Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 FEBRUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma dobro, Clarkson prangijaš će ionako dobijati minute sa klupe, bolje će ga koristiti kao catch and shoot lika, nego kao ball hoga što je u LAL bio. Mnogo bitniji pick up-ovi su im Hood i Hill. Možda nadju način da iskoriste Nancea na pravi način, možda se TT sabere.
    Ne može se otpisati LBJ tako lako.

    Što se tiče neiskorišćavanja Thomasa, ima i toga, a ima i do toga što je on ove sezone jednostavno loš. Dosta loš odabir šuteva, procenti hororski, poremetila je njega ta povreda kuka sigurno, ali jbg. Crowder nikad nije ni bio nešto ekstra specijalan igrač, Wade koji je instant skorer jednom u četiri meča, Rose i Iman ? Rešili su se deadwooda i tim im je sigurno upgradeovan.

    Nekako još ne verujem ovim rukijima i sofmorima u Bostonu da su spremni za ono što ih čeka u PO.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Nisi ti upoznat jos sa radom I glavom Jaylena Browna. Ali bices, samo polako.
      sigpic

      Comment




      • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by Freshman View Post
          možda se TT sabere.
          Griffin čita SK forum, ja nemam drugo objašnjenje
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Nisi ti upoznat jos sa radom I glavom Jaylena Browna. Ali bices, samo polako.
            Vrlo dobro sam ja upoznat i verujem u njegov potencijal više nego neki fanovi Bostona.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Nije baš do iskorišćavanja Ajzee na pravi način.

              Nije imao ko da pokrije Ajzeu u Klivlendu, nisu ni pokušavali zapravo. U Bostonu je imao Horforda iza sebe, pa se nije primjećivalo koliko je loš defanzivno. Sinoć ga je Džef Tig ispreskako u nekoliko situacija kao da ga nema, pravo da se zapitaš što radi ovaj mali u košarci, nek se prebaci na fudbal, možda će mu bolje ići s tom visinom.

              Ajzea definitivno nije isti posle one povrede, mislim da sam uspio da vidim utakmicu đe ga je izblokirao Dramond 7-8 puta. Oni prodori što su mu prolazili prošle sezone nisu imali nikakve šanse da prođu ove sezone. O šutu da ne pričamo. Ako dobaci do obruča, dobar je.

              Možda se i popravi u nastavku sezone. Klivlend nema vremena da ga čeka, morali su ovo da odrade, inače im ode Lebron. Mada i ovako će.

              Originally posted by dekkard View Post
              Griffin čita SK forum, ja nemam drugo objašnjenje
              Blejk Grifin?
              sigpic

              Comment


              • Mislio sam na Dejvida, nisam ispratio tu promenu, dakle - Altman čita forum [emoji6]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Dobiše Lakersi opet Oklahomu, iako je Oklahoma igrala bez Westbrooka i Anthonyja, dobar rezultat za LA.
                  Last edited by Tarantula®; 09-02-18, 08:07.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Kad se Lonzo vraca?

                    Comment


                    • Valjda posle All Stara.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Kakva partija Dema Lilarda.
                          Dalekometna paljba 8/13. Šut iz igre fascinantnih 62% (16/26).

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Monstruozni ЛеБрон Џејмс. 22 pts, 12 reb, 19 ast.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Iso Joe će potpisati ugovor sa Raketama nakon što otkupi svoj ugovor od Kingsa, javlja Woj.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Nisam znao da su skokovi i uhvaćene lopte različite kategorije [emoji23][emoji23][emoji23]

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X