Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cicipas je novi kralj sljake.To se vidi iz aviona.Satrijece ih sve u narednim godinama.,kao vaske.

    Comment


    • а ко то против Бусте изађе неознојен? тај свакоме извади душу! Мршав дечкић али удара као свети илија, браво!!!
      sigpic

      Comment


      • да не буде овде опет фрке? неће судије то да дозволе, какав Гофан
        sigpic

        Comment


        • Budući da Shapovalova na šljaci ne dere samo onaj ko neće (a hoće svako) i kada je svaki Felixov dobijeni meč na čelendžerima ogromna senzacija, ovo finale Tsitsipasa dođe kao melem na ranu. dobrodošao u top 50, momče. Sjutra je svaki dobijeni gejm uspjeh, valjalo bi jedino da prođe bez krtole.
          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

          Comment


          • Istinski balkanski Federer

            Comment


            • нема шансе да му Гофан опали кромпир...
              sigpic

              Comment


              • Dobro, dovoljno je podigao nivo igre Rafa kako je set odmicao. Sad u drugom 6-1 (2 brejka posto Rafa prvi servira)neka bude.

                Comment


                • Koji je choker ovaj Gofan...4 fh promasi...

                  Comment


                  • E jbg kad je Rafa podigao nivo igre, bilo je samo pitanje trenutka kada ce Goffin (ili neki drugi protivnik) da popusti. Kad ovako igra Rafa kao zadnjih 20 minuta nema brige ko god da je na drugoj strani.
                    Last edited by colchonero; 28-04-18, 16:13.

                    Comment


                    • Ovi kvazi igraci ne mogu ni 1set u jakom ritmu da izdrze,Gofan bi se I misa uplasio,dzaba Sav taj talenat...

                      Comment


                      • Nadal u velikom padu u odnosu na MC.

                        Comment


                        • I ja se slazem da Sam na njegovom mestu ne bi izlazio Cicipasu na megdan

                          Na pocetku drugog seta na Gofanovom licu je pisalo "Ja nemam sanse protiv Rafe",to je bio game set I match...

                          Comment


                          • Dobra publika, ne plješću na duplu servis - to samo one babe i đedovi rade

                            Comment


                            • Ma nije imao Gofan nista da trazi cim je Rafa poceo da pogadja winnere iz svih pozicija. Da vidimo da li ce biti 6-1 ili sam ga precenio za taj 1 gem.

                              Comment


                              • Rafa je pogadjao te winnere jer je osetio da je Gofan nemocan da se predao,tipican Rafin killer instinct

                                Comment

                                Working...
                                X