Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino ako je lud da ode u Filu, ubedljivo najbolja opcija za njega je Hjuston
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Odgledaj game 5 Houston - GSW i videces sta je zlocin prema kosarci.

      Ma kakvi. On i zapad? Ne ide to u jednu recenicu. A na istoku ce sledece godine biti Boston, Fila i muceni Toronto. Tu se prica zavrsava. Milwaukee ce tek za 2,3 godine iskociti. Finale lige ce mu se opet svesti na mecap sa Bostonom u finalu konferencije.
      Last edited by colke995; 29-05-18, 21:11.
      sigpic

      Comment


      • Ali opet mu je sansa za prsten minimalna.Novo finale i novi poraz, opasno ce spustiti sebi reputaciju.Doduse i eventualnih 10 finala su fenomenalna stvar, ali samo se prsten racuna.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Hjustonje sve preuzimao, i to ne moze svaka ekipa..posebno ne Klivlend..Hjuston je takticki odradio seriju do jaja...da je bio tu CP3 bila bi 7ma tekma ali ne znam da li bi dobio GSW treba biti iskren. Meni su oni umetnici sa loptom i najbolji GM u NBA...bolji i od Bostona i to dosta..Sta oni rade sa njihovim pikovima i kako pametno kupuju to nema nigde...a ne izdaju svoje igrace, svi su slozni...Svaki igrac ima ulogu..

          Nisam zeleo da Hjuston pobedi samo zbog Lebrona...dobio bi on Hjustona verovatno ili bar bi imao sanse, ovde bas nema nikakave..GSW nikada ne bi uzeo KD da se nije desiolo ono sa Drejmondom to je napisano ovde dobro....ali Lebron je to pokrenuo sve sa Majamijem...

          Boston ce imati sledecih 10 godina dominacije i finala to je sigurno..Licno mislim da im na ovaj tim treba centar, ofanzivniji bolji..Horfordu svaka cast ali njega i Browna bi trejdovao sutra..za Davisa i dao im pik..tako nesto...totalno je nepotreban..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Ali opet mu je sansa za prsten minimalna.Novo finale i novi poraz, opasno ce spustiti sebi reputaciju.Doduse i eventualnih 10 finala su fenomenalna stvar, ali samo se prsten racuna.
            Ne moze si spustit tako reputaciju, po nekima ispada bolje ispast u prvoj rundi nego u finalu
            Velik je uspjeh doci s ovakvom ekipom do finala i svaka mu čast ali za protivnika ima strašnu momčad jednu od najboljih ikad i sve osim metle ce biti iznenađenje i opet ce ga neki sprdat zbog tog


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Na zapadu Klivlend pitanje da li bi usao u PO..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ne bih ja nista ovde menjao da sam na Aingeovom mestu. Samu da svake godine obezbede solidnu klupu i to je to.
                sigpic

                Comment


                • cavaliers are the biggest nba finals underdog in 16 years


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Kakav manijak, ima pet akaunta na tviteru i lagano brani sebe na njima. Kako može neko da bude tako providan?

                    sigpic

                    Comment


                    • Simmons krenuo da izlazi sa nekom od onih fulja. Ne kopcam koja je razlika izmedju familije Kardashian I Jenner. Al' ono, sto je igrao basketa, igrao je.
                      sigpic

                      Comment


                      • Moj brat Simmons umesto da vezba trojke tokom odmora, on cepa ciste “desetke”, poceo lik da se zabavlja sa Kendal Jenner... Karijera, tek sto je pocela, ce krenuti putem igraca koji se zabavlja sa clanom Kardashian-Jenner klanom

                        Comment


                        • Brale ala ih je izmenjao, prvo fitnes model, pa kosarkasica, pa pevacica sad ova manekenka.
                          Last edited by Scouser; 30-05-18, 10:37.

                          Comment


                          • Bolje bi mu bilo da mu je košarka na prvom mjestu, neka se ugleda na playoff od tatuma i Mitchella i neka vidi koliko zaostaje za njih dvoje



                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • E momci dobri ste. Pozdrav veliki od najveceg ikad, sve najbolje.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                E momci dobri ste. Pozdrav veliki od najveceg ikad, sve najbolje.
                                Ti si ziv tebrax? Cestitke na prolazu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X