Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sportski kviz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Марко близу мајсторе, али није

    Comment


    • Jugoslavija-Vels 4:4, 1983.g.

      Comment


      • Originally posted by mr.gold View Post
        Може ја једно питање

        Која је ово утакмица у питању.

        Prilično sam siguran da je ovo Džaja. Samo ko je tad imao kolor tv... nije ni on sigurno.

        Comment


        • Декињо није друже.
          Марко, није Џајић

          Comment


          • Originally posted by mr.gold View Post
            Декињо није друже.
            Марко, није Џајић
            Interesantno da je prošao i ovu dvojicu iza njega i te što stoje ispred i okolo

            Comment


            • Развалио их је ту, нису знали где су

              Comment


              • To onda može biti samo Sušić.

                Ali Džaja je baš ovako isto supštao glavu stalno i Fogstu pravio decu.

                Comment


                • To je WC 1982,a psoto su Spanci crveni ,nisu Irci onda Je Honduras u pitanju

                  YUG-HON 1-0

                  Comment


                  • Браво
                    Шестић улази пред крај, прави им децу и добија пенал.

                    Comment


                    • Šestić... koji je to igrač i kralj bio...

                      Drago mi je da je uzeo titulu sa Vojvodinom i jebo mater svima usput

                      Comment


                      • Sezone 95/96 jedan "mali" košarkaški klub ostaje bez sponzora i uprave, jer lokalna fabrika odlazi u stečaj, neki direktori u pritvor, raspad totalni.
                        Uplaćeni su troškovi za učešće u 1. ligi Srbije.

                        Trener okuplja igrače i kaže im da će on da vodi koga god, nema plata, hrane, ničega, ako hoće da igraju, ako imaju muda, da izguraju priču do kraja.

                        Putuju 1 kombijem i kolima na gostovanja. Sami plaćaju benzin, hranu, itd.

                        Te sezone stižu do finala plejofa protiv smatrano najtalentovanije generacije Partizana.

                        U gostima dobijaju obe utakmice i vode 2-0. 1 pobeda ih deli od titule.

                        Pada dogovor da nema smisla da klub koji je ugašen uzme titulu, jer neće moći da igra Evropu.

                        Partizan sledeće sezone uzima trenera i nekoliko igrača. Budućnost isto, kao i Zvezda.

                        Kako se zvao taj trener?

                        Bonus pitanje, kako se zvao igrač koji je otišao u Zvezdu i razmontirao Špance toliko da je im je selektor rekao da ne zna ko je, ali da je nemoguće da se brani takav igrač?

                        Comment


                        • Ne vjerujem da je tu pao dogovor, čini mi se da se Kuzmanović povrijedio, i Topić i Topalović (s onim svojim izbačajem) nisu mogli sami.

                          Comment


                          • E jbg. znaš odgovor, a nisi rekao

                            Nije javno, naravno.

                            Bilo je tu još igrača... Danilović, Vučurović, Dragutinović (onaj iz 92)....

                            Comment


                            • Neka djeca pogađaju, neću više useravati kviz samo sam morao na ovo, čini mi se da je Kuzmanović dominirao i onda nije igrao, davno bilo i često sjećanja poprime Mendelin efekat

                              Comment


                              • Djeca ovo ne znaju

                                Ti pitaš sledeće

                                Inače, da se kaže da su svi igrači napravili dobre karijere. Kuzmanović koliko god da je dobar bio, tolika je konkurencija bila da nije mogao do reprezentacije.

                                Comment

                                Working...
                                X