Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio Red Bull de España

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by MarkoNFL View Post
    Lorenco kriv.

    Celu trku blokira Dovicioza i naravno.
    To je bio trkacki incident. Tako su i sudije rekle.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #47
      Originally posted by Nikoletina View Post
      Zarco je najbolji vozač na svetu!
      Ovog vikenda je bio bolji od fabrickih vozaca Jamahe. Treba to priznati a ne izmisljati kojekakve price.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #48
        Jasno je meni to.

        Sudije imale mnogo toga da kažu isto i u Argentini.

        Ako oni kažu, onda je to tačno.

        Comment


        • #49
          Originally posted by MarkoNFL View Post
          Jasno je meni to.

          Sudije imale mnogo toga da kažu isto i u Argentini.

          Ako oni kažu, onda je to tačno.
          Trkacki incident Dovi se zaleteo i otiso siroko Lorenco se vraca na unutrasnju ali ne vidi/ne ocekuje Pedrosu i dolazi do kontakta.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #50
            Dobro bih razmislio da li želim Lorenza umesto Iannonea da sam Brivio, ili bilo koji Japanac koji odlučuje kog će vozača angažovati. Ne treba Rinsu Lorenzo koji će da ga maltretira defanzivom radi defanzive.

            Comment


            • #51
              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

              Comment


              • #52
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Dobro bih razmislio da li želim Lorenza umesto Iannonea da sam Brivio, ili bilo koji Japanac koji odlučuje kog će vozača angažovati. Ne treba Rinsu Lorenzo koji će da ga maltretira defanzivom radi defanzive.
                Lorenco nista pogresno nije uradio ne znam zasto ste se okomili na coveka. Mozda zato sto je Markez povecao prednost
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  Lorenco nista pogresno nije uradio ne znam zasto ste se okomili na coveka. Mozda zato sto je Markez povecao prednost
                  Druže moj ne znam da li trolaš(iskreno se nadam da trolaš), ali samo pogledaj kako se protiv Marqueza branio, a Doviju je već par puta zalupio vrata, ponašao se kao da ga vrag goni. Takvim vožnjama neće dobiti novi ugovor Ducatija, a ni naklon Suzukija.

                  Vezano za Zarca, kako ti ne možeš shvatiti da postoje staze na kojima stariji bajk radi bolje, M1 iz 18-te ima problema i na ubrzanju, i sa potrošnjom zadnjeg pneumatika dok Zarcov hibrid to nema.
                  Last edited by Nikoletina; 06-05-18, 17:47.
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • #54
                    Ma daj uvek ces naci nacina da opravdas boga Rosija. Shvati Rosijevi najbolji dani su iza njega. Koliko ono godina ima?-39, protiv 10 godina mladjih od sebe sigurno nije bolji.

                    Sto se tice branjenja Lorenca protiv Dovija sve je bilo fer. Ne znam sta ti hoces-kaznu?
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #55

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        Ne znam sta ti hoces-kaznu?
                        Lorenzu je dovoljna kazna što je Dovi brži od njega i što će uskoro ostati bez ugovora u Dukcu.
                        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Nikoletina View Post
                          Lorenzu je dovoljna kazna što je Dovi brži od njega i što će uskoro ostati bez ugovora u Dukcu.
                          OK znaci sto se tice trke sve je bilo u redu.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • #58
                            Lorenco je 2. vozač ekipe. Iako u Dukatiju takvo rangiranje nije formalno. To je realnost.

                            1. vozač ekipe juri titulu, jer ima šanse. Lorenca nema nigde.

                            U ovoj trci Dovi ima tempo, znači ima tempo. I Lorenco ga blokira do besvesti. I naravno, dešava se šta se dešava.
                            Izbacuje 1. vozača ekipe moguće iz borbe za titulu.

                            Kao što je rečeno, ko želi takvog lika u ekipi?

                            A Pedrosu čoveka je lansirao nekoliko metara u vis.

                            Comment


                            • #59
                              Rossi u Jerezu 2017 - 10. mesto, 38s iza pobednika, 21 iza Zarca.
                              Rossi u Jerezu 2018 - 5. mesto, 8.7s iza pobednika, 3.5 iza Zarca.

                              Čovek je sve bolji sa godinama.

                              Comment


                              • #60
                                Ne znam zasto se uopste raspravljate sa ovima koji ne uvidjaju znacaj koji je Rosi imao za MotoGP, sta god bilo ko da uradi u narednim godinama on ce zauvek ostati najbolji ikada i najvazniji vozac dvotočkaša, jednostavno je promenio sport, kao Jordan u košarci, kao Kobi u svom vremenu, kao Pele, Maradona, Ronaldinjo, Mesi u fudbalu, kao Roni Raketa u snukeru. Popularniji je od sporta kojim se bavi. Da njega nije bilo ne bi danas gledali ovakve trke, na ovom nivou. Kad sve to shvatite, onda cete imati drugaciji stav.
                                "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                                Comment

                                Working...
                                X