Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Qatar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Evo da sad ispišem kratke utiske pa posle trke ću pisati ostalo i čitati ostale komentare.
    Za moto3 su moje simpatije i pre početka sezone išle ka Martinu i već prvoj trci je opravdao poverenje. Po očekivanju sa njim se borio Canet i žao mi je Bastianinija baš ima nepotrebnih kikseva i nikako da mu se sve poklopi. Valjda će biti bolje u narednim trkama.
    Što se tiče moto2 po očekivanju Markez je baš bio aktivan, ali ga je onaj problem malo omeo. Bravo za Bagnaiu.

    Comment


    • #47
      Zasto je Rosi napravio ovakvu glupost

      Comment


      • #48
        Ma Dovi ti si kralj, bravo za Doktora, bravo za Vinjalesa.

        Comment


        • #49
          jedan je doktor ali sve cestitke za Dovija,i za Vinjalesa

          Comment


          • #50
            Brat Dovi mu treci put prodaje istu foru

            Zarka su isekli za cas i nestao je, steta.

            Ekstra mesto za Rosija, samo neka bude konstantan cele sezone

            Vinjales se iskupio nekako

            Kraclov nema onu stvar medju nogama, mislim da je imao Rosija nekoliko puta ali nista nije uradio

            Lorenco razocaranje, ove sezone dosta ocekujem od njega

            KTM je los ili im vozaci losi, valjda ce im Tek3 pomoci

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • #51
              Sad se vidi kako je teško voziti Dukatija, pogotovo što je Rosi vozio mnogo mnogo lošiji Dukati.

              Zarka ne volim, nije on uopšte mlad kad se uzme koliko godina imaju Markez i Vinjales. Maverik mora da nastavi da radi, da kada Rosi jednom ode uzima titule Markezu redovno. Njega pratim od početka i on mi je posle dr najbliži srcu, tako da mora samo da nastavi i napreduje. 23 je skoro napunio, ima vremena, ako nadje i uhvati pravi ritam i da bude višestruki šampion. Polako.

              Comment


              • #52
                Cestitke svima, a niko Markeza ne komentarise. Kakve je komplekse momak nabio pojedincima.
                Odlicna trka, zao mi je Zarka ali bilo je za ocekivati da ce biti problema kako se trka bude blizila kraju.

                Comment


                • #53
                  Šteta za Zarka što makar do 3. mesta nije stigao.

                  Extra početak sezone.

                  Svi su u igri.

                  Comment


                  • #54
                    Šta ima da mi nabije komplekse, kad navijam za najboljeg vozača svih vremena i oca ovog sporta. Valjda imamo pravo da preskočimo dotičnog gospodina. Od kako znam za sebe dečko ima najbolje uslove i favorizovan je, još kad u pomoć na stazi priteknu sunarodnici. Ali dobro.

                    Comment


                    • #55
                      Markes startovao 2. završio 2.

                      Dovi, nisam verovao kroz celu trku da će čovek stići do 1.

                      Rossi... izvrači max iz mašine i preko toga.

                      Tek je 1. trka. I vidi se da Vinjales, Petrući i da ne nabrajam sad imaju prostora da idu na gore.

                      Edit: Zarko vozi u hendikepu, što je nekako bezveze. Nadam se da će se Folger vratiti.
                      Last edited by MarkoNFL; 18-03-18, 17:22.

                      Comment


                      • #56
                        Najvise me je iznenadio Rosi, 39 godina a vozi kao na pocetku karijere i bori se za pobedu kapa dole

                        Markez je bio dobar pokuso je u zadnjoj krivini i hvala mu.

                        Dovi cestitke.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • #57
                          Nisam spomenuo Rinsa, stvarno steta za decka, lepo tera Suzuki

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • #58
                            Odlična trka.
                            3/4 trke 6,7 vozača je bilo u 1,5 sek.
                            Zarka boljeg plasmana koštale gume.
                            Dovi loše startovao ali polako i sigurno napredovao. Pogotovo na pravcu.
                            Iannone završio trku.
                            Rossi na mišiće izdržao.
                            Markez opasan na stazi koja baš hondi i ne odgovara.
                            Biće ovo dobra sezona.

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • #59
                              Nisam stigao ništa da odgledam. Drugo mesto za Marka puna kapa u Katru. Dukac je i dalje tata na pravcu, sreća pa nisu drag trke. Šta je Petrući uradio?
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Nerealan View Post
                                Nisam stigao ništa da odgledam. Drugo mesto za Marka puna kapa u Katru. Dukac je i dalje tata na pravcu, sreća pa nisu drag trke. Šta je Petrući uradio?
                                Vredi pogledati snimak.

                                Petrux se solidno držao. Mogao je mnogo bolje, ali i gore.
                                Istrošio gume u 1/2 trke, posle gledao da spasi šta se spasiti može.
                                Nije jedini.
                                To je napravilo razliku između Dovia, Markesa, Rosija i ostalih.

                                Comment

                                Working...
                                X