Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sportski kviz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ebo kviz nisam znao ,samo tog sa bradicom ,al sam morao da izguglam,...Sergio Porrini

    Comment


    • Del Pjero nije stigao na slikanje.

      Koja ekipa jbt...

      Comment


      • Mislim da fali i ovaj majstor sa mog avatara,zlatne godine Serije A ,nek se vrate sto pre...

        Comment


        • Kapiten.

          Jbg. fale mnogi. Sad ima više kose nego onda

          B postava Juvetusa bi se borila za titulu danas.

          Zlatne godine. Slažem se.

          Slučajno naleteo na sliku i ... nemam pojma kako sam došao na ideju da je ubacim u kviz.

          Comment




          • Veća slika https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/y....2968c8bff68c9e

            Dok se vi smislite... Ovde isto za 2 nisam siguran... a kako i da budem LOL

            Comment


            • Cinimi se da ih znam sve

              Gornji red s'leva na desno: Van der Sar, Seedorf, Rajkard, Kanu, Blind bi trebalo, R. De Bur
              Donji red s'leva na desno: Litmanen, Rajzinger, F. De Bur, Overmars, mora bit' Finidi George

              Comment


              • Laka pitanja pitam... jbg

                Pitaj.

                Da se notira da je Klajvert ulazio sa klupe i tako i uvalio gol u finalu LŠ.

                Comment


                • A Serdjo Porini??? Da nije mozda on taj
                  I ove Ajaksove mogu da nabrojim, ali me mrzi sada ... ako ne budete mogli nekoga da se setite uskocicu.

                  Lol ... sada vidim da je Fiksni napisao ko je.
                  Last edited by Sandugp; 23-07-18, 07:05.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Hahah dobro ti ovo "uskaknje", kada se sve resi, al posto te mrzi onda nista [emoji3]
                    Kakve ekipe, bruka!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ova Ajaksova u to vreme supertalentovana predvodjena nekolicinom iskusnih (Rajkard, Blind...) i glavnim igracem Ivankom Kanuom, pored naravno neprejebljivog Litmanena. Mislim da im je Davids tada vec otisao u Milan i zato ga nema na slici.
                      A ovo je Juventus iz sezone 96-97 kada su igrali finale LS i izgubili 1-3 od Dortmunda. Fali tu jos nekolicina prvotimaca, ovo mora da je bila neka ligaska nebitnija tekma. Fale Del Pijero, Boksic, Konte, Toriceli.
                      Last edited by Sandugp; 23-07-18, 08:25.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment




                      • Veća slika https://pbs.twimg.com/media/Ch7ZOTQXAAASrxW.jpg

                        Ko su igrači sa slike.

                        P.S.
                        Ovo nisam siguran za sve.

                        Comment


                        • Originally posted by MarkoNFL View Post


                          Veća slika https://pbs.twimg.com/media/Ch7ZOTQXAAASrxW.jpg

                          Ko su igrači sa slike.

                          P.S.
                          Ovo nisam siguran za sve.
                          Prepoznajem golmana Martina, Ria Ferdinanda, Dakur, Viduka, Jan Hart...?
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Ima tu još dosta igrača.

                            Comment


                            • Alan Smith, Harry Kewel, Danny Mills, Matteo..
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Bake, dole levo prvi.

                                Aj nek pita neko, ne mogu ja sve

                                Comment

                                Working...
                                X