Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iturbe je nekako fizicki masina,ali je igracki poprilicno glup

    Sto se tice Doumbie na vrhuncu forme sam ga prizeljkivao u Chelsea ali je kasnije malo pao...za Destra je Drogba to je sigurno
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Jbg,Lamela je kidao do povrede,i onda jednostavno se izgubio...Soldado je jos gori od njega ako gledamo po transferima
      A Destro ako bude dao 3 gola za Milan bice super,Dumbija ce proraditi ili pred kraj sezone ili tek sledece,ne ocekujte od njega puno golova,treba se uklopiti u tim.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ma daće Dumbija neke golove, kad je davao Destro uteraće ne vidim razlog zašto i ovaj ne bi uterao po neki, u svakom slučaju lošiji od Destra nije.

        Comment


        • Ma losiji ne moze biti nikako
          Davace golove,nisam rekao da nece,ali kazem ne ocekujte ih u prvih 5 utakmica,treba vremena igracu da se prilagodi
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Dobar igrac se brzo uklopi, narocito sto ce biti odmah prvi izbor jer prosto nema ko da igra spica
            Od Destra daleko bolji, jaci, brzi, sa podjednako dobrom tehnikom, ako je negde inferioran to je taj neki osecaj za gol koji karakterise napadace sa cizme mada mu ni toga ne manjka... u svakom slucaju za pare za koje je otisao Destro, fantastican posao...
            Od Luiz Adriana nije bolji, i nije tacno da je ovaj samo nakantao Bate pa izbio u zizu javnosti, dobar je on napadac, mladji par godina od Dumbije i igra na visokom nivou vec par sezona za respektabilan evropski klub, i sigurno bi mu cena bila daleko veca da situacija u Donjecku nije takva kakva je i povrh svega mu istice ugovor uskoro...
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Originally posted by bice View Post


              Ovaj gol ne moze prevara da postigne,dobar je Lamela,povrede ga zezaju i naravno pad forme sledi,vratice se on u formu samo kad se potpuno oporavi.
              Prvi sam branio Lamelu kad je prešao u Totenhem za onaj novac. Ali ono što igra u Hotspuru je kriminal. I ono što ga je krasilo u Romi, prvenstveno tehnika i kontrola lopte, je izgubio u Totenhemu. Veliki pritisak je bio na njega.

              Talenat je tu, to stoji, al pitanje je koliko će da napreduje ako ovako nastavi.

              Sto ljudi, sto mišljenja, za nekog je bolji Dumbija za nekog L. A. Nisam ni jednog gledao dovoljno da bih cenio.

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                Dobar igrac se brzo uklopi, narocito sto ce biti odmah prvi izbor jer prosto nema ko da igra spica
                Od Destra daleko bolji, jaci, brzi, sa podjednako dobrom tehnikom, ako je negde inferioran to je taj neki osecaj za gol koji karakterise napadace sa cizme mada mu ni toga ne manjka... u svakom slucaju za pare za koje je otisao Destro, fantastican posao...
                Od Luiz Adriana nije bolji, i nije tacno da je ovaj samo nakantao Bate pa izbio u zizu javnosti, dobar je on napadac, mladji par godina od Dumbije i igra na visokom nivou vec par sezona za respektabilan evropski klub, i sigurno bi mu cena bila daleko veca da situacija u Donjecku nije takva kakva je i povrh svega mu istice ugovor uskoro...

                Stvar ukusa, ja ih cijenim obojicu, ali eto Doumbiu vise. Samo nije istina da je mladji par godina, obojica ove godine pune 28, cak mislim da je L.A. stariji, ali ne da mi se da provjeravam ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Kakav potez !!

                  Samo zdravlje i ide na 15 u ovoj polusezoni, da ga povrede nisu unistavale garantujem da bi sad bio prvi napadac nekog od najjacih timova na svijetu .

                  Bravo Roma, bravo Seydou, idemo
                  Dumbija je igracina, bilo je uzivanje gledati ga u dresu CSKA. Slucki je promenio 3-4 sistema igre tokom svog boravka ali se Afrikanac u svakom snalazio podjednako dobro.

                  U Svajcarskoj se bukvalno igrao sa odbranama, dok je u CSKA imao nekoliko pehova sa povredama ali je godinama unazad jednostavno najbolji napadac lige. Odlicno pozicioniranje, brz, jak, i tome srazmerno dobra zavrsnica. Cak je u onoj tranzicionoj sezoni koja je ukupno trajala godinu i po dana konstantno igrao na visokom nivou, i to prakticno bez odmaranja jer je Slucki tada forsirao igru sa dva napadaca. Ne treba zaboraviti da je imao i respektabilan broj asistencija tokom svog boravka u Rusiji, kao i da je s vremena na vreme pruzao solidne partije i na krilnim pozicijama. Najzasluzniji za dve uzastopne titule Moskovljana.
                  Last edited by Bogi; 31-01-15, 10:31.

                  Comment


                  • Otac je Doumbia, i veliko pojacanje, ogroman upgrade u odnosu na Destra, to ustvari ne treba ni dovoditi u pitanje, kao sto Brajki npr dovodi, sta li on video u Destru to niko ne zna.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Otac je Doumbia, i veliko pojacanje, ogroman upgrade u odnosu na Destra, to ustvari ne treba ni dovoditi u pitanje, kao sto Brajki npr dovodi, sta li on video u Destru to niko ne zna.
                      Vidim Italijana. Samo Destro, samo Borini

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Stvar ukusa, ja ih cijenim obojicu, ali eto Doumbiu vise. Samo nije istina da je mladji par godina, obojica ove godine pune 28, cak mislim da je L.A. stariji, ali ne da mi se da provjeravam ..
                        Pardon, ja nesto utripovao da on ima 24
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • 14.4m + neki bonusi. Kupljen, nije nikakva pozajmica u pitanju.

                          http://pfc-cska.com/novosti/vse-novo...eshjol-v-romu/

                          Comment


                          • Evo citam i Ibarbo ide u Romu izgleda, ne znam da li je tacno ..

                            Igra Rudi Fifu, ocigledno ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Hocu Amerikanci da prošire imperiju i dobiju mlade navijače kroz Fifu.

                              Comment


                              • Natrpavaju i previse napadaca,ne znam samo sta ce im toliko.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X