Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2018. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • muk tuga neverica
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Meni je jako gotivan, oduvek.
      Sjeti se Vimbldona i meca protiv Djokovica. Cijelo vrijeme je govorio kako ima povredu koljena, kako je upitan nastavak karijere cak, kako je pitanje sata kad ce predati i oticvi na rehabilitaciju, dosao mu Ferer pregazio ga, protiv Djokovica u polufinalu je igrao pet sati i nije popustao sekunde. Bas veliki folirant je od tada postao.
      sigpic

      Comment


      • Čestitke dobar meč.

        Comment


        • Inace, ovo je najgora publika od kad pratim ovaj sport. Nije da ga pratim bas intezivno kao fudbal, ali pratim skoro sve masterse. Fuj

          Comment


          • Zasluzeno Delpo pobedio i to je to.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Inace, ovo je najgora publika od kad pratim ovaj sport. Nije da ga pratim bas intezivno kao fudbal, ali pratim skoro sve masterse. Fuj
              Ma svaki put je ovako u Americi, njih nije briga za tenis, samo za Federera, kad se povuce nece ni pratiti tenis vise. ALi je ipak sramotno da ne umiju da nagrade top poene aplauzom barem. Bas su botovi na tribinama.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by tea View Post
                Cestitke Delpu i mojoj partnerki Mari.
                Maro, otvaraj taj Majami.
                Moram da proširim reputaciju.Hvala partnerko

                Olja otvara Majami koliko sam ja shvatila
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Mnogo odvratan sportista ali mnogo dobar teniser. Kad ovako igra stvarno izgleda kao da ga je nemoguce pobijediti. Snaga koju generise je nestvarna, ali kad ima pored FHa i BH, onda je bas tesko igrati, kao masina je. Vrijeme mu je da pocne da dominira na hardu, predodredjen je na to ima i decenija.

                  Odavno neko nije nadjacao Federera, nije imao brzinu vise, tokom veceg dijela meca je imao kontrolu i na kraju zasluzeno dobija. Strasan mec, bice jedan od najboljih u sezoni sigurno. Pomaze i taj nevjerovatni comeback i tri spasene mec lopte.

                  Ipak veliki folirant, i da to izbaci bio bi mnogo vise likeable
                  ma diskutabilno je to foliranje, jednostvno se covjeku ne da, ostavlja takav govor tijela, kao da je neko dijete tipa, ne da mu se izmedu poena zivit i slicno. Ne mogu reci da to namjerno radi da bi drugoga zavarao nego jednostavno djecacko ponasanje

                  Comment


                  • Svaka cast Delpu.. dobio bi ovo u 2 seta glatko da se tu nisu umesale vise sile..

                    Dzaba ovim Gejcima i Oraclima ovo njihovo bahanalisanje kad Vladimir Vladimirovic moze da ugasi silicijumsku dolinu u trenu oka
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Sjeti se Vimbldona i meca protiv Djokovica. Cijelo vrijeme je govorio kako ima povredu koljena, kako je upitan nastavak karijere cak, kako je pitanje sata kad ce predati i oticvi na rehabilitaciju, dosao mu Ferer pregazio ga, protiv Djokovica u polufinalu je igrao pet sati i nije popustao sekunde. Bas veliki folirant je od tada postao.
                      Neki mind games mozda, malo losiji za nas fanove svakako. Nisu budale ni Ferer ni Djokovic pa da ga potcene, kao ovaj ne moze.

                      Comment


                      • Jbg Bojana, nije do meneohrabrio ga na startu da sigurno dobija, upozorio da Delpo folira, čak sam i za Mirku rekao da nije zaslužila takvog frajera.

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          ma diskutabilno je to foliranje, jednostvno se covjeku ne da, ostavlja takav govor tijela, kao da je neko dijete tipa, ne da mu se izmedu poena zivit i slicno. Ne mogu reci da to namjerno radi da bi drugoga zavarao nego jednostavno djecacko ponasanje
                          Iskorijenio bi ga vise, to je mozda neki alibi, kao Marej sto se uvijek kad izgubi poen vata ili za ledja ili za clanak, u fazonu nemoguce je da sam izgubio poen, zbog mene je i mog nekog problema

                          ALi Del Potro mi je od jednog od omiljenih tensiera postao jedan od najodvratnijih. Ipak uzivam u ovakvom tenisu.
                          sigpic

                          Comment


                          • A najžalije mi što Has uručuje trofej
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Ma cim vidis ove sparuskane babuskere sa ovim majicama i ove dzibere sa kacketicima i kartoncicima znas koliko je sati..
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Izvanredan mec.

                                Drago mi je da je Delpo osvojio. Igrao je blizu svog maksimuma.

                                Comment

                                Working...
                                X