Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post
    Ovakve meceve bi 2015 i 2016 gubio,i to je najveca razlika,kad je Rafi psiha na mestu,njegov najveci adut,onda je maltene nepobediv osim ako nisi bas mnogo bolji od njega
    To sto ni pola od sadasnih fizikalija nisu bile prisutne u 2015 i 2016 nema veze? Rafa je tad fizicki bio bas los sto je naravno dovodilo do manjak samopouzdanja i masenja nekih cistih udaraca.

    Al kako se ukrvio brat, nece da zijani set nikako. Nadam se da moze osvojiti sva turnira sljake bez izgubljen set, zasluzuje i jedna takva sezona kao kruna karijere.
    OVAKO

    Comment


    • Rafa kad nema samopuzdanje onda nije ni pola igraca u svakom smislu,kad zna da je nadmocan nad svima Rafa tada daje 200% od sebe,to je njegova moc,kad nije siguran u svoju nadmoc,svaki element njegove igre je slabiji pa i fizikalije i snaga,ne bi me cudilo da do Rg bude bez izgubljenog seta,covek je monstrum,ne bi mu izlazio sad na crtu

      Jablan,u sustini sezona sljake je najpredvidivija,nema tu sta Rafa ce osvojiti sve osim ako Novak nije pravi,onda ce se njih dvojica boriti jedan protiv drugog,eventualno moze Novak da chokira protiv nekog ako pobedi Rafu,to je jedini nacin da neko treci uzme titulu,jeste strasno dosadno ali prezivecemo...

      Najzanimljivije do kraja sezone sljake je da li ce Rafa izgubiti set...
      Last edited by Srkisa; 27-04-18, 23:12.

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Al kako se ukrvio brat, nece da zijani set nikako. Nadam se da moze osvojiti sva turnira sljake bez izgubljen set, zasluzuje i jedna takva sezona kao kruna karijere.
        Nisam mnogo gledao Rafu na sljaci ove sezone ali gledao sam juce drugi set protiv Klizana. Iskreno odusevio me borbenoscu ali igrom i ne bas ali konkurencija u svetu tenisa je tako slaba trenutno, na sljaci posebno, da i ovakav izgleda nedodirljiv za sve ostale iako je realno na nekih 70% od nekog svog najboljeg izdanja. Nikada ovako drasticna nije bila razlika izmedju prvog igraca na sljaci i onog drugog, zapravo vise i nemamo drugog igraca na sljaci, cak ni nominalno, nego Rafa pa svi ostali djuture.

        Comment


        • Tsitsipas baca i na Federera i na Kuertena istovremeno. Federeru je najsličniji tehnikom udaraca, a Kuertenu onim što njima nastoji postići. Vidi se da mu prija visok odskok i prelako generiše spinove sa oba krila, a dodatak svemu tome je ta vrsta eksplozivnosti koja mu omogućava da naglo ubrza udarac i ritam poena. Igrač sa jako ugodnom igrom za oko.
          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

          Comment


          • Ау мој нови љубимац опет терорише доказане асове....?
            sigpic

            Comment


            • Kako je meni ovaj Busta nedefinisan... nikad mi se nije svidjao njegov tenis, a ni stav, previse mlak. Nista upecatljivo nema.

              Dusica u nosu Stefanosu, ali deli ga gem od finala

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Valjda ce uspeti da odservira, jer izgleda da je bas crko
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • On protiv Buste dise na skrge, bolje mu je onda da uopste ne igra finale..
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • bravo mali

                    mislim da mu je najbitnije da poradi na fizickoj spremi, jer je bio mrtav posle samo 1.5h
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Bravo momče, svaka čast!

                      Ima tek 19 godina, normalno da nema snage, polako
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Izbacio je Mouteta,Ramosa,Tima,Svarcmana i Bustu sve sa 2:0.Mislim da ce sjutra imati velike sanse za titulu.Gledao sam ga i strasno mi se svidja njegova igra.

                        Comment


                        • Nema mali šanse pritiv Gofana u finalu

                          Comment


                          • Pa nisu igrali 3h, nego 1.5h
                            ali ajde, prvi put je u situaciju da igra ovoliko meceva uzastopno na ovom nivou, sigurno je i to uticalo
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Pa nisu igrali 3h, nego 1.5h
                              ali ajde, prvi put je u situaciju da igra ovoliko meceva uzastopno na ovom nivou, sigurno je i to uticalo
                              Pa to je ključno, igrao je dosta mečeva i to ni malo lakih, bez obzira što je i ovde i u MC sve dobijao u 2 seta
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Fizicka sprema mu je smesna, umrece protiv Nadala.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X