Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je Brada najbolji igrac trenutno u svetu, neka se kosarka odmah ugasi...Covek gleda samo kako da uzme faul,sta oni sviraju u NBA ono je teski trash...Zalosno sta je postalo NBA...Bostonu zelim da osvoji titulu...jedini igraju kosarku i jedini pravi tim....od ove cetiri ekipe...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Vala i ja bi voleo da Boston uzme. Ako bude finale Bos-Hou, Stevens ce to vrlo lako resiti.

      Comment


      • Nema što GS da radi osim da prihvati stil igre Hjustona. Protiv preuzimanja najbolje rješenje je nalaženje missmatcha i igranje 1 na 1. Ne mogu oni svoje akcije da igraju i da traže otvoreni šut kretnjom i protokom lopte, neće to dobiti. Ono što GS da iz nekih akcija, uspije im jer Harden zabušava i ne isprati svog igrača ili ne izkomunicira da treba da dođe do preuzimanja.
        sigpic

        Comment


        • Ako Boston nekim cudom osvoji titulu Stevens odma moze da bude proglasen za najboljeg trenera ikada. Sa rukijem, sofmorima, Horfordom i pomocnim osobljem to deluje nemoguce. Ja bih iskreno voleo da osvoje, bas je nekako lepa i zdrava prica

          Comment


          • I meni izgleda nemoguće. Premoćni su GS i Hjuston za bilo koji tim sa istoka.
            sigpic

            Comment


            • Po ovome ću pamtiti ovaj plej of. Kupio me CP3 s ovim potezom.

              https://streamable.com/w8slj
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Po ovome ću pamtiti ovaj plej of. Kupio me CP3 s ovim potezom.

                https://streamable.com/w8slj
                A mene Steph jos vise, jer je covek prihvatio fazon, vecina bi burno reagovala.

                Comment


                • CP propusta G6.

                  Comment


                  • Morao je da se nasmije koliko je dobro bilo, vidi se da je Stef ladovina.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da ovde je Stef bas smekerski odreagovao. Sprema se za ono u fazonu,pokazacemo vam u narednom periodu.
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Ma da, vrhunski i Steph i CP3. I ona s Kerrom ranije ove sezone mu je isto top bila

                        Comment




                        • BOG!

                          Neko će morati da nastrada od shimmy-ja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ako je Brada najbolji igrac trenutno u svetu, neka se kosarka odmah ugasi...Covek gleda samo kako da uzme faul,sta oni sviraju u NBA ono je teski trash...Zalosno sta je postalo NBA...Bostonu zelim da osvoji titulu...jedini igraju kosarku i jedini pravi tim....od ove cetiri ekipe...
                            Nitko nije rekao da je on najbolji, zna se koji čovjek je najbolji vec 10 godina a ovi ostali su samo sporedni glumci u njegovom filmu


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Kevin Durant, Dirk Nowitzki, James Harden, Russell Westbrook and Dwyane Wade each have 7 40-point games in their playoff careers.

                              LeBron has 7 this postseason alone


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by reddevil96 View Post
                                Kevin Durant, Dirk Nowitzki, James Harden, Russell Westbrook and Dwyane Wade each have 7 40-point games in their playoff careers.

                                LeBron has 7 this postseason alone


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Jednostavno, jebeni Bog ove igre!

                                Comment

                                Working...
                                X