Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na teskim opijatima ti iz Wolfsburga, 30 miliona i igracu 4 godisnje... Izgleda da ce ipak u Milan, pozajmica 2 miliona i na leto jos 15 otkup, bacene pare a Roma ce lepo s tim da dovede Luiz Adriana

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Nešto mi je nerealna ta ponuda u ovom trenutku za Destra sa ovom formom. Na kraju prošle sezone možda. Ali sad mi to zvuči nerealno i neistinito.
      17 miliona za Destra. Nije loše. Kupiš za to Luiza Adriana i otkupiš drugi deo Najngolanovog ugovora ili ceo ugovor Mbiwe Mapoua.

      Comment


      • Ne toliko atraktivan klub, pa cak i liga za jednog Italijanskog igraca, moraju nekako da ga privole da dodje a novac je najubedljivije oruzje
        Roma sto zna da proda i kupi igraca to je strasno, niko ne moze da im parira od kad je tu Sabatini, dr mr

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Nemačka je baš lepo okruženje za fudbal, svi gradovi žive za svoje fudbalske klubove. Stadioni dobri, lepše mesto od Italije po meni, al ajd to reci Destru.

          Evo ovaj mali Jedvaj otišo iz Rome na pozajmicu u Bajer i rekao da nema nameru da se vraća u Rim. Morali da ga prodaju, 10-tak miliona uzeto za njega.

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            Nemačka je baš lepo okruženje za fudbal, svi gradovi žive za svoje fudbalske klubove. Stadioni dobri, lepše mesto od Italije po meni, al ajd to reci Destru.

            Evo ovaj mali Jedvaj otišo iz Rome na pozajmicu u Bajer i rekao da nema nameru da se vraća u Rim. Morali da ga prodaju, 10-tak miliona uzeto za njega.
            Sve to ok i sve je to tako, ali drugo je Italijan drugo Hrvat, Italijan ne tako voljno napušta Italiju, jedino kad baš nema izbora ili kad je ponuda iz kateogrije "bezobraznih". Vole oni taj stil i tempo života tamo, hedonizam taj, teško se odriču toga, meni skroz pošteno, gotiva...

            Comment


            • Jedvaja je Bayer platio 7,5 miliona i igra odlicno ove sezone pogotovo desnog beka,a to je inace pozicija gdje Roma nekako ne moze da se skrpi ove sezone...

              Oni ce za njega hladno duple pare da uzmu kada dodje vrijeme za to jer je Bayer uvijek znao da prepozna mlade igrace i isti su se odlicno razvijali tu dok kod Rudya sansu ne bi dobio pa vjerovatno nikad
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ima i toga što ti kažeš, Brajkula.
                Nije još izašao neki zvanični dokument na Rominoj stranici, Aki. Ne zna se još. Ceni se da je tu od 7-10 što je slažem se užasno poslovanje. Mali je bio odličan u Bajeru ove sezone, a neće se zaraditi na njemu ništa ako bude prodat za 7-8 miliona. Plaćen je oko 5 miliona a Dinamu ide procenat od sledećeg transfera.

                Comment


                • Evo ukrajinski mediji sad javljaju da Konopljanka stiže sutra na preglede a da Luiz Adriano neće doći.

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Ima i toga što ti kažeš, Brajkula.
                    Nije još izašao neki zvanični dokument na Rominoj stranici, Aki. Ne zna se još. Ceni se da je tu od 7-10 što je slažem se užasno poslovanje. Mali je bio odličan u Bajeru ove sezone, a neće se zaraditi na njemu ništa ako bude prodat za 7-8 miliona. Plaćen je oko 5 miliona a Dinamu ide procenat od sledećeg transfera.
                    Što se Jedvaja tiče, dosta puta sam gledao Kuzen ove godine, gotivna ekipa, gotivan trener. Ne igra on tamo standardno, a što se kvaliteta igara tiče pomenjivo, otvorio je odlično sezonu, dao i neke golove, posle pao u formi što ima verovatno direktne veze sa njegovom rotacijom, a guran je i na DMC zbog manjka igrača tu posle povrede Rolfesa.

                    Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Evo ukrajinski mediji sad javljaju da Konopljanka stiže sutra na preglede a da Luiz Adriano neće doći.
                    Konopljanka otac fudbala, da napravi od lopte i Žervinja i malog Mesija aka Iturbea i Adema Ljajića, samo što je on više krilni napadač neko klasična 9-ka ako on uopšte dolazi kao zamena za Destra. Odličan dribler, tehničar, dobar prekid, daje golove, pravo pojačanje i apgrejd za Romu svakako, te da nisam navijač Juvea sigurno bih gotivio ovaj tim Rome, ovako samo hejt

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Što se Jedvaja tiče, dosta puta sam gledao Kuzen ove godine, gotivna ekipa, gotivan trener. Ne igra on tamo standardno, a što se kvaliteta igara tiče pomenjivo, otvorio je odlično sezonu, dao i neke golove, posle pao u formi što ima verovatno direktne veze sa njegovom rotacijom, a guran je i na DMC zbog manjka igrača tu posle povrede Rolfesa.



                      Konopljanka otac fudbala, da napravi od lopte i Žervinja i malog Mesija aka Iturbea i Adema Ljajića, samo što je on više krilni napadač neko klasična 9-ka ako on uopšte dolazi kao zamena za Destra. Odličan dribler, tehničar, dobar prekid, daje golove, pravo pojačanje i apgrejd za Romu svakako, te da nisam navijač Juvea sigurno bih gotivio ovaj tim Rome, ovako samo hejt
                      Nije redovno igrao mali, ali jasno se vidi da će da bude odličan kroz par godina. Mogla je Roma tu mnogo bolje da posluje.

                      Dobar je Konop, lepo bi bilo da dodje. Može on neku lažnu 9-tku da igra, ali treba Romi napadač, Luiz Adriano bi bio odličan. Ali ima samo jedno non-EU mesto u Romi. Može samo jedan da dođe. Sad će Saba malo magije da upotrebi i da ih obojicu dovede.

                      Comment


                      • Jbg ne može se na svakom igraču zaraditi, negde se moraš i zajebati, takav je posao (mislim na slučaj Jedvaj).

                        Comment


                        • Ma Jedvaj je mlad logicno da je bilo padova i tek ce ih biti,ali mali je opasan potencijal i vrijedan ove cijene svakako...

                          Valja na ljeto onu kiksaru na golu zamijeniti mada dobar je bio prosle sezone da ne grijesim dusu,ali ove je meni ocajan i inace dok je branio za Napoli nikako ga nisam mirisao
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Roma buy Yanga-Mbiwa for £5.5m

                            Comment


                            • Au kakav kiks velikog maga

                              “No, prvo sam ga ponudio Romi, ali Sabatini mi je rekao da mu nikad ne ponudim dobrog igrača."
                              Raiola o Pogbi, izvučeno iz teksta.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Au kakav kiks velikog maga



                                Raiola o Pogbi, izvučeno iz teksta.
                                Razumljivo skroz, Pol je sad ne dobar nego vanserijski igrac ali kada je dolazio u Juve bio je klinac (izuzetno talentovan) sa kim jedan SAF nije mogao da izadje na kraj i odrekao ga se, verovatno je razmisljao u tom pravcu Valter, znam da bi ja tako... Juve eto preuzeo rizik i pokazalo se kao maestralan potez
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X