Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Pui mi postaje polako jedan od najogavnijih igraca na ATP...

    Comment


    • Imenjak i zemljak je jedno, a vrsnjak i poeni na fantaziju nesto sasvim drugo. Ajmo Lucas, moj novi omiljeni igrac.

      #Uinatfiksari
      #titula
      Last edited by mark !t zer0; 02-03-18, 14:09.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Pravi test za Zvereva veceras, da vidimo dokle je i dal je zaboravio prvih 50 dana od sezone. Juce je bio odlican protiv Harisona, svaki udarac na mesto ali pomogao je i Harison svojom ocajnom igrom. Delpo je mozda najbolji moguci protivnik trenutno, da Sasa vidi dokle je i dal ima neki napredak. Ono sto me zabrinjava je igra na mrezi, nikako taj segment da popravi, on i dalje se ponasa ko da lopatom udira voleje, a ne grafitnim reketom.

        Sa druge strane, u Dubai imamo dva cudna 1/2 finala ako uzmemo za uzrok prethodne sezone gde redovito su igrale Federer, Nole, Delpo, Berdih. Krajinovic je prerastao u monstrum, kako on igra pa to je nestvarno. Sve zasluge idu Popovicu, ucinio je prava teniska zver od Filipa. Meni osobno je drago sto je on poceo ostvarati svoji pun potencijal jer po meni on je najtalentovaniji od ovih prostora nakon Novaka, nit Lajovic nit Damir nit KRstin nit niko. Bukvalno da nema mane u igri, samo treba nastaviti napredovati, a titula ovde bi mu digla samopouzdanje do beskonacnost.
        Jel to pises o Krajinovicu ili Federeru pomislio bi covjek da je samo nebo granica, a ono izgleda da je Pui granica

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Jel to pises o Krajinovicu ili Federeru pomislio bi covjek da je samo nebo granica, a ono izgleda da je Pui granica
          Pa sta sam lose napisao? Da treba nastaviti napredovati. Talenat ima, fizicke predispozicije ima, a do sad su ga povrede, neiskustvo i losa pripremljenost (fizicka i psihicka) sprecavale da bude odlican igrac. Mozda je Troicki bolji igrac od njega?
          OVAKO

          Comment


          • Trenutno Filip bez resenja.

            Comment


            • Idemo Fico. Do titule!

              Comment


              • Necu ga hvaliti vise, cim ga pohvalim on izgubi. Kriminalna igra danas, nista nije uradio, plitak, kratak, gresi previse...
                OVAKO

                Comment


                • Kobe, ajd priznaj da si se kladio na njega pa zato lupas glavu?

                  Comment


                  • Strasno kad je ovaj posle ihhhha vremena nasao da proigra ...piiii

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma nema veze to, stvarno mi drag Filip, mozes Shminku pitat ako ne verujes. Mislim da prelako dozvoljava Puju da dodje do pobjede danas, bukvalno nista ne radi da bi nastetio na bilo koji nacin Francuzu. Ovaj gem zadnja sansa.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Ma nema veze to, stvarno mi drag Filip, mozes Shminku pitat ako ne verujes. Mislim da prelako dozvoljava Puju da dodje do pobjede danas, bukvalno nista ne radi da bi nastetio na bilo koji nacin Francuzu. Ovaj gem zadnja sansa.


                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Aoooo kad udje voda u usi
                          On proigrao...a ti resio da ne igras...

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Koliko ga seru servisi jbt

                            Mada generalno dosta bolji Pouille danas, ali to se da prihvatiti. Ali servisi kad krenu, samo da ugasiš TV i nikad više tenis ne pogledaš

                            Comment


                            • Ma samo da su juce igrali i onaj Pui ...bi ispao lagano od Fice...ali

                              Comment


                              • Krenut ce ga kad Filip bukvalno nista ne igra, plitak je ko Vardar, mlitav, ne radi nista na terenu. Jeben je Puj kad mu das da se razmase, a mislim da bas Filip ima igru da ga uvuce u taj kontra fazon da pocne promasivati i napucavati jer Puj je teniser sto nema plan B i kad krene lose voz ide u kukuruz. Samo danas ocito to Filip ne zna iskoristiti iz ne znam kojeg razloga.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X