Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Nisu valjda ludi da prodaju Benatiju.
    Mogu svi da idu, ali Benatija i Strotman su budući lideri i njihova prodaja bi bila samoubistvo.
    Meni se cini da Sabatini volu onu sve je na prodaju,samo po dobroj cijeni

    Kad bi im dali 30+ ja ubijedjen da bi mu spakovali kofere...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Mehdi je već 2-3 put nosio kapitensku traku ove sezone, to pokazuje koliko mu se veruje, a i on mnogo voli klub.
      Vredi te pare Benatija lagano, ono što on radi ja nikad nisam video, čovek je u stanju da dobije svaki duel na utakmici.
      Roma sledeće sezone dobija novog generalnog sponzora, biće para i od Najkija, nekih manjih sponozora, Lige šampiona,
      a očekuje se da u vlasništvo kluba uđe Feng koji namerava da dosta uloži u klub tako da će Roma biti dosta finasijski jaka sledeće i narednih sezona.
      Najavljuje se još dobrih pojačanja za leto. Zato mislim da Benatija i Strotman ostaju 2-3 sezone minimum, da se vidi domet ovo kluba jer Roma stvarno ima odličan potencijal i dobro rukovodstvo.
      Glavna vest je da je Sabatini produžio ugovor do 2017. On je glavni krivac što je Roma u ovom blagostanju.

      Comment


      • Ono kada ti odlična sezona odjednom krene nizbrdo

        Strootman out for nine months?



        Speculation is that Kevin Strootman has suffered knee ligament damage to rule him out of the rest of the season with Roma and the World Cup.

        The Dutch international was forced off early into the Giallorossi’s eventual 1-0 defeat at Napoli on Sunday evening after landing awkwardly on his left knee.

        With it initially diagnosed that he had sprained the joint, speculation yesterday evening was that ligament damage was also feared.

        The player is understood to have undergone further tests on Monday morning at the Gemelli health clinic in Rome and an announcement is anticipated shortly.

        Ahead of that, though, Dutch outlet Voetbal International are leading speculation that the 24-year-old’s MRI has shown torn ligaments, a broken meniscus and a damaged medial ligament on the inside of the joint.

        It is reported that such an injury will hand Strootman a nine-month recovery period, to end his season for Roma and his hopes of representing the Netherlands at this summer’s World Cup.

        Whether or not the midfielder undergoes surgery, report Voetbal International, remains unclear at this moment.

        Comment


        • Ode SP znaci , sad su jos jadniji , jer je on jedan od rijetkih koji valja u toj repki ..

          Steta , ogromna steta
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ne znam koja je fora ove sezone, ali mislim da nikada više povrede ligamenata kolena, da li istegnuće ili kidanja. Od Gomeza, preko Rosija, sad Strotman, pa ovi košarkaši pkk, ludnica neka.

            Comment


            • Uzas covece, bas mi zao momka...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ekipa Rome koja je poslednji put igrala LŠ

                Comment


                • Strootman uspješno operisan

                  Comment


                  • Danas bila prezentacija stadiona. Evo kako će izgledati. Među najlepšim na svetu, lagano.

                    Spoiler








                    Comment


                    • Hoće meni neko da napiše koliko se stadiona zaista i izgradilo kada su ovako pompezno najavljeni ?

                      Evo meni lično sem Emirata i Juventus Arene ne pada nijedan na pamet

                      Da ne dođe do zabune, voleo bi Brajko ovo da nikne u Italiji, ludnica kako izgleda, kao da se spejs šatl spustio na zemlju, ali sve ove neke priče po nepisanom pravilu krenu ovako i onda muk.

                      Comment


                      • Moze se slobodno spomenuti investicija u ovaj stadion, navodno bi kostala blizu milijardu evra, sto je bas ogroman novac, ovi Ameri bas resili da uloze.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Stadion ce imati 52,000 sedecih mesta, kostace oko 300M

                          Last edited by Prototype; 26-03-14, 18:18.

                          Comment


                          • Zvanicna prezentacija stadiona:
                            http://stadiodellaroma.com/
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Ja procitao negde na twitteru milijarda, celokupna investicija, sad koliko je to tacno ne znam, ako je 300m sto je daleko realnije, onda super, drago mi je kada vidim u Italiji da neko na duze staze gleda, a nova infrastruktura i stadion ce svakako pomoci klubu visestruko.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Kakva crna milijarda dragi Freshko, previse je to love.

                                Strasan idejni projekat, strasno. Jos samo da ga naprave i da leti, pjeske sa najboljim stadionima na svijetu, Bernabeu i Emirates
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X