Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2018. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obojica su psovali, obojica su se lose ponasali, obojica su bili ekstremno nervozni
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Znaci ako ja vidim da kolega pljuje mogu i ja. Eh, kaze dobio sam 2 iz matematike, al Perica je dobio jedinicu

      Comment


      • Kako si ti to zakljucio, nije mi jasno
        nisam pravdala jednog, a pljuvala drugog, rekla sam da su se obojica lose ponasali
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Пре меча Федерер је изјавио да ће ово бити "обарање руку", значи да је био свестан да Делпо удара те форхенде много јако и да му се треба исто тако и супроставити: јако! То се одмах и видело у мечу, Федерер је покушавао да изводи своје форхенде јаче него што их обично изводи, а сви који играју и мало тенис знају да кад покушаваш да форсираш јачи ударац но што га имаш те лопте завршавају у аут... зато је Федерер много поена изгубио избацујући форхенде у аут и као што то бива, тада настаје нервоза.... та нервоза на овој врућини се испољавала тако што је испао арогантан и према судији... кад почнеш да причаш у току борбе то се више не зауставља, иде све више и наравно на своју штету, а на задовољство нас гледалаца који смо жељни једног меча без: извинте, изволте, хоћемо транс, зној, сузе и крв... то смо и добили и сви смо срећни без обзира ко је победио.... наравно да у оваквом, до некле равноправном дуелу, сва средства се користе... искусни играчи се хватају за све... треба покушати избацити ривала из равнотеже на било који начин, пробаш све, ситне чарке, провокације, још ако укапираш шта га нервира, ух, пун погодак... ту ментална снага одлучује.... када би Федерер изгубио свој серс гем меч и то на 40/0? да све иде по бон тонеу? Никада! али, тад настаје драма, ха ха.... одсервира ас, готов поен и меч је завршен, узима пешкир и иде да се поздрави са судијама и ривалом, публка и стадион се тресе од урнебеса и нису ни чули да је Делпо скромно, тако рећи шапнуо судији да се вата за последњу сламку спаса и тражи проверу тог аса и гле чуда: лопта је у ауту, није ас.. Федерер је завршио меч, покривен пешкиром не верује шта види, пулс му се већ свео на нулу и полази да настави добијен меч и као што то обично бива у тенису, то се у наставку губи, све се срозава и воља за наставком, једноставно више није способан да учествује у игри...тај моменат је одлучио ко је победио у менталној борби у самом финишу.... и овај меч је био јавни час за младе тенисере и за тренере...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0


            Zao mi je Role kad mora ovako na engleskom da upucuje te neke kvazi uvrede..sigurno ni na nemackom nema nista zesce.. To mu dodje kao "uh bezobraznice, sad cu da ti dodjem tamo da ti iscupam zuluf".. Lepo brate Rolo nauci srpski k'o covek, pa kad krenes od majke pa preko seste do cerke da vidis kako ces da izbacis svu tu negativnu energiju.. Nije ni cudo sto je psihicki puk'o sinoc.. sve je zadrzao u sebi i to ga je kostalo..
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Kako si ti to zakljucio, nije mi jasno
              nisam pravdala jednog, a pljuvala drugog, rekla sam da su se obojica lose ponasali
              Mi napadamo Federera, covjeka koji ima zivotnog edberga, ti odma ubacujes u pricu del potra, kog boli kifla za del potra, pricamo o federeru

              Comment


              • Tema je IW, igrali su Del Potro-Federer, ne vidim sta je pogresno ako kazem da su se obojica lose ponasala
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Zika View Post
                  Пре меча Федерер је изјавио да ће ово бити "обарање руку", значи да је био свестан да Делпо удара те форхенде много јако и да му се треба исто тако и супроставити: јако! То се одмах и видело у мечу, Федерер је покушавао да изводи своје форхенде јаче него што их обично изводи, а сви који играју и мало тенис знају да кад покушаваш да форсираш јачи ударац но што га имаш те лопте завршавају у аут... зато је Федерер много поена изгубио избацујући форхенде у аут и као што то бива, тада настаје нервоза.... та нервоза на овој врућини се испољавала тако што је испао арогантан и према судији... кад почнеш да причаш у току борбе то се више не зауставља, иде све више и наравно на своју штету, а на задовољство нас гледалаца који смо жељни једног меча без: извинте, изволте, хоћемо транс, зној, сузе и крв... то смо и добили и сви смо срећни без обзира ко је победио.... наравно да у оваквом, до некле равноправном дуелу, сва средства се користе... искусни играчи се хватају за све... треба покушати избацити ривала из равнотеже на било који начин, пробаш све, ситне чарке, провокације, још ако укапираш шта га нервира, ух, пун погодак... ту ментална снага одлучује.... када би Федерер изгубио свој серс гем меч и то на 40/0? да све иде по бон тонеу? Никада! али, тад настаје драма, ха ха.... одсервира ас, готов поен и меч је завршен, узима пешкир и иде да се поздрави са судијама и ривалом, публка и стадион се тресе од урнебеса и нису ни чули да је Делпо скромно, тако рећи шапнуо судији да се вата за последњу сламку спаса и тражи проверу тог аса и гле чуда: лопта је у ауту, није ас.. Федерер је завршио меч, покривен пешкиром не верује шта види, пулс му се већ свео на нулу и полази да настави добијен меч и као што то обично бива у тенису, то се у наставку губи, све се срозава и воља за наставком, једноставно више није способан да учествује у игри...тај моменат је одлучио ко је победио у менталној борби у самом финишу.... и овај меч је био јавни час за младе тенисере и за тренере...
                  Odlicno zapazanje Ziko glede bitke forhend na forhend. Pobiti se fh na fh sa Delpom nije preporucljivo jer mu je isti veoma jak ako ne i najjaci na turu. Na ovako sporoj podlozi ta tazlika bese jos uocljivija u Depovu korist
                  Napredak Delpovog bekenda vec je dovoljno pominjan kao jos jedna od bitnosti u ovoj pobedi dok je nekako ispod radara prosao Delpov drugi servis koji bese odlican. Kombinacija kika kao jedna varijacija i brzog i dubokog kao druga bese neresiva enigma za Federera. Bile su to muke po riternu gde se cesto menjala pozicija sa uglavnom bezuspesnim ishodom.
                  U drugom delu posta o tome sta je prelomilo mec malo si kanda promasio temu jer su opisana desavanja iz zavrsnice 2. seta
                  sigpic

                  Comment


                  • Jest malo gadno kad ni pored ovakve konkurencije ne osvojiš turnirDelpu to niko nije objasnio. A u vezi nekulture, nisam razliku između RF i njegovih fanova - kad samo pomislim na ono pljeskanje na servis grešku. Čim se hrane oni penzioneri kad su tako glasni

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Dzabe fiksni, mozes ti da ga pravdas do sutra, rekao si da je povredjen, ja sam rekla da nije i da se samo folira... videli smo ko je u pravu bio

                      Del Potro je folirant, koji se krije iza maske dobrog dzina, plus udara na neke emocija, izaziva sazaljenje kod ljudi jer je bio povredjen, kao da je prvi teniser koji je bio povredjen.
                      Da ne bude nekih nesporazuma, ja sam takodje bila u klubu 'good guy Delpo', ali neki mecevi su pokazali njegovo pravo lice

                      Vratice se Djokovic, Delpo ce folirazom stici do pobede, videcu onda kako ce se pricati...ali i tada neki nece priznati da su pogresili
                      Prvo njemu u tom mecu sa Majerom stvarno nije nesto bilo ok,stajao je,ali ovaj je sam sebe uspeo da izbaci, prvo da izgubi TB,a posle i brejkne u 3 setu jbg Delpo je imao snage da odservira nekako i pobedi...posle se oporavio.

                      E sad ovako,dal JMDP,nesto radi sto nije po pravilima teniske igre ? Ne,koliko znam MTO nije zabranjen,e sad zasto ga koristi dal zato sto ima stvarno neki problem ili ne,mene ne zanima ili da prekine momentum protivnika isto me ne zanima,time treba da se bave oni koji uredjuju pravila i sl....Sad dal je to ok mozda i ne,al on ne krsi pravila,dal je ok da ti onako gadjas u telo na mrezi protivnika,ko juce RF Delpa,pa i nije,al meni ne smeta ne krsi pravila,dal je ok da gundjas i napadas glavnog sudiju da je pogresio,a ispostavi se da nije i onda se cak i ne izvinis,pa i nije bas,a sa druge strane se predstavljas kao Gospodin idealni...ali sve je to meni ok,jer ja njih licno ne znam i posmatram ih samo po ucinku i rezultatima na terenu,naravno u sklopu dozvoljenih pravila ,a na koji nacin dolaze do pobede ako je regularno to me mnogo ne zanima...gledam ih iskljucivo kako igraju tenis i koje rezultate prave i na osnovu toga baziram svoje simpatije a posle Noleta,JMDP mi jedan od omiljenijih ...u slucaju kad bih poceo da gledam sta rade van terena,pa i neke poteze na njemu ,vrv mi Djokovic ne bi bio omiljen
                      Last edited by 61563; 19-03-18, 12:29.

                      Comment


                      • Fiskni, ja sam isto mislila da je Delpo fin ali sam progledala, i ti ces
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0
                          I ja sam isto mislio da je Federer gospodin, ali sam progledao, a ti neces.


                          Fed je moj prijatelj, lajkovao mi tvit
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post


                            Fed je moj prijatelj, lajkovao mi tvit

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Fiskni, ja sam isto mislila da je Delpo fin ali sam progledala, i ti ces
                              Pazi mozda on i nije fin i dobrocudan,al kazem ti, mene to ne zanima,jer ga licno ne poznajem iskljucivo ga posmatram kao tenisera i gledam kroz igru i protivnike koje dobija...pa ja licno mislim da je RF daleko od finog,a pogotovo za onu Edberg nagradu,al uspeva dobro da se iskontrolise,sto se tice negativnih emocija i ponasanja te vrste...nekad i ne ko sinoc...ili davne 2009 ili 2010 kad je bese slomio reket u Majamiju protiv Noleta,prvi i jedini put u seniorskoj konkurenciji da sam to video od RF,i kazem on je to uspeo da suzbije, te svoje negativne emocije i nervozu,sto mu je pre svega donelo uspeh na terenu,e sad dal RF fin i dobrica ,ja licno mislim da nije,ali to je samo moje misljenje koje sad i nije bitno, al mi to ne smeta uopste kod njega, isto kao sto mi sutra nece smeatati ni kod Delpa...sve dok igraju po pravilima bas me briga za ostalo...
                              Last edited by 61563; 19-03-18, 12:43.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Pazi mozda on i nije fin i dobrocudan,al kazem ti, mene to ne zanima,jer ga licno ne poznajem iskljucivo ga posmatram kao tenisera i gledam kroz igru i protivnike koje dobija...pa ja licno mislim da je RF daleko od finog,a pogotovo za onu Edberg nagradu,al uspeva dobro da se iskontrolise,sto se tice negativnih emocija i ponasanja te vrste...nekad i ne ko sinoc...ili davne 2009 ili 2010 kad je bese slomio reket u Majamiju protiv Noleta,prvi i jedini put u seniorskoj konkurenciji da sam to video od RF,i kazem on je to uspeo da suzbije, te svoje negativne emocije i nervozu,sto mu je pre svega donelo uspeh na terenu,e sad dal RF fin i dobrica ,ja licno mislim da nije,ali to je samo moje misljenje koje sad i nije bitno, al mi to ne smeta uopste kod njega, isto kao sto mi sutra nece smeatati ni kod Delpa...sve dok igraju po pravilima bas me briga za ostalo...
                                Ja mislim da namerno trazenje MTOa, prekidanje momentuma protivniku jeste krsenje pravila tenisa i tezak gamesmanship. Kao sto je i odugovlacenje kod servisa itd.
                                Znam da ce me sad napasti za AO 2017. ali Fed je pre toga MTO trazio tipa pre 5 godina, tako da nikako ne moze da se racuna.

                                Lomljenje reketa mi je skroz ok, moraju negde da izbace negativnu energiju, reket je najbolja varijanta.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X