Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sportski kviz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne.
    Ne.

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Da vam pomognem malo?

      To je akronim.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Postavi pitanje.. a ni ona ne zna tačan odgovor

        Kako je golf dobio ime

        Ne, nije u pitanju akronim za "Gentlemen Only, Ladies Forbidden", zaboravite to odmah ako ste negde čuli. To je samo uvrežena priča među raspuštenicama čiji su muževi zamenili toplinu doma za golf terene. Reč "golf", ako vas neko pita, potiče od staroholandskih i škotskih termina za palicu ("kolf", odnosno "golve"). Prvi put, termin golf se koristi u 16. veku.
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment




        • Vidim ti si znao.

          I da.. nije 16ti..vec 15ti vek.

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • evo vam sa monda pitanje

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Sasa Markovic

              Comment


              • Ja ne znam ni ko su ovi navedeni

                Comment


                • Mlad si, ili pak nisi pratio i zapamtio vedete srpskih prvoligaskih njiva i oranica

                  Comment


                  • Mislim da u ovih 26 godina nisam pogledao nijednu utakmicu srpske lige Evo sad pokusavam da se sjetim jesam li se mozda nedje zajebao da pogledam "veciti derbi"... bgm ne vjerujem

                    Comment


                    • Najveci promasaj u istoriji nemackog fudbala Ex napadac Crvene zvezde, posle jedne sezone, presao u Stutgart za nekih 4 ili 6M dojce marki.

                      Za dve sezone mislim da je odigrao cca 4-5 utakmica , kasnije se vukao po srpskim prvoligasima, Zeleznik , radnicki Nis ...

                      Od navedenih,jedino je BUlatovic aktivan, igra za Radnicki iz Nisa. Osim Novakovica i Zorica , igrao je u "sampionskoj" ekipi Obilica (nisam siguran ) i kasnije osvojio titulu sa Muslinom u Cz,ima i dva nastupa za reprezentaciju, ostali su "poznati" (u srpskim okvirima, igraci). Doduse Randjelovic je golam
                      Last edited by Ja Civi; 28-03-18, 23:03.

                      Comment




                      • Vladimir Mudrinic
                        Last edited by Ja Civi; 28-03-18, 23:51.

                        Comment


                        • Klaymen pitaj.

                          Ako je tačno.

                          Comment


                          • Zbunio sam Mondo, jos uvek nema odgovora na zadato pitanje

                            Comment


                            • Moze pitanje? Lako

                              Koja kosarkaska reprezentacija je osvojila Evropsko prevenstvo u kosarci, a da nije sa evropskog kontinenta?

                              Comment


                              • Egipat

                                Comment

                                Working...
                                X