Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sta radis Dzone
    Kakvi promasaji na lakim volejima...ccccc

    Rubin mislim svaka cast
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Imao je neki problem sa servisom
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ma nije zapinjao,ono ,nije mu bas tesko,palo,uzeo Atlantu,plus bi morao da igra opet za 2-3 sata

        Ovako lagano,odmor pa mastersi i slem pre svega

        Comment


        • Neki problem ima, ali ok i umoran je.

          Ajmo Miso
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Saša ima tremu? 'ajde dete
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Ajmo Misin brate

              Comment


              • Samo se ti Fiksni sprdaj, Zverev pobeđuje
                Saša je nekako kao u grču ušao u meč.
                Miša mi za sada deluje stabilnije...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Samo se ti Fiksni sprdaj, Zverev pobeđuje
                  Saša je nekako kao u grču ušao u meč.
                  Miša mi za sada deluje stabilnije...
                  Ma kakvi lose ti deluje ,cisti to mladjji ,mozda Misa dobaci do nekog TB

                  A adidas se sprda,kad pomislis ne moze gore oni te uvek demnatuju,koliko su im ocajni dizajni,na kraju ispadnu zanimljivi ko oni besmisleni vicevi
                  Last edited by 61563; 03-08-18, 01:17.

                  Comment


                  • Sprda ga Sasa
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Sad gledam kraj Marejevog meca, on definitivno drugacije hoda u odnosu na ranije
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Endi

                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Sad gledam kraj Marejevog meca, on definitivno drugacije hoda u odnosu na ranije
                          Da, i ja sam primetila. Kako se rasplakao Endi nakon meca

                          Comment


                          • Bravo Endi!
                            Uzasan je ovaj sport -.-
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Sad gledam kraj Marejevog meca, on definitivno drugacije hoda u odnosu na ranije
                              Zato što uvek posle operacije kuka noga koja je operisana ostane nešto kraća u odnosu na drugu, ali ako je mala razlika može da se koriguje raznim ulošcima i sl.
                              I ja se rastužih, koliko je njemu značila pobeda i da se vrati.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Ciciban preslisava Gofana. Gofan polako ali sigurno propada, a ovaj mali je u naletu. Perspektiva, ima decko sve.... Navijam za njega.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X