Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    To ne znam jer ne znam šta znači povući se sa tribine. Pa nisam ja Ratko Romić. Dok god ima svoje poslušnike on je tu.

    A Indigo, ti bar nisi ograničen da znaš da docenti nisu huligani nego idu jer vole. Kao što za San Lorenzo svakakv svet ide u kop i dušu ostavi, poenta je da ih ima raznih.

    Ne znam zaista šta se desilo, ja pričam samo što znam i koliko saznam, znam da ga nije nešto bilo po utakmicama a za uža dešavanja niti pitam niti mogu da saznam jer su kao sekta drug daje info na kašičicu.

    Više me zanima kriminalni milje ali ne ovo loženje što pravi služba tipa dosije, već mi je to jedan od hobija već 5-6 godina, naravnoda im se ne divim već ih izučavam kao važan društveni faktor. Pa sam usput pokupio po koji info na netu i ovako o vodjama.

    Najgore je kad kažu kakve veze kriminal ima sa državom. Velike. Jedno vreme je i vlada bila u Šilerovoj, a mnoge stvari su se dešavale i dešsvaju se zbog kriminala. Ne moram imati poztvan vrednosni stav o nečmu da bi mi bilo interesantno i da bih proučsvao. Da se ogradim odmah. Tako da je svaka info novo bogatstvo, čisto da budemo svesni u kakvom blatu živimo, jer kao što smo poslednji po organizaciji države i ovi naši smešni krimosi su 7. liga, sinovi policajaca i generals, tako je i Marku Vučkoviću otac bio u skupštini kluba i svašta nešto.

    Kako ovo društvo srediti uz takve krimi peripetije čiji su akteri uglavnom i sam državni vrh. Ako se sve to dešsva, šta da očekujem od huligana koji nisu ni krimosi, mikro nivo.

    Ovo je sve problem države i ovo je divlji zapad.

    Prvi potez koji treba uraditi, fašistički, je prekinuti svaki kontakt sa Crnom Gorom i proterari ih iz Beograda i Novog Sada. Ai kako kad mi nemamo našu službu a iza njih stoji jugoslovenska udba?

    Ratuju po Vračaru, šire mi se po Zlatiboru, vedre i oblače i oni i njihove strukture, a mi prijatelji nemamo državu, nego Koštunici Maka pravi kabinet, pa sad je pitanje kako koja vlast, jebu li nas Zemunci ili Amerikanci.

    Koristeći Andreje u različitim periodima. I pored svih tih problema šta sad treba da pažnju posvetimo Marko Vučkoviću koji je onanisao na Arkana i glumi Komandanta. Pa sklonimo njega doći će još gori šljam i u krug. Država je krimogena i kancerogena pa mora i ostalo da bude!

    Comment


    • #92
      Vavić izbode grobara postaje Alkatraz, Alkatraz agenti. debeli Kimi ruletdžija izgubi status agents dodje neki Mutavi majmun, ubiju ga, ovaj debeli izadje iz rupe i kaže nećemo cigane na tribini. Pa što si siso debela primio Vavića. Sjaši Kurta da uzjaše Murta. Ode Marko dodje Pedja ode Pedja dodje Nedja ode Nedja dodje Fedja, agencija sve prati, figure se smenjuju. Problem je strukturalnih razmera i pobuna protiv par vojnika neće uništiti priliv novih vojnika tako da je to borba bez pobednika sa Pirovim pobedama. Marko ne bije zvezdaše, Pedja ne bije, neki Nedja se možda spoji sa nekim vrhom države jako, pa krene i da bije zvezdaše.

      Šta raditi? Kulirati ili se seliti, pošto ne verujem u revolucije i ta sranja
      Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 12:51.

      Comment


      • #93
        Kuliramo 15 godina pravimo se ludi država se raspada, raspadao se FK, ispade ono sinoć najveći greh. A po FK mogu da pišaju ako hoće nikoga ne zanima. Šta je taj fudbalski klub skrivio običnim ljudima? Od Zenita 2004. kad je teran Džaja od zvezdaša ništa pametno, niko i ne zna gde je Marakana sem kad je Evropa.

        Comment


        • #94
          Jednu od najlepsih pesama, koja simbolizuje sve sto pravi Zvezdasi jesu, su izdali:

          "Zvezda mi je sve,
          Zvezda zivot je,
          Srce moje je uvek uz tebe
          ZVEZDO VOLIM TE"

          Znaci, volim Zvezdu uvek i u svakom trenutku u sa 11 neSrba i 11 Srba i sa kim god!

          Kad su na to uspeli da se poseru, ocigledno im nista nije sveto, osim UltraKopa, naravno!

          Comment


          • #95
            Kapiram donekle tvoj stav, ali zasto jednostavno ne osuditi ovakav potez navijaca, vredjaš sopstvenog igrača zbog porekla i veroispovesti, ili čega već? I još bojkotuješ klub, jel treba sad da ga otpuste? Na šta bi to ličilo? A kakav je to stav ako vam je Prosinečki bio trener?
            sloboda ili ništa

            Comment


            • #96
              Pa zato što se nisam ja hvalio da mi je babo bio snajperista armije BiH, nego Omić, ne znam šta je mislio da će mu cveće doneti? Ja samo navodim milion jačh razloga protiv te grupe pa se ćutalo godinama.

              Grupe mislim na desetinu ljudi, ne na ceo sever mnogo poštenog sveta ima medju običnim navijačima.

              Comment


              • #97
                To vam je isto kao kad bi pitali zašto navijači Makabija zvižde Omeru čije otac bio snajperista palestinski, ili obratno. Pa zato što su stvari takve kakve su, ja ne bih zviždao jer mi je džukački ali da kontam kontam. Ne moram da podržavam da bih kontao.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Uroš View Post
                  Kuliramo 15 godina pravimo se ludi država se raspada, raspadao se FK, ispade ono sinoć najveći greh. A po FK mogu da pišaju ako hoće nikoga ne zanima. Šta je taj fudbalski klub skrivio običnim ljudima? Od Zenita 2004. kad je teran Džaja od zvezdaša ništa pametno, niko i ne zna gde je Marakana sem kad je Evropa.
                  Razlika izmedju KK i FK je sto navijaci, tj. Delije nemaju nikakvu moc u KK. Juce im je normalan svet pokazao da nisu dobrodosli vise na KK utakmice.

                  U FK te Delije kontrolisu mnogo toga, zato nam je FK tu gde jeste.

                  Masis kompletnu poentu, niko nece njih da sklanja ili menja na tribinu, samo ne zele da se par imbecila izivljavaju nad klubom. Ono juce nema veze s tim sto mu je otac snajperista nego jer je rodjen u Bosni i nije Srbin. Procitaj i na delije net onog maloumnika generalstaba gde pise da svaki musliman iz Bosne nije dobrodosao.

                  Secas se kada je Prosinecki dosao da su oni bili protiv toga da se skandira istom, cak se pricalo oduvek da se jedva pristalo da dodje.

                  Comment


                  • #99
                    Pa onda jesu maloumni šta da kažem. Mada je ovo ionako politička igra. Ali opet to je par ljudi koji kvari celu priču. Ne vidim rešenje a zapažanje je na mestu samo nije to od iuče. Ja sam rekao da ionako hoće da oteraju Čovića. Videćemo šta će biti.
                    Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 13:53.

                    Comment


                    • Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

                      Tema o navijačima svih klubova koja bi trebala da razjasni nekoliko dilema. Da li su navijači u ovom obliku, kako danas egzistiraju, neophodni za funkcionisanje kluba. Da li su u "službi" ekipe i dodatni impuls igračima, tzv. 12. igrač ili su ipak, presudni "argument" čelnika klubova, vladara iz senke, sivih eminencija kluba. Kako odvojiti navijače od huligana? Ko dominira na tribinama ?
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Pa onda jesu maloumni šta da kažem. Mada je ovo ionako politička igra. Ali opet to je par ljudi koji kvari celu priču. Ne vidim rešenje a zapažanje je na mestu samo nije to od iuče. Ja sam rekao da ionako hoće da oteraju Čovića. Videćemo šta će biti.
                        Nesto se desava na tribini sto mi ne znamo, odlazak Marka nije slucajan.

                        Meni ne smetaju Marko, Bogdanov i ta ekipa. Zna se zasto su tu, oni bi se prvi vratili na ABA da nije degenerika Pedje. Znam o cemu pricam, Marka i ove pretpostavljam da boli kurac za to lozenje na Srpstvo jer znaju ko su i sta rade. Zna se ko forsira ovu idiotsku pricu i ti mi idu najvise na kurac jer su najveci licemeri i govna.

                        Comment


                        • A Marko je otisao u FK Graficar ili u UltraKop?


                          Posto, nazalost, nije u zatvoru ili ludnici gde bi trebalo da su pomenuti Pedja, Bodganov i slicni

                          Comment


                          • Dakle...ono sto je za moje poimanje zivota, sustina sinocnih desavanja...Alen Omic i Crvena Zvezda su najmanje bitni u celoj prici...Sinoc je normalna, samosvesna, gradjanska Srbija odnela jednu malu pobedu nad neobrazovanom, mrznjom i sovinizmom zadojenom, zatucanom bagrom....Meni je to, zbog zdravlja nacije ciji sam pripadnik, vece od bilo kakve klubske pripadnosti...I kao sto napomenuh, najvise sam ponosan na igrace naseg kosarkaskog kluba koji su svojim gestom pokazali sta znaci biti covek i kakve uzore nasa omladina ima u ovim momcima a ne u onom mulju na tribini...sinocnim potezom, mene je ova ekipa kupila za sva vremena, pa sve i da nista ne osvoje...ljudine, svi do jednog...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Čemu ova tema, da se objasni da govna nisu govna nego kasato torta bez šlaga?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Čemu ova tema, da se objasni da govna nisu govna nego kasato torta bez šlaga?
                                Боље је да буде издвојена и ако не буде имало смисла затворити је, него да усерава једну нормалну тему.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X