Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To Sabatini ispunjava sebi fetiše sa krilima i Argentinskim ili Brazilskim vunderkidovima. Tu se on najviše pita izgleda. Dovelo se pre neki dan neko derle iz River Plate, eno dali za onog Žersona 16 miliona a on videti prvi tim neće par godina. A u odbrani duva li duva. Očekujem neko pojačanje u odbrani, Toneli iz Empolija se najviše pominje, ali trebali su na leto da procene da Kastan više neće igrati ozbiljan fudbal i reše pitanje štopera. Ovako moliš boga da se Rudiger ili ne daj bože Manolas povredi.
    Last edited by HeadBurn3r; 23-01-16, 10:49.

    Comment


    • Stephan El Shaarawy will arrive in Rome tonight, before having his Roma medical tomorrow.
      http://www.football-italia.net/78902...dical-tomorrow

      Comment


      • 2 miliona pozajmica + opcija za otkup 13 miliona.

        Comment


        • Znaci on je zamena za Gervinha. El Sharawy i Salah po krilima izgleda fino teorijski, ali treba to sprovesti u praksu. Po meni njima treba bolji napadac, jer Dzeko je katastrofa, a Totti otkad se oporavio igra samo sa klupe, a i u godinama je.

          Jedino ako ce Faraona forsirati kao napadaca, a igrati po krilu sa Falqueom i Salahom...
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Znaci on je zamena za Gervinha. El Sharawy i Salah po krilima izgleda fino teorijski, ali treba to sprovesti u praksu. Po meni njima treba bolji napadac, jer Dzeko je katastrofa, a Totti otkad se oporavio igra samo sa klupe, a i u godinama je.

            Jedino ako ce Faraona forsirati kao napadaca, a igrati po krilu sa Falqueom i Salahom...
            Peroti će biti zamena za Žervinja. Stiže i on što ode Žervinjo. Priča se da će se uzeti 18 miliona za njega. Lepa cifra, ali Žervinjo je jedan od najboljih igrača Rome ove sezone a ti ga prodaješ u sred sezone. Malo je to neozbiljno, ali on je zatražio transfer čim je Garsija otišao tako da putuj igumane. Mislim da će Peroti i Salah biti prva krila, nekako mi je Peroti više igrač za Spaletijevu formaciju nego Šaravi.

            Džeko je sve i svašta mašio ove sezone, stoji to, ali vrlo često je znao da bude najbolji na terenu. Kao npr. protiv Juventusa, jedini se on nešto trudio i osvajao lopte. E sad što pod Garisijom, a čini mi se i pod Spaletijem nema ko da ga upošljava to je druga priča. Cele sezone je on usamlje u napadu a krila nabijena do aut linije, pa se često moglo videti kako se vraća da uzme loptu što nije baš u redu za takvog tipa igrača. Nije da ga branim, pratio sam svaku utakmicu Rome ove sezone i tako to vidim, eto. A normalno čim te malo neće gol, mašiš zicere, padne ti samopouzdanje, postaneš glavna tema sprdnje na internetu čemu mi gledaoci ne trebamo podleći i uzeti zdravo za gotovo.
            Last edited by HeadBurn3r; 26-01-16, 12:49.

            Comment


            • Stigao Faraon.

              Comment


              • http://www.football-italia.net/79004...d-%E2%82%AC18m

                Sabatini doktore, d-o-k-t-o-r-e !!!

                Comment


                • Gervinho im je najbolje krilo, jedino Salah kad je u formi moze da se kaze da je bolji. Ali no dobro i EL Shaarawy je dobar igrac.

                  Comment


                  • Ma Salah otac za Žervinja.

                    Uspeh je prodati Žervinja za 18 miliona, pri tom isti je doveden za 7 ili 8 miliona ako se ne varam, te zaraditi na tako potrošenom i isceđenom igraču usled ne nekih spektakularnih rezultata tima za koji igra je stvarno maestralno.

                    Pa Juve nije umeo da unovči Đakerinija posle troduplog skudeta, prodali ga za isti iznos za koji je i doveden. Da ne pričamo o Vučiniću itd.

                    Comment


                    • Stigao Ervin Zukanović.
                      Još samo Kolašinac da dođe.

                      Comment


                      • Ervin Zukanovic is undergoing his Roma medical, ahead of a move from Sampdoria.

                        Comment




                        • Poštovanje.

                          Comment




                          • Nikad nikom nisam reko da je strelac Edin Džeko.

                            Comment


                            • Neuništivi Frančesko Toti!

                              Roma će zvanično produžiti saradnju sa Totijem u ponedeljak, drugog maja posle utakmice sa Đenovom na svom Olimpiku.
                              Princ Rima

                              Comment


                              • Roma have announced the permanent signing of defender Antonio Rudiger from Stuttgart for €9m.

                                Comment

                                Working...
                                X