Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rakete bez CP3 veceras.

    Comment


    • Originally posted by Rondo9 View Post
      Djeste ljudi

      Dosao sam do ishvalim Hjuston, a onda vidim da ih Reise hvali vec danima. Samo bih jos dodao da me je povrh svega impresionirao njihov karakter. Doci na Golden Stejtov teren i izdrzati sve one nalete i serije i na sve to se boriti onako, to su mogli samo ona Oklahoma i Klivlend iz 2016. i evo sad ovi Roketsi. Iguadala je bas falio u toj cetvrtoj utakmici i sad se vidi koliko je Voriorsima tanka rotacija na spoljnim pozicijama da moraju da se uzdaju u Nika Janga da im igra znacanje minute. Ni povreda Mekoa naravno ne pomaze i ta rekonstrukcija rotacije ce im biti glavni zadatak ovog leta. Dakle, uz Iguadalin upitan status (nisam proveravao skoro da li se promenio) i mogucu Tompsonovu povredu bilo bi neozbiljno reci da ce Golden Stejt sigurno proci u finale. I dalje su favoriti, uprkos samo jednoj preostaloj utakmici na domacem terenu, ali...

      Sto se tice druge serije, ne pamtim kad sam poslednji put video Lebrona onako umornog i usled toga dekoncentrisanog. Zato su mi smesne sve one price da Lebron igra najbolju kosarku u ovim godinama. Ne poricem da je u nekim segmentima bolji nego sto je ikad bio - promene u nacinu na koji se kosarka igra poslednjih godina su dosta uticale na to (pace and space itd.) a i on sam je napredovao (bolji je suter npr.) ali je morao da zrtvuje neke elemente da bi mogao da izdrzi ovakvu minutazu i teret koji nosi kao glavni igrac ekipe. Od kad se vratio u Kavse, ne cuva najbolje protivnicke igrace nego se u odbrani on cuva tako sto je zaduzen za najslabiju kariku pa moze da igra free safetyja i cuva energiju na taj nacin. Takodje, cesto se ne vraca na vreme u odbranu nakon promasenog suta. Ponekad mu treba dosta vremena da doseta na protivnicku polovinu kada Kavsi imaju posed, pa njihov napad pocne sa 14-15 sekundi do kraja. Kazem, sve su ovo nacini na koje on pomalo "vara" igru i stedi se da bi mogao da radi to sto radi. (O svemu ovome je Vindhorst pisao na ESPN-u) U regularnoj sezoni ce retko koji tim umeti to da iskoristi, ali u Plejofu pametan tim poput Bostona hoce. I on ce morati da se prilagodi i hoce, zato sto je cudo prirode i u fenomenalnoj formi, ali doci ce i on u svojoj 15. sezoni i nakon nenormalnog broja odigranih minuta do nekog limita, kao sinoc. Zato niko ne moze da me ubedi da onaj Lebron iz dve sampionske sezone u Majamiju nije najbolja verzija Dzejmsa koju smo gledali, sto ne znaci da ovaj trenutni nije i dalji najbolji igrac u ligi. A nakon sto sam ovo napisao, neizbezno je da odigra 48 minuta u sestoj utakmici i da 50+.
      Ovo mi je ostalo u sećanju kad si napisao ovaj post.

      Nisi mnogo omašio.

      Kakva životinja jbte. Naklon do poda!
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • A još malo pa 34 godine.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Najbolji igrac trenutno definitivno. Samo treba biti iskren i zasticen je kao beli medved.Boston da se pretvorio u GSW sinoc ne bi pobedio...Covek ima 150kg misica flopuje kao dete, pa cak i kad ga njegov igrac dotakne...Kao uvija se povreda, noga boli..i onda istrci kao lud...

          Stvarno mislim da zasluzuje MVP nagradu, ali kad vidis mali kontaktna njemu, odmah faul...isto tako i jos gore Harden i Kari...ne smes vise ni dres da im zakacis i odmah faul...

          Ulaze u 4tu cetvrtinu...tri napada, tri faula na sutu...daj da se nezajebavamo..posle su malo to ispeglali ali ono je bruka od sudjenja, ali i generalno u 1/2...Hou-GSW je jos gore..

          Zbog muske kosarke, nadam se da ce Boston uzeti titulu, mada deluje nemoguce..
          Last edited by LosmiSK; 26-05-18, 11:23.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • To je to...



            Comment


            • Lebron slobodno može da se svrsta u mitsku zvijer, jer ovo što radi nije humano.
              sigpic

              Comment


              • Love ne igra G7.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Razlika u dva tima je, sto bradu boli patka, teska flegma...U GSW ima rezerve u Durantu pa i Grinu..Bez Pola, nemaju sta traziti, on ima zelju da ih dokusuri a bez njega je to skroz druga prica, nemaju vise ni izolacije sem Hardena itd...ali nestvarano lak povratak GSW sa -17...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Meni se svidjelo kako je Hjuston odigrao. Pokazali su zube i bez Pola. U 3/4 pri rezultatu 74-70 za Hjuston, Hjuston promašuje dvije otvorene trojke i tu im je krenuo pad. Kad je Klej počeo da sipa, skroz su klonuli duhom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jel će CP biti spreman za majstoricu ili je sezona završena?
                      GSW takav timski karakter i klasu imaju da ni 25 razlike protiv njih ne garantuju pobedu. Nikada ne znaš kad će mašina se upaliti i onda nema stajanja niti leka.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 27-05-18, 18:46.

                      Comment


                      • Bice veceras krvavo. Tipujem na Kavse a i dobra je kvota za uloziti nesto
                        Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • Biće pakleno teško bez Lava.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Ja mislim da će CP3 igrati na jednu nogu. Ne bi mu bilo prvi put da igra sa ovom povredom u plej ofu, igrao je protiv SAS-a prije nekoliko godina s istom povredom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakva je masina Lebron, neverovatno je da covek igra 48 minuta i to na ovakvom nivou iz utakmice u utakmicu, kapa dole majstore. Koliko god ja obozavao Majkla ovo verovatno ni on ne bi mogao da izvuce, nestvarno dobri LBJ.
                              sigpic

                              Comment


                              • Boston bez goriva u odlucujucim momentima u 3/4 i 4/4. Jednostavno Tatum nije mogao sam + su ga sasekli sa 2 da kazem sumnjiva faula ( 3 i 4 ).

                                Prelomni momenat je bio kada je Boston promasio 3 otvorena suta posle 3 off reb.

                                LbJ nastavlja da pomera granica. U godinama u kojim se igraci polako spremaju za penziju, on i dalje radi na unapredjenju svoje igre (popravio sut za 3 i bacanja) .Postoji i ona druga strana medalje, proteziranje kod sudija, ali o neki drugi put

                                Boston na posljednje 2 (moza i 3 utakmice) igrao sa 7 igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X