Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi iz top 100 su brutalni radnici i odlicni teniseri inace ne bi bili medju 100 najboljih na svetu, ali ovde pricamo o nekome koji ima svakato odlicnu igru u rangu sa najboljima, ali nema psihu da to sve isprati. Ne moze nikako da se poredi sa mladim Federerom zato sto je to bila druga era, drugi stil (prelaz sa sv na bejz), drugacija medijska paznja..o stilu igre da ne pricam..Zverev je cist bejzlajn igrac kome su snaga udaraca i dubina glavni aduti. Tu moras drzati koncentraciju od prvog do poslednjeg poena jer cim popustis gubis svo oruzije a plan b nemas.. Ja nisam u zivotu video vise isfrustriranog igraca na terenu od Zvereva. Ne pricam o besu, nego cistoj frustraciji.. Ne udje mu prvi servis on odma nesto dize i klima glavu.. Ja mislim da on to nece moci nikada da nadoknadi. Uzece jos nekoliko mastersa dok se trojka ne bude penzionisala.. Slem mozda vidi tek tamo od 25e-6e
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Prvo kazes da ce biti top 20 igrac i to jedva, a sad kazes da ce uzeti slem
      Roger je trpeo ogroman pritisak, proglasen je talentom ali nestabilan psihicki (zvuci poznato), da ne pricam da je tada njegova generacija vec osvajala slemove, a Hjuit je bio i no.1. To sto ti tada nisi pratio tenis, ne znaci da oni nisu trpeli medijski pritisak, Federer je vise puta o tome pricao.

      Pa nisu svi brutalni radnici, Kirijos je bio top 20 igrac, a nema sanse da on radi isto kao Zverev ili Thiem.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Bio je 13ti nakon osvojenog Tokia i onda je usledio cuveni cirkus protiv Mise Zvereva u Sangaju i sve je otislo dodjavola.

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Možda je mislila u nekom teoretskom poređenju sa Federerom u tom smislu po godinama. Jer Federer nije imao toliko brzo velike uspehe kao na primer Nadal.
          Zverevu je vrlo moguće sad jedan od problema i medijska pažnja jer svi sad očekuju najviśe , a on ni taj prvi veći uspeh nema na GS.
          Opet što se tiče Mastersa to nije nimalo mali uspeh. Jer na rang listi od 2009 se nalazi iza Noleta, Rafe, Federera i Endija. Posle njih on je jedini koji ima više od jednog osvojenog mastersa. Nije za podcenjivanje za ovoliki broj godina ionako to ništa ne mora da znači.

          Comment


          • Pa za 5-6 godina i trojka i Vavrinka i Delpo i Cilic tj svi ovi koji su do sada osvajali ili stizali di finala biti u penziji.. Imace cist put..ali opet nece moci da dominira. Imace Tima na sljaci, Sapovalova na betonu.. mozda neki anonimus iskoci. Uzece svakako bar 2-3 slema ali tek kada se svi ovi matorci budu povukli.. Dominirace onaj koji uspe da bolje sredi glavu. Ako to uspe Sapovalov onda ce on.. Ako uspe Cicipas, isto.. Svi su oni nestabilni i jos zeleni sto se tice taktike i fizikalija. Federer je bio virtuoz i za njega je bilo mnogo lakse. Nije mogao da ima isti pritisak jer ovi debilni mediji forsiraju ivaj nextgen do iznemoglosti evo vec 2-3 godine. Opet kako mozes da uporedis jednog mladog Federera i jednog Zvereva nije mi jasno. Pa kovek je nasao ozbiljnu zenu u 22oj a ovaj se vucara sa nekim blogerkama (https://www.instagram.com/sharypova_nna/?hl=it) i prati samo dobre p* na instagramu. Istice trbusnjake, sikanira fanove koji mu traze autogram. Federer je mozda bio drzak ali ni priblizno ohol kao ovaj. Toliko o mentalnom sklopu.

            Ovi danasnji klinci moraju da preskoce mnogobrojne i prevelike barijere da bi uspeli.. Moras da imas glavu na nivou Nadala, moras da imas fizikalije na nivou Djokovica, moras da cepas u kontinuitetu kao Vavrinka.. pocetkom 21og veka lestvice nisu bile toliko visoko podignute, ni blizu.. Hjuit je nivo Ferera tokom tamo 2011-2013e..uvek treci-cetvrti zato sto je uvek imao 3(4) monstruma ispred sebe.

            Kirios je posebna prica..sumnjam da nije radnik.. mozda samo malo zabusava..
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • Next Gen nije nista novo i nista sto vec nije vidjeno
              dakle, vec sam rekla, to sto ti nisi pratio, ne znaci da se nije desavalo...

              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Lose Duci odigrao. Bolji bio u drugom setu, ali opet neke nerezonske greske ga kostale da bar u tb dobije.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Bas hoce sreca Delpa za zrebovima I predajama u poslednje vreme. Sada mu je Fonjini predao.

                  Comment


                  • 6:2 6:4

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Браво за Медведева....500
                      sigpic

                      Comment


                      • NIKOLOOOOZ
                        Druga ATP 500 titula ove godine posle Hamburga

                        Uozbilji li se ovi s mrtvačkim glavama ove godine

                        Comment


                        • Odlicno su odigrali i Medvedev i Basilasvili. Svaka im cast.
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Preporodio ga je Jan de Wit.

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Basilashvili...мистер 500
                              sigpic

                              Comment


                              • Nick uzeo WC za moskvu

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X