Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Lepo si rekao "AKO se bude igrala LŠ", kako trenutno ne igrate, Kabaj bi bio samo gomilanje igrača, jer realno gde ćeš ti njega da udeneš da igra pored Strotmana, DDR-a i Pjanića ? Nigde...
    Sve to moze da ukombinuje,jeste da Roma ima jak vezni red,velika konkurencija,ali dobrih igraca nikad dosta,od viska glava ne boli,samo dobra rotacija i to je to,da je odlican igrac Kabaj jeste.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by El Dorado View Post
      Sve to moze da ukombinuje,jeste da Roma ima jak vezni red,velika konkurencija,ali dobrih igraca nikad dosta,od viska glava ne boli,samo dobra rotacija i to je to,da je odlican igrac Kabaj jeste.
      Pa ne padaju batice Romi pare sa neba pa da gomila dobre igrace kao naftaski klubovi...

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by PRINCE View Post
          Pa ne padaju batice Romi pare sa neba pa da gomila dobre igrace kao naftaski klubovi...
          To jeste tacno nazalost,ne znam kako stoje finansijski,ako se ima para,Kabaj bi bio dobra investicija,(upravo on u ovom kolu presudio Man.Unitedu),a cenim da bi ga pustili za jedno 22-23 komada.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by El Dorado View Post
            To jeste tacno nazalost,ne znam kako stoje finansijski,ako se ima para,Kabaj bi bio dobra investicija,(upravo on u ovom kolu presudio Man.Unitedu),a cenim da bi ga pustili za jedno 22-23 komada.
            Uložiće Roma sigurno neki evro na zimu, Sabatini je odradio prelazni rok letos za 10, sad treba samo da apgrejduju propušteno letos, da dovedu špica. No sa druge strane evo ga moj mezimac Destro se oporavio i odmah 3 boda nakon 4 remija pre toga, što je zapravo dokaz koliko je njima falio kakav takav napadač.

            Što se Kabaja tiče, mnogo je 22, 23 komada, 15 milki plafon, no imaju oni tu ok ljude Pjanić-DDR-Strotman, klupa Bredli a po potrebi može i FLorenci tu da dođe.

            Comment


            • Comment


              • Da se nadovežem na ovo gore, pisalo se o tome na sve strane. Svaka čast momcima.
                http://mondo.rs/a641911/Sport/Fudbal...nila-SFRJ.html
                http://www.kurir-info.rs/ujedinjeni-...clanak-1128667
                http://www.mozzartsport.com/vesti/fo...ju-bracu/66780
                Pa i glavna stranica Serije A: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                Comment


                • što je zapravo dokaz koliko je njima falio kakav takav napadač.
                  Pa sta je s ovim idiotom Borielom,gde se zagubio.? Trebao bi im neki solidan napadac na polusezoni,neki tip koji negde greje klupu usled jake konkurencije pa ga je lako dovesti,npr. Jelavic u Evertonu,moze se probati i sa Dzekom,doduse on malo vise kosta,ne znam koliko im je dzep dubok.

                  Što se Kabaja tiče, mnogo je 22, 23 komada, 15 milki plafon
                  Ne bi ga oni pustili ispod 20M,ako bi ga uopste i pustili,on im je tamo glavna veza na sredini.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma kakav Borijelo, čovek izgoreo u svom hedonizmu, gotova priča, ne može jedan kršteni duel da izdrži.

                    Pa kako se sećam Arsenal koji se letos nešto trza na njega je nudio oko 13m, ispravi me ako grešim...

                    Comment




                    • Dresovi sledeće sezone će biti nešto na ovu foru pošto nastupa ugovor sa „Najkijom“.

                      Comment


                      • Bitno je da su unapred lupili LŠ logo

                        Comment


                        • Ja to ni ne primetih.

                          Comment


                          • Roma (with Totti) will play at San Siro their 100th American game
                            Roma have won 49 games, drawn 21 and lost 29 since the takeover.
                            ....

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Pominje se Dambrozio kao pojačanje. Čak se priča da je sve gotovo i da se samo čeka januar da se ozvaniči.

                              Brajkula, jesi li ga pratio ranije? Ja pogledah zadnjih par Torinovih utakmica, solidan bekčić. Može na obe strane.
                              Brajkula, jesi li moderator ili nisi? Pratiš li postove?

                              Izgleda da je Dambrozio gotova stvar. S obzirom da mu na leto ističe ugovor, Roma će platiti 2 miliona Torinu što je po meni odličan posao. Sabatini nije normalan! Pojavio se problem gde predsednik Torina želi da nas tuži jer smo pregovarali s njim bez dozvole kluba. Ali, verujem, rešiće se to.

                              Nemanja Radonjić igrač Partizana će biti igrač Rome od juna. Podsećam da isto važi za Golubovića.

                              Turkish Airlines ponudio ugovor na 3 i po godine, ali Roma odbila. Nude samo 11 miliona.

                              Protiv Milana će se reklamirati Telethon, ovakvi će biti dresovi.


                              Moguće da će sledeće sezone 3. dresovi biti ovakvi: Prejaki su!

                              Comment


                              • Dambrosio onako, ok štoper, šta znam, ništa specijalno, krpljenje to meni, nemam neki stav nikada ga nešto posebno nisam zapazio.

                                Roma skuplja srpske talente, samo da ne istrule kao većina koji su tako rano odlazili put Italije - Gulan i Aleksić re svih.

                                Ovaj crni dres bi bio najverovatnije treći, posle ona dva već postavljena.

                                Comment

                                Working...
                                X