Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Report: Roma sign Doumbia

    Last edited by Rossonero; 30-01-15, 14:00.

    Comment


    • odlican potez, oslobodili prostor i doveli boljeg igraca... upgrade klasican, bravo za Romu
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Kakav potez !!

        Samo zdravlje i ide na 15 u ovoj polusezoni, da ga povrede nisu unistavale garantujem da bi sad bio prvi napadac nekog od najjacih timova na svijetu .

        Bravo Roma, bravo Seydou, idemo
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Je l' ga to pratiš od ranije, Dale? Pošto vidim da ceniš da bi bio u mnogo većem klubu da su ga povrede zaobišle.

          Ja ga nisam pratio, sem ove sezone u LŠ. Dobar napadač, može se ispostaviti kao pravo pojačanje. 27 godina. 3m pozajmica + pravo na otkup za 15m.

          Gervinho Doumbia Iturbe

          Izgleda da neće biti ništa od Konopljanke. Rekao da su se klubovi dogovorili ali da se nisu dogovorili s njim. Čeka se još njegov odgovor, ali najverovatnije ostaje do leta.
          Last edited by HeadBurn3r; 30-01-15, 15:32.

          Comment


          • Evo sad Sky javlja da je 2m + 12m. Što si takav Sabatini, što!

            Comment


            • Jak je Dumbija fizicki kao konj,dobar spic,videcemo kako ce se uklopiti u Italijanski stil igre.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Metnuce 2 jos u debiju

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Je l' ga to pratiš od ranije, Dale? Pošto vidim da ceniš da bi bio u mnogo većem klubu da su ga povrede zaobišle.

                  Ja ga nisam pratio, sem ove sezone u LŠ. Dobar napadač, može se ispostaviti kao pravo pojačanje. 27 godina. 3m pozajmica + pravo na otkup za 15m.

                  Gervinho Doumbia Iturbe

                  Izgleda da neće biti ništa od Konopljanke. Rekao da su se klubovi dogovorili ali da se nisu dogovorili s njim. Čeka se još njegov odgovor, ali najverovatnije ostaje do leta.

                  Ma ne mogu sad reci da pratim rusku ligu, msm da gledam utakmice i to, ali ono znam kakav je ko.. Ali ona sezona prije povrede, bilo mi je cudno kad momak zabije manje od 2 gola na nekoj tekmi.. Onda jebena povreda koja ga je oko godinu cini mi se odvojila sa terena, ali i nakon te povrede se vratio i opet bio sjajan. Na kraju krajeva, momak je proglasen i za igrace godine u ruskoj ligi i u prosloj sezoni, iako je i tu kuburio s povredama..

                  Bas, bas me raduje ovaj transfer, jeste Luiz Adriano vrlo dobar igrac, ali iskreno ako biram izmedju njega i Seydoua, Seydou sto puta prije

                  I konacno cu imati pravog napadac na Ultimate teamu kad igram samo s Rominim igracima ( respect za Francesca, ali s brzinom 40 je prilicno bezopasan )

                  A trio Gervinho - Doumbia - Iturbe u napadu je vjerovatno u top 3 najbrzih svih vremena

                  Jedva cekam da se vrate s AKN-a dva Seydoua i Gervinho
                  Last edited by Dale; 30-01-15, 15:48.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Ma ne mogu sad reci da pratim rusku ligu, msm da gledam utakmice i to, ali ono znam kakav je ko.. Ali ona sezona prije povrede, bilo mi je cudno kad momak zabije manje od 2 gola na nekoj tekmi.. Onda jebena povreda koja ga je oko godinu cini mi se odvojila sa terena, ali i nakon te povrede se vratio i opet bio sjajan. Na kraju krajeva, momak je proglasen i za igrace godine u ruskoj ligi i u prosloj sezoni, iako je i tu kuburio s povredama..

                    Bas, bas me raduje ovaj transfer, jeste Luiz Adriano vrlo dobar igrac, ali iskreno ako biram izmedju njega i Seydoua, Seydou sto puta prije

                    I konacno cu imati pravog napadac na Ultimate teamu kad igram samo s Rominim igracima ( respect za Francesca, ali s brzinom 40 je prilicno bezopasan )

                    A trio Gervinho - Doumbia - Iturbe u napadu je vjerovatno u top 3 najbrzih svih vremena

                    Jedva cekam da se vrate s AKN-a dva Seydoua i Gervinho
                    Adem faking Ljaljić pre malog Mesija, uvek. Nije da hejtujem sad, ali uvek.

                    Comment


                    • Brajki, to je druga stvar, nisam pricao o kvalitetu igraca, ko je bolji od koga, vec samo o brzini ovdje

                      a Iturbe sto je brzo rijetko ko je tako, ali treba i ostale segmente drasticno popraviti ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Npr. Lamela otac fudbala za sve gore pomenute, nije da hejtujem ali je tako

                        Dumbia ili Destro, da ga jebem sada da l postoji neka razlika ogromna, mada nisam mnogo ni gledao Dumbiju, npr. baš protiv te Rome u prvom meču na Olimpiku se po mom skromnom mišljenju propisno obrukao, imao 1 na 1 sa De Sanktisom pri rezultatu 1:0 za Romu i zaplete se pri driblingu. Meni izuzetno trapav igrač, ali da je brz, brz je, munja, ko i svi ti crnci otrpilike.

                        Comment


                        • Mozda to protiv Rome, tu se jeste obrukao, ali je City razbio otprilike kao da je igrao protiv Torpeda iz Moskve.. Neki dan protiv Gvineje, Obala se raspada, ne mogu centar preci kako treba, Gervinho dobija crveni, ulazi Doumbia, pet minuta nakon ulaska bjezi odbrani i pogadja za 1-1, a da tu nisu bod uzeli, vjerovatno bi ispali u grupi..

                          Ne znam, za Lamelu se ne slazem, on ima te trenutke inspiracije, poput one rabone u LE, gdje ce svi reci kakav je ovo maestro, ali obicno nakon toga ide 10 utakmica gdje je najgori igrac na terenu i gdje se svi navijaci Tottenhama za glavu hvataju, poslije svakog njegovog kontakta s loptom ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • I ja bih uvek uzeo Dumbiju pre Luiza Adriana. L. A. mi izgleda kao prevara. Naduvao Bate Borisov izbio na čelo liste strelaca pa mu skočila cena.

                            Nikad Adem ili Lamela pre IturbOa, čovek će da bude zver samo da nauči da kontroliše loptu. Već se popravio. Na poslednje 2 utakmice je bio igrač utakmice.

                            Lamela prevara, bljesnuo pod Zemanovim sistemom i onda nestao.
                            Last edited by HeadBurn3r; 30-01-15, 16:12.

                            Comment




                            • Ovaj gol ne moze prevara da postigne,dobar je Lamela,povrede ga zezaju i naravno pad forme sledi,vratice se on u formu samo kad se potpuno oporavi.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Pa spreman je od jula, ako to nije dovoljno vrijeme da se potpuno oporavi, ne znam onda ..

                                Ovaj gol jeste trenutak genijalnosti, ali ako si u pola ligaskih utakmica najgori igrac svog tima ( ali ono daleko, daleko najgori, dodajes 5 puta zaredom protivnickim igracima loptu, driblas u aut itd.. ) i u LE postignes ovakav briljantan gol, a placen si 30+ miliona onda to i nije bas za pohvalu ..

                                I da se razumijemo, nista ja protiv Lamele nemam, ima on talenta bas puno, ali ovo sto igra u Tottenhamu je kriminal teski .
                                Last edited by Dale; 30-01-15, 16:36.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X