Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U međuvremenu je umislio da je veći od igre.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post

      Gledas Karija, lik uziva u kosarci...Pol se lozio kako mu vraca, ovaj mu se smeje...u fazonu opusti se..
      Stavi tog Currya u Cleveland umjesto leBrona pa cemo vidjeti hoće li se smijati kad vidi jr Smitha&co


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by reddevil96 View Post
        Stavi tog Currya u Cleveland umjesto leBrona pa cemo vidjeti hoće li se smijati kad vidi jr Smitha&co


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Kako da ga stavi u Cleveland umesto LBJ-a kad ne igraju na istoj poziciji?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Kako da ga stavi u Cleveland umesto LBJ-a kad ne igraju na istoj poziciji?
          Znas dobro da sam mislio da neka zamijene ekipe pa da vidimo kako ce ovaj biti sretan a ne ista pozicija
          A i Lbj igra tamo svaku poziciju


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by reddevil96 View Post
            Znas dobro da sam mislio da neka zamijene ekipe pa da vidimo kako ce ovaj biti sretan a ne ista pozicija
            A i Lbj igra tamo svaku poziciju


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Ma potpuno su drugačije koncipirane ekipe, sa različitim ulogama igrača, različiti tipovi igrača... LBJ je sam kriv zašto igra sa sadašnjim saigračima, dosta je tu i tokom ove sezone prolazilo igrača kroz roster, dosta ih je otišlo, presudnu reč sa kim će igrati imao je upravo LBJ. Zato ja kažem da on ne razume da mora ekipa da ima značajan timski doprinos da bi se došlo do prstena. Uvek je bilo tako.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ma potpuno su drugačije koncipirane ekipe, sa različitim ulogama igrača, različiti tipovi igrača... LBJ je sam kriv zašto igra sa sadašnjim saigračima, dosta je tu i tokom ove sezone prolazilo igrača kroz roster, dosta ih je otišlo, presudnu reč sa kim će igrati imao je upravo LBJ. Zato ja kažem da on ne razume da mora ekipa da ima značajan timski doprinos da bi se došlo do prstena. Uvek je bilo tako.
              Slažem se da je on kriv djelomično za ovu ekipu
              On je sam sebi tim a zato i ne voli timsku igru, on jos njje imao vrhunskog trenera u karijeri upravo zbog toga
              Zato se nadam sad na ljeto da ce shvatit da mu treba trener i da ce u Spurse kod popa



              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Može li Klivlend da učini seriju bar malo zanimljivom.

                  Comment


                  • Originally posted by MarkoNFL View Post
                    Može li Klivlend da učini seriju bar malo zanimljivom.
                    Posto je prva utakmica u seriji bila nezanimljiva.

                    Comment


                    • Prva gledam kao odstupanje, posle druge.

                      Comment


                      • Durentu se igra nije mijenjala otkad je ušao u ligu i još uvijek nema lijeka protiv njega.
                        sigpic

                        Comment


                        • https://streamable.com/7b9cf

                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Durent je krilo s visinom centra. Jednostavno nema lijeka za to. Hodajuci mismatch. Cheat u ligi.
                            S tim da njegova ofanzivna igra u sistemu Dubsa jos vise dolazi do izrazaja, defanzivna narocito.
                            Njegova atletika i raspon ruku kad' se dodaju na ovaj sistem, dobijes savrsenog igraca na obje strane parketa.

                            U ovom' finalu:

                            Livingston: 13/14
                            JaVale: 13/16
                            Bell: 8/12
                            Looney: 4/5

                            Shaun i McGee jako bitan faktor.
                            Livingston ne moze s midrangea nista da promasi.

                            Kakve god ekipe sljedecu sezonu da se naprave, ako Dubsi budu zdravi i u ovom sastavu, vrlo tesko neko moze u seriji preko njih. Bas tesko.
                            Pa koliko su Cavsi bili jaki proslu sezonu, pa ni blizu da uzmu prsten.

                            sigpic

                            Comment


                            • Pa Houston bi ih izbacio ove godine da se Paul nije povrijedio. Nemoj da pretjerujes. Ovi Cavsi su najlosija ekipa u finalu u zadnjih deset godina.

                              Comment


                              • Svi sad furaju bradu. Trebalo bi da se to zabrani. Jedan je Brada

                                Comment

                                Working...
                                X