Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Najbolji igrac Milvokija ove serije je bio Midlton ne Antetokunpo. U 7 game za 41 min na terenu net rating mu je bio 0, za 7 minuta bez njega Boston je bio 16 poena bolji.

    Comment


    • #77
      Milvoki je celu seriju bio lišen poena Erika Bledsoa. Bivša zvezda Sansa je samo u odlučujućem ogledu pokazao kakav pucački repertoar poseduje.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • #78
        Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Milvoki je celu seriju bio lišen poena Erika Bledsoa. Bivša zvezda Sansa je samo u odlučujućem ogledu pokazao kakav pucački repertoar poseduje.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        I opet kao takav je bio skroz nevidljiv. Senka od igraca kakav je bio do nedavno. Scary Terry mu se lepo usrao u zivot.
        sigpic

        Comment


        • #79
          Dolaskom u Milvoki smatrao sam da će se još više košgeterski vinuti i prosto eksplodirati. Došao u ozbiljan kolektiv + napadačka rasterećenost pored Atetokumpa i Midltona. Mogao je iz drugog plana da radi ono što najbolje zna i ume - trpa trojke ko iz šale. A on suprotno radio. Ušao u neki ćorsokak koji ga pratio do okončanja sezone.
          A ne tako davno pržio mrežice u Arizoni. Ne retko imao 35+ partija u dresu Finiks Sansa.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • #80
            Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Slažem se da je "Ludi Srbin" Greg Popović izvukao maximum iz već isceđenog rostera SA. Dal se mogao stepenik više ostvariti pitanje je na kojeg odgovora nema. Mnogi će reći da je Kawai zdrav i da igra košarku svoga života rezultati Teksašana bi rapidno skočili na bolje. Možda bi se izvukao bolji skor u regularnom delu, samim tim izbegli aktuelni šampioni Voriorsi ali za nešto veće, na šta smo naviknuti, teško da bi se dogodilo.
            Jer. Jedna lasta ne čini proleće. Jeste Kawai mama i tata kako u odbrambenim zadaćama tako i u napada / košgeterskom umeću ali je trenutni sastav San Antonija spreman za generalku, vreme je za smenu generacije i podmlađivanje. Verujem da će se genseci kluba time rukovoditi u predstojećim mesecima i napraviti velike igračke promene.
            Kawai će, na moju veliku žalost, gotovo sigurno kao rivalski košarkaš dolaziti u ATT centar. Na GM će biti teška odluka koju zvezdu dovesti u Teksas da povede slavni klub u neke nove uspehe.
            Ne bi se iznenadio ni da LaMarkus Oldridž napusti SA i da se Greg na visokoj poziciji pojača nekom mlađom zvezdom koja će činiti okosnicu u reketu naredni dugotrajni period.
            Sve u svemu očekuje nas zanimljivo i vruće leto u Teksasu. I kao uvek uveren sam u stručnost sportskog sektora i Grega Popovića. Da će se pronaći dobitna formula i da će Sparsi sledeću takmičarsku godinu dočekati spremni za nešto veliko. Tradicija grada, kluba i navijača itekako to zaslužuje...

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Ja i dalje ne znam sta da ocekujemo od Kawhija, on ne deluje kao neko ko bi propustio utakmice iz hira ili svadje sa upravom a i ne bi se uprava svadjala sa njim koji je lice fransize, Greg uvek pravi porodicnu atmosferu u ekipi i cudi me ovakav rasplet, ja se nadam da ce ostati u Sparsima..
            "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

            Comment


            • #81
              Ostanak Kawaija bio bi najbolji mogući znak da je u Sparsima i dalje na strani familijarni red.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • #82
                Steta sto je Boston ovako osakcen,jos se nocas i Braun povredio,nadam se ne dugo,nisam fan Bostona...al Filu nikako ne volim,ni u jednom USA sportu...al bas im se poklapa sve mada po meni nece uzeti ni istok...ili SZTR LBJ ili Toronto,iako je unistio sve navijam za Kavse..Who is Bledsoe...?

                Comment


                • #83
                  Boston ako oće da se nosi sa Filom, moraće kao u ovoj zadnjoj utakmici protiv Milvokija da im ograniči poene u kontri. Imaš u tim Janisa, Bledsoa i Parkera, igrača koji žive od poena u kontrama i oni ne daju ni poena cijele utakmice u kontri.

                  Boston je i jedna od ekipa koja može fizički da parira Fili. Ovako na papiru to je siguran prolaz File. Meni izgleda kao da Boston može bar do dvije pobjede i ovako osakaćen, ali da bi prošli moraće mnogo kockica da im se poklopi.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Ovo je neka dopuna, jer nije bila u najavi. Svakako odlična stvar.

                    NBA PLAYOFFS (G7): CLEVELAND - INDIANA

                    NEDELJA, 29.04.2018 - 19:00

                    SK2
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • #85
                      Zašto Ilija Kovačić prenosi game 7 NBA playoffa? Tuga.

                      Comment


                      • #86
                        ....

                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Rondo9 View Post
                          Jednom kad skontas muziku iz Jawsa u Hjustonu ne mozes a da ne primetis svaki put. Isto kao i one orgulje u Atlanti i twoooo minutes, dooos u Majamiju.
                          minutoooooos. Svaki put ispoštujem.

                          Capela je dosta pokretljiviji, agilniji, skočniji od Adamsa, te može da stigne Mitchella na vreme. Biće mu teže da završava u reketu.
                          Sa zdravim Rubiom mislim da bi to bila baš dobra serija.

                          Comment


                          • #88

                            Comment


                            • #89
                              Houston je jednostavno loš matchup za Jazz, ne bi njima ni Rubio mnogo pomogao u ovoj seriji, barem ne u onoj meri da je učini neizvesnom. Prva stvar, Mitchell je jedini scorer u ekipi koji može da iskreira poene za sebe i to na PO nivou, pa recimo i Burks jer je takav tip igrača. Favs može iz post up-a nešto da iskopa, ali je to minimalno. Druga stvar, nemaju dovoljno municije, dovoljno catch and shoot igrača, Ingles je svakako najbolji šuter, ali on je jedini za kojeg se može reći da je pure shooter. Premalo protiv onakve mašinerije. Treća stvar, Rudy Gobert. Otprilike protiv svih timova u ligi Gobert izgleda i jeste glavni stub sistema odbrane Jazz i najbolji defanzivac na terenu, osim verovatno i sigurno dva tima, Raketa i GSW. Jedino oni imaju mašineriju i takav spacing koji će ispoljiti jedinu manu Goberta u odbrani, a to je izlazak na perimetru, gde njegov spor rad nogu dolazi do izražaja. Paul i Harden će ispoljiti to maksimalno i već su pokazali kako to izgleda nakon switcha u pnr igri. Izvučeš ga iz komforne zone, i završio si posao. OKC je to radio sa Georgeom i efikasno je to delovalo, pa je pravo pitanje zašto Billy Donovan nije to više eksploatisao, ustvari nije mogao zbog Russella. Loš spacing OKC je takodje doprineo lakšem defanzivnom planu, jer je Snyder svesno puštao njima šut za tri i isplatilo se jer OKC nije imao nikakav set napada, divljali su sa šutevima nakon pika i izolacija, to kod Raketa neće proći.

                              Snyder mora da nadje način da minimalizuje te situacije Gobert vs Harden/Paul, a onda da očekuje od Mitchella 30ppg u seriji, što će biti teško jer je momak rookie, i D'Antoni ima Arizu, Gordona, Tuckera i Paula da baci na njega.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • #90
                                Sad sam odgledala reprizu Boston-Fila. Sjajan mec Bostona. Sjajna odbrana pre svega. Rozier , Tatum perfektno...

                                Comment

                                Working...
                                X