Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Casey je prosecan trener.

    Bas nista u seriji nije pokazao sto ga cini boljim od mnogih drugih u ligi. Imas 12 igraca na raspolaganju, najdublja ekipa u ligi sigurno gde ti druga petorka belezi u proseku ~40-45 poena i James te naduje sa 4-0. Nekad su mu reakcije bile bas wtf, a ja mu najvise zameram jos od serije sa Wizardsima gde je u par navrata pustio DeRozana da divlja bez rezona. Tu mi je pao u ocima skroz.
    Last edited by colke995; 11-05-18, 18:33.
    sigpic

    Comment


    • Bolji je od 90% ostalih.
      Ko ce da ga zameni? Van Gandi? Mesina mozda, Budenholzer?
      Lebron covek ne samo da ih je pocistio nego ce da ih unazadi 5 godina

      Comment


      • Dovodjenje Budenholzera bi verovatno bilo presipanje iz supljeg u prazno. Nije njegova Atlanta nista bila drugacija od ovog Toronta.

        Ali sa druge strane ih razumem. Moraju povlaciti kardinalne poteze pirlicno brzo dok jos imaju ovu dubinu. Imaju 2 godine da urade nesto i promene cinjenicu da ih Lebron cisti vec 3 godine zaredom onako sramotno.
        sigpic

        Comment


        • I za mene je Kejsi prosecan,mada ona ekipa,ja vece kukavice nisam video u nekom ekipnom sportu,i ne mislim samo sad ovo oko Kavsa vec godinama,pa i ove godine da je WAS imao bar ,jos jednog da kazem jaceg igraca pitanje je sta bi bilo,ili cak da su imali prednost parketa Wizardsi mislim da bi prosli dalje

          Mislim da je Gandy preuzeo nekog,ili mi se ucinilo da sam procitao negde,ko ce da ga zameni videcemo,onaj Fizdejl preuzeo Nju Jork,ne znam valjad GM Lebronta zna

          Inace po meni su 3 najbolja trenera u ligi Stivens,Snajder,Popovic..LBJ...
          Last edited by 61563; 11-05-18, 18:58.

          Comment


          • A Stevens brat dobio 0 glasova od ostalih trenera. Zato ce Brad da ih nabije ali onako jako.
            sigpic

            Comment


            • A imenovanje Stojakovića za assistant GM-a Kingsa niko da prokomentariše? Još 5.6 trejdova da obave i eto ih na zelenoj grani.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                A imenovanje Stojakovića za assistant GM-a Kingsa niko da prokomentariše? Još 5.6 trejdova da obave i eto ih na zelenoj grani.
                E oko toga se vrv sve slazemo..Sad kad zabodu opet nekog novog Papajanisa i sl. ...Videce PO 2028 mozda

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  A imenovanje Stojakovića za assistant GM-a Kingsa niko da prokomentariše? Još 5.6 trejdova da obave i eto ih na zelenoj grani.
                  Mislim ono, stvarno su gotiva likovi i legende kluba, ali brate mili, da stavis Divca za GM-a. Ono draftovanje Papajanisa je bio hit. Za Cousinsa ga doduse ne mogu kriviti, jer je Vivek tu umesao svoje prste. I onaj ugovor sto je Hillu dao.
                  Last edited by colke995; 11-05-18, 19:56.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kad smo već kod brata Bugija falio je "Obrvi" da pomrsi račune Voriorsima.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Teško, Dubsi su ih urnisali smallball-om, u poslednjoj utakmici, na primer, Zaza i McGee nisu ni igrali, u prethodnim su imali minornu minutažu. Imaju Dubsi za sve odgovor.
                      Last edited by dekkard; 12-05-18, 20:17.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • I bolje su izgledali bez McGija i Zaze,mada Zaza ume da bude i koristan,provokator i slicno...videcemo,ako Hjuston zadrzi parket,znaci 4 meca sa visokim procentom za 3 proci ce u suprotnom jedan kiks,ko sa Jutom to ce GSW kazniti...a onda jedina nada ostaje LBJ

                        Comment


                        • LBJ ume u clutchu često da zakaže, naravno protiv najvećih, po meni je Kyrie najzaslužniji za prsten Cavsa, sad nemaju takvog igrača, to svakako nije Love koji u plej-ofu mora barem na jednoj utakmici da nestane, što je nedopustivo.
                          S druge strane, veliku snagu Dubsi crpe od starih, prekaljenih kajli tipa Iguodale, Livingstona, Westa od kojih svaki svoju minijaturu odradi savršeno, pored standardne četvorke. Zaista fenomenalno ukomponovan tim, ne vidim kako bilo ko može da im se suprotstavi.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Filadelfija pravi ozbiljne planove za predstojeće leto. Prvi pik Sikserse niko drugi nego LeBron Džejms. Dovesti superstara Klivlenda neće biti ni malo lako pošto ga žele gotovo sve franšize koje imaju prostora u svom "seleri-kapu".
                              Neće biti King Džejms jedina meta. Neke priče kolaju da će se pokušati i sa Polom Džordžem, asom OT. A ide se čak i na Kavaja Lenarda koji gotovo sigurno napušta Teksas i Sparse.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Filadelfija pravi ozbiljne planove za predstojeće leto. Prvi pik Sikserse niko drugi nego LeBron Džejms. Dovesti superstara Klivlenda neće biti ni malo lako pošto ga žele gotovo sve franšize koje imaju prostora u svom "seleri-kapu".
                                Neće biti King Džejms jedina meta. Neke priče kolaju da će se pokušati i sa Polom Džordžem, asom OT. A ide se čak i na Kavaja Lenarda koji gotovo sigurno napušta Teksas i Sparse.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Ma moze njega i New York da zeli i da mu da 40 milki, ali dzaba. Njegova buduca destinacija se svodi na Houston ili Philu. S obzirom da je celu karijeru igrao na isotku i da zna koliko moze da se steka naspram zapada, siguran sam da ide u Filu. PG isto tako ide u Lakerse.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X