Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2018. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jeste, ali ne moze Novak uvek na tako nesto da se vadi. Mozda ima uticaja ali nije glavni razlog. Sa druge strane DAniel jako lepo drzi loptu u igri i NOvak gresi.

    Comment


    • Raspao se Djokovic posle 5-2 kao najveci choker..
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Niko nije rekao da je to glavni razlog...ne citas...uostalom ne vadi se on, vec ja pisem.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pa ti se vadis umesto njega. Citam. Po meni to uopste veze nema.

          Comment


          • Ima još šanse da se ovo preokrene,međutim zanima me šta se desilo posle 5:2? Nije Japanac mogao toliko da podigne nivo...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Pa dobro imas pravo da mislis drugacije...nemoj me samo ispravljati.

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ne vjerujem ni da je do prehlade koliko do glave. Sumnja u sebe i to je normalno. Gubi bitku ondje gdje je najjači, a to su duge razmjene. Previše razmišlja i previše je nesiguran. No, ukoliko uspije okrenuti meč, značit će mu sa aspekta samopouzdanja i to mnogo.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Nije do prehlade...prolazi polako, ali on odavno nema prilike da se takmici i da se nosi sa stvarima koje mozda ometaju u toku igre. Da nisam videla da duva nos nekoliko puta ne bih se ni setila te prehlade. Glava svakako najveci problem posle svega.

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • I Dani dobro lupa

                    Comment


                    • Prvih pola sata sasvim korektna igra Novaka, onda bas veliki pad, nesigurnost u udarcima, greske se gomilaju i ode set

                      Comment


                      • A vala i Višković...
                        Čuj rastresao ruku, pa nerv ( ulnaris ako ne grešim) se proteže do malog i domalog prsta i ide iz lakta, tako da svaka nelagoda u laktu prenosi se u šaku.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Dobar Taro, Rafu na USO 1-2 seta razvaljivao, odličan igrač. Vidi svoju šansu i trebat će vremena Novaku da dobije ponovo strah od protivnika, da dođu i uživaju u meču, sad hoće pobjedu.
                          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                          Comment


                          • Fed posle...videce ga Sunce makar i nekoliko gemova??
                            Jao Delbonise ajde i teniser nekad od tebe da bude...

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Čekaj šta sad, ovog našeg će sad razvaljivati svaki indijanac anonimus.
                              Čuj Taro leptiljubim.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Nije do prehlade...prolazi polako, ali on odavno nema prilike da se takmici i da se nosi sa stvarima koje mozda ometaju u toku igre. Da nisam videla da duva nos nekoliko puta ne bih se ni setila te prehlade. Glava svakako najveci problem posle svega.

                                tt
                                Potrebno je vrijeme da se vrate određeni instinkti, a u tom periodu je vjerovatno od velike važnosti osjetiti težinu određenih mečeva i nošenja sa stvarima na koje, na prvi pogled, igrač ne može utjecati. To može biti prehlada, to mogu biti loši vremenski uvjeti. Novak ovdje vodi i bitku protiv sebe i protiv svega ostalog, uključujući i veoma dobrog protivnika.

                                Lično, po meni, ovo je najbolji mogući meč koji može imati na samom povratku, ali pod uslovom da ga dobije. Taro, šta god neko mislio, nije nimalo naivan protivnik. Ima odličan tajming, pozicioniranje i shvata igru jako dobro. Što je najvažnije, veoma dobro zna protiv koga igra i u kakvom stanju se nalazi njegov današnji protivnik, što svakako vidi kao priliku da dođe do najvećeg skalpa u karijeri ili barem da sve sve od sebe u tom pokušaju.

                                Ako Novak dobije ovo, posebno zahvaljujući svom podizanju igre, značilo bi mu mnogo više nego naprimjer pobjeda nad Thiemom u Kooyongu, koja je zbog rezultata zavarala mnoge, uključujući i mene.
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X