekao da on svoju misiju u Zvezdi koju je započeo kao junior, treba da nastavi i kao senior.
                                Za sada ga Zvezda nije kontaktirala, a više će se znati u narednih 10-ak dana. Neko ovde pomenu hajp oko njega, pa on to nikada nije radio niti će. Ali, ako pričamo realno, srazmerno našim platežnim mogućnostima, većina nas bi mogla da se složi da bi bio dobro pojačanje.
                                Dule je jedan ozbiljan i dobar momak, posvećen radu i košarci koji je želeo i da se iškoluje i zaista mi je mučno da čitam laži i bljuvotine (kao u tekstu koji sam citirao) od strane ljudi koji apsolutno pojma nemaju o njemu i oči mu nisu videli u životu a predstavljaju se kao insajderi puni informacija. A ne bih se začudio da se radi i zlonamernom navijaču Partizana..."
                                Mescini da taj "forumas sa drugog foruma" pise i ovde.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X