Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E baš me zanima šta bi bilo da izvadimo tog kancera Lebrona iz Cavsa, ovi bi prodisali.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman View Post
      E baš me zanima šta bi bilo da izvadimo tog kancera Lebrona iz Cavsa, ovi bi prodisali.
      Niko mu ne spori igrački kvalitet, ali ovde se radi o nečemu mnogo važnijem, uspostavljanje pravih odnosa u ekipi, timske hemije, da se ostali igrači ne osećaju kao pomoćno smeće, da imaju pravog trenera a ne marionetu koja ne sme da se meša u svoj posao. Ko te stvari ne vidi ima ozbiljnih problema sa percepcijom stvarnosti. Malo da se podsetimo šta je Kyrie rekao
      https://syndication.bleacherreport.c...el-it.amp.html
      Najzanimljiviji deo "They didn't want me there."
      Nije uopšte potrebno nagađati ko su "oni", van svake pameti je da razbijaš šampionski tim, pogotovo da teraš igrača koji je najzaslužniji za tu titulu. Da je to tako pokazuje i ovogodišnji sweep Dubsa i prošlogodišnja titula.
      Poslednji sam koji će da žali zbog takve situacije, ali u svakoj situaciji ću da apostrofiram krivca jer ne volim sujetu.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Svasta ces ovde procitati.
        Lebron kancer ekipe i ne zna da osvoji titulu ako tim nije natrpan zvezdama

        Stara dobra kompetitivna kosarka bez kukavica poput durenta. Sad uzivajte u ovakvim finalima sledecih 5-6 godina.

        Comment


        • Najveći brbljivac u istoriji NBA lige Čarls Barkli žestoko opleo po LeBronu i svima onima koji zastupaju tezu kako će as Kavsa prestići slavu i moć velikog MJ-a.
          Legendi igre i Bulsa niko nije ni do patika, samo, ne slažem se, da je King Džejms kancer sadašnjih Kavalirsa. Ovakav roster bez njegovih usluga bio bi tanak i za plej-of kamoli za borbe za naslov.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 10-06-18, 10:58.

          Comment


          • Koja je naredna destinacija?
            Gde bi se najbolje uklopio i bio kandidat da pomuti slavu strašnog trija GSW?
            Jedno sam siguran, u Ohaju gotovo sigurno ne ostaje. Ne vidim kako Kavsi mogu bolje u budućem periodu.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Koja je naredna destinacija?
              Gde bi se najbolje uklopio i bio kandidat da pomuti slavu strašnog trija GSW?
              Jedno sam siguran, u Ohaju gotovo sigurno ne ostaje. Ne vidim kako Kavsi mogu bolje u budućem periodu.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Procitah nedje da ima zakazan razgovor sa Gregom...

              Comment


              • Deluje mi nekako nerealno ali kao fan Grega i SAS-a bio bi oduševljen da ga vidim u Texasu.
                Svakako SA mora nešto menjati iz korena zbog konkurentnosti sa ostalim klubovima.
                Popović sigurno nije zadovoljan mrvicama...

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Spursi su do sada bili fransiza kod koje se stvari nisu desavale preko noci, bez naglih promjena.
                  To sve ide u laganom hodu, polako. Mada bi mnogo opasno izgledao roster: James, Kawhi, Green, Murray i LMA.
                  Ali su sanse za ovaj lineup 1%

                  U Hjuston ce vrlo tesko, kao i Boston.
                  Vrlo moguce da ode u ekipu o kojoj se uopste i ne polemise: NYK ili Miami. Cikago??

                  Tesko da bi tako i i izasao u finale. Filadelfija je zato realna opcija.
                  Ali cemu onda sluzi Simons, ako lopta nije kod njega?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Najveći brbljivac u istoriji NBA lige Čarls Barkli žestoko opleo po LeBronu i svima onima koji zastupaju tezu kako će as Kavsa prestići slavu i moć velikog MJ-a.
                    Legendi igre i Bulsa niko nije ni do patika, samo, ne slažem se, da je King Džejms kancer sadašnjih Kavalirsa. Ovakav roster bez njegovih usluga bio bi tanak i za plej-of kamoli za borbe za naslov.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Pogrešno, ti i ostali koji imate taj stav da nije kancer, ste postavili stvari. To što igra sa ovakvim sastavom ide u prilog mojoj tvrdnji. Niko ne kaže da bi ovi Cavsi bez njega igrali bolje nego da ne trpi još nekog superstara pored sebe koji će da mu krade fokus medija. Dakle, to je posledica a ne uzrok.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • On je igrao 104 meca uzastopno. Ima 33-34 godine...On covek nije odmarao ove sezone..igrao 40minuta po mecu, u PO jos vise...Sta mislite zasto...Sad meni neko hoce da kaze da je Lu tolika budala da ga cedi kao drenovinu svaki mec i post i pre..Nema trika, on u glavi rusi neke rekorde i to je najveci problem. Oni nemaju ni malo kruzenje lopte, zamisli ti nekog da na asistenicju Lebrona ne sutne, vec uradi extra pas...Svi mi delovali nekako uplaseno da nesto ne zajebu ...igrali su ljudi pod velikim pritiskom...

                      LBJ je trenutno pored Durenta i Karija najbolji igrac u NBA i u top 10 svih vremena..realno ovaj tim je bio dubok, sta vise i LBJ je pricao kako su konacno pogodili, samo sto se iskustvo ne kupuje...njih su GSW ove sezone dobili 6-0...

                      On ide u Filu, da pojaca svoj legacy, posto Fila titulu nije videla 40 godina..mada bi Filadelfija ugusila svoje zvezde...ne samo Simonsa, vec i Fulza,Sarica i ostale..profitirao bi JJ Redik jedino...Covek je sprcen 2 puta 4-0, GSW ih je dobio i bez Duranta, i sa Durantom 2x....3-1 mada je trebalo biti i 4-0..Jedino sto je dobio na sebe, jeste tu Oklahomu...mladi pilicari bili da dobiju big3..sve ostalo tj ova dva puta su ga spasavali..a kad je gubio ..gubio je sa 0,1,2 pobede..kad gledas da ga zovu GOAT, to je bedno..samo iz tog ugla ako se gleda...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ne znam kako ce se uklopiti zajedno Simmons i LeBron ako Simmons ne pocne sutirati bar sa poludistance, ako ne moze sa 7.25m. Setimo se vremena kad su igrali zajedno Wade i LeBron u Majamiju, kad su igrali basket na foru „my turn-your turn“, ipak je to moglo jer je Wade bio i jolji suter i bolji skorer u odnosu na Bena. Tako da Ben mora da poradi ovog leta na sutu sa poludistance i distance, a ne da postaje clan klana Kardashian.

                        Comment


                        • Kakav je onaj Mesi kancer za Barselonu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Kakav je onaj Mesi kancer za Barselonu.
                            Ugusio Nejmara pa morao lik da ode u PSG 😂
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Niko mu ne spori igrački kvalitet, ali ovde se radi o nečemu mnogo važnijem, uspostavljanje pravih odnosa u ekipi, timske hemije, da se ostali igrači ne osećaju kao pomoćno smeće, da imaju pravog trenera a ne marionetu koja ne sme da se meša u svoj posao. Ko te stvari ne vidi ima ozbiljnih problema sa percepcijom stvarnosti. Malo da se podsetimo šta je Kyrie rekao
                              https://syndication.bleacherreport.c...el-it.amp.html
                              Najzanimljiviji deo "They didn't want me there."
                              Nije uopšte potrebno nagađati ko su "oni", van svake pameti je da razbijaš šampionski tim, pogotovo da teraš igrača koji je najzaslužniji za tu titulu. Da je to tako pokazuje i ovogodišnji sweep Dubsa i prošlogodišnja titula.
                              Poslednji sam koji će da žali zbog takve situacije, ali u svakoj situaciji ću da apostrofiram krivca jer ne volim sujetu.
                              Najgore kada se priča o onome o čemu niko ne zna pravu istinu. Da, LeBron baš želi da ima marionetu od trenera, a ne kvalitetnog kakvog nikad nije imao u poredjenju sa Jordanom.

                              Nema potrebe da se podsećamo šta je Kyrie rekao, on je hteo da ide iz Cavsa da bi bio main dog, pošto pored LeBrona to nikad ne bi mogao, sa razlogom pošto je LeBron najbolji igrač i dan danas jelte. I videćemo kakav će legacy ostaviti iza sebe. Eto, nije se svidelo LeBronu što mu Kyrie polako krade spotlight pa ga je oterao.

                              I nemoj više potencirati ''Kyrie je najzaslužniji za titulu'' priču. Zaista, smešno je, jer tako ofirno minimalizuješ performans LeBrona u tom finalu. Istina da bez Kyriea, ne bi videli titulu, ali bez LeBrona ne bi videli PO i tu se sva rasprava završava.


                              Elem off topic, Pop ide all in za LeBrona izgleda.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Pogrešno, ti i ostali koji imate taj stav da nije kancer, ste postavili stvari. To što igra sa ovakvim sastavom ide u prilog mojoj tvrdnji. Niko ne kaže da bi ovi Cavsi bez njega igrali bolje nego da ne trpi još nekog superstara pored sebe koji će da mu krade fokus medija. Dakle, to je posledica a ne uzrok.
                                Zamisli neko Lebronu da krade fokus medija. Čoek dobija zasluge i za poraze i za pobjede u svakom momentu. Cijeli NBA se okreće oko njega. GS osvojio titulu, glavni headline sjutradan đe Lebron nastavlja karijeru. Traži se dlaka u jajetu samo da bi se Lebron na neki način hejtovao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X