Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dambrozio je bek. Znaci nisi ga pratio. Vecina Romanista zadovoljna pojacanjem i jedva cekaju da se ozvanici dogovor sto je dovoljan pokazatelj da je dobar igrac s obzirom da su Romanistima porasla ocekivanja i uglavnom se Roma povezuje sa dobrim igracima. Radonjic veliki talenat, prica se da ga je Adem ubedio da dodje.

    Comment


    • Radonjica prezentovali kao srpsku verziju CR-a
      Trebao Siniša da ga zove u A repku, bila ta neka priča, Faljijev pulen, i onda se mali nešto zajebano povredio. Inače, hvale ga.

      Što se DAmbrosiza tiče...pojma nemam, gledao sam Torinu tri, četiri puta ove godine evo ništa od njega nisam zapazio. Gledam sada staitistiku 2 gola i 1 asistencija, odbrana nešto preko 2 tackle-a po meču itd. itd. videćemo na šta će to da liči.

      Comment


      • Može na obe strane da igra. Za 2 miliona vredi rizikovati.

        Radonjić veliki talenat. Vetar.



        Last edited by HeadBurn3r; 14-12-13, 18:44.

        Comment


        • Comment


          • Kakva je to igračina. Kakav samo pregled igre ima, to nije zdravo. Davi, davi loptu, oko njega se okupi par igrača, samim tim se oslobodi teret sa krila a onda pas u prazan prozor. Svršavanje.

            Comment


            • Jedan od boljih igrača koje sam imao priliku da gledam, potezi, suva genijalnost.

              Comment


              • Za mene Totti pa Pirlo sto se Talijana tice,mada Totti mi je drazi malo...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Razume se da je Brajku Del Pijero no1, ali voli i Totija, Pirla, voleo sam i Kanavara izuzetno do Farsopolija, zna se da je tu i najbolji golman svih vremena Bufon, pa napadači Bobo Vijeri, Inzagi i te klape.

                  Comment


                  • Sve sto ste nabrojali i men isu se svidjali al imoram da izdvojim i imena poput Maldinija, Neste, Kasana i mnogo drugi ... I naravno nezaobilazni Valter Zenga .

                    Comment


                    • Akane pored Zole, ti spominjes Tottia, Zola je legenda plavaca a ti si valjda nekakav navijac/simpatizer Chelsea-ija

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Akane pored Zole, ti spominjes Tottia, Zola je legenda plavaca a ti si valjda nekakav navijac/simpatizer Chelsea-ija
                        Volim ja Zolu zbog njega sam i zavolio Chelsea,ali Totti mi je najbolji zabar kojeg sam gledao
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Akane pored Zole, ti spominjes Tottia, Zola je legenda plavaca a ti si valjda nekakav navijac/simpatizer Chelsea-ija
                          Ma ne zna on ko je Zola. On prati Celzi od kada Roman krenuo da se razbacuje milionima. Tipican novokomponovani navijac

                          Comment


                          • Nikad u zivotu

                            EDIT:Cak sam jedva prezalio to sto je on dosao tada(Roman) jer sam se plasio da Lampard nece igrati jer je Veron dosao,ali nije mogao s klasom Argentinac
                            Last edited by AK47; 18-12-13, 16:12.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Čelzi poznat kao uništili smo Sam Della Bonu, kleli se Italijani u njega i onda dođe čovek koji šta god dotakne to i unazadi, Ranijeri i ćao zdravo....

                              Obavezno pogledati


                              1:15

                              ovde stajem da ne ide u off off-ova.

                              Comment


                              • Paredes. Traži se klub gde će otići na pozajmicu.

                                Last edited by HeadBurn3r; 07-01-14, 09:29.

                                Comment

                                Working...
                                X