Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Druze, lik se vucarao po Challengerima, Popovic ga preuzeo, smesta zaredjao 2 ili 3 Challengera, usao u finalu Mastersa, evo ga i na pocetku ove sezone sjajno igra. Transformacija za 360 stepena, ne znam koji je razlog sto smaras i hejtujes bezveze.
    Evo i torpdeo, cuj dobio je bolje igrace od sebe pa kad je tako dobar kako može jedan Cipranin da bude bolji od njega. Usao je u finale, i nikad vise uci nece ni u cetvrtfinale, splet okolnosti je bio takav, okej. Monstrum.

    Ma ne skeptik, nemam ama bas nista protiv decka, cak ga i simpatiziram, dosta dobro i igra. Ali ne mogu da citam, monstrum i tipa to, i neko da igra sjajnu sezonu ima skor 6-4 u sezoni, i sad je monstrum jer je igrao prosle sezone challengere a ove ima pobjede na atp razini.

    @torpedo

    Mi pricamo o 7 nositeju turnira, jel me razumijes? Sto bi njemu netko nudio nešto, pa nije on neki mulac koji je dobio WildCard, o tome se radi i to vam objašnjavam, on je etabliran u top 40,50 sada i nema tu sad šta da budu iznenađujuće neke pobjede i neke igre.
    Last edited by Mrkela; 02-03-18, 17:22.

    Comment


    • U pravu je Mrkela, izgleda da se niste navikli da je on sad tu, skoro top 30. Nije dobio nijednog boljeg igraca od sebe, lep rezultat, slazem se, ali je u svakom mecu bio favorit, i jasno bolji igrac.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Zvanično : Nadal odustao od IV i Majamija.

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Evo i torpdeo, cuj dobio je bolje igrace od sebe pa kad je tako dobar kako može jedan Cipranin da bude bolji od njega. Usao je u finale, i nikad vise uci nece ni u cetvrtfinale, splet okolnosti je bio takav, okej. Monstrum.

          Ma ne skeptik, nemam ama bas nista protiv decka, cak ga i simpatiziram, dosta dobro i igra. Ali ne mogu da citam, monstrum i tipa to, i neko da igra sjajnu sezonu ima skor 6-4 u sezoni, i sad je monstrum jer je igrao prosle sezone challengere a ove ima pobjede na atp razini.

          @torpedo

          Mi pricamo o 7 nositeju turnira, jel me razumijes? Sto bi njemu netko nudio nešto, pa nije on neki mulac koji je dobio WildCard, o tome se radi i to vam objašnjavam, on je etabliran u top 40,50 sada i nema tu sad šta da budu iznenađujuće neke pobjede i neke igre.
          Ma ne monstrum ko u stilu da ce osvojiti preostala tri Slema u sezoni, vec monstrum u odnosu na ranije kad nije ni fizicki ni psihicki a ni igracki bio ovakav. Ovo je bas odlicna igra Filipa i ocekujem samo napredak u ostatak sezone od njega. Kad moze mrtvi Busta u top 10 sigurno moze i Filip, jer za njega je licno i personalno kombinaciju Nadala i Federera.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Gledaš iz pogrešnog ugla, da mu je neko ponudio pre turnira da prođe dva kola objeručke bi prihvatio.
            Ceo turnir je odigrao hrabro, prošao na papiru bolje igrače od sebe - za malo da se dočepa finala.
            Veliki napredak u igri i samopouzdanju.
            Kako neko ovo napiše pa jbt neko bi pomislio da je nosioce izbacivao redom ,a ustvari je on bio nosilac
            Strašno
            Bravo Filipe samo guraj! Onaj ko želi da vidi , on i vidi konstantan napredak!

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Evo i torpdeo, cuj dobio je bolje igrace od sebe pa kad je tako dobar kako može jedan Cipranin da bude bolji od njega. Usao je u finale, i nikad vise uci nece ni u cetvrtfinale, splet okolnosti je bio takav, okej. Monstrum.

              Ma ne skeptik, nemam ama bas nista protiv decka, cak ga i simpatiziram, dosta dobro i igra. Ali ne mogu da citam, monstrum i tipa to, i neko da igra sjajnu sezonu ima skor 6-4 u sezoni, i sad je monstrum jer je igrao prosle sezone challengere a ove ima pobjede na atp razini.

              @torpedo

              Mi pricamo o 7 nositeju turnira, jel me razumijes? Sto bi njemu netko nudio nešto, pa nije on neki mulac koji je dobio WildCard, o tome se radi i to vam objašnjavam, on je etabliran u top 40,50 sada i nema tu sad šta da budu iznenađujuće neke pobjede i neke igre.
              Kako neko može biti etabliran u top40,50, a ustvari on se prošle sezomne probio i sad napreduje, a ti mu staviš ovu nalepnicu

              Comment


              • pa probio se znaci tu je, nije vise stoti igrac svijeta da je iznenadenje da dode do cetvrtfinala nekog turnira sa prosjecnim igracima i da se to onda glorifikuje ko ne znam kakav rezultat, a covjek je nositelj na turniru

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  pa probio se znaci tu je, nije vise stoti igrac svijeta da je iznenadenje da dode do cetvrtfinala nekog turnira sa prosjecnim igracima i da se to onda glorifikuje ko ne znam kakav rezultat, a covjek je nositelj na turniru
                  Nije iznenađenje, ali si ti opet pogrešio.

                  Comment


                  • nek si mi reko direktore

                    Comment


                    • Čestitke Delpu na tituli u Akapulku
                      Nije to bio lagan put za zvanično 6-og nosioca preko starijeg Zvereva, Rudara Davida, Timotija, Saše i Kevina ali se eto uspelo sa samo jednim izgubljenim setom.
                      Ovo je njegova prva titula na turnirima iz kategorije 500 još od Bazela 2013-e a 21-a ukupno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bravo Delpo.

                        Comment


                        • Zreb za Barsu, sutra u 12h

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Djokovic kod Nadala u qf

                            Barcelona projected R16

                            Nadal-Nishikori
                            Djokovic-López
                            Goffin-Khachanov
                            RBA-Chung
                            Thiem-Verdasco
                            Schwartzman-Ramos
                            Carreno-Mannarino
                            Dimitrov-Rublev

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ovo je vise stvarno strasno sta se desava. Mislim tokom citave Novakove karijere, a pogotovo u zadnje 2 godine gotovo uvek je u zrebu najblize moguce do Nadala na sljaci. Jel moze da odustane od turnira sada i da ode u Budimpestu?

                              Comment


                              • Originally posted by pedja147 View Post
                                Ovo je vise stvarno strasno sta se desava. Mislim tokom citave Novakove karijere, a pogotovo u zadnje 2 godine gotovo uvek je u zrebu najblize moguce do Nadala na sljaci. Jel moze da odustane od turnira sada i da ode u Budimpestu?
                                A na travi kod Federera...Inače uopšte nisam sumnjala da će biti ovako
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X