Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bila bi fora da je onako poluiznervirana došla do trećeg klinca i pitala da ne navijaš možda i ti za Zvezdu?
    A mali:
    Ne, ja navijam za Vošu..

    Comment


    • @Zagrepčani i Muje iz Doboja

      Pa to je upravo bogatstvo Partizana koji je kosmopolitski klub koji se ne zatvara u nacionalističke torove.
      Ovo treba da im je na ponos!

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Tek sad sam izvalio da je i ovde postavljano.

        Mnogo jako....hahahhahahahah....realno pobeda.

        Comment


        • Nisu to oni izmislili i atmosfera je bila bezveze.

          Ovo je već nešto, Turkinje i deca pokidali.

          Comment


          • Secam se ovoga [emoji3] ludiloo
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
              @Zagrepčani i Muje iz Doboja

              Pa to je upravo bogatstvo Partizana koji je kosmopolitski klub koji se ne zatvara u nacionalističke torove.
              Ovo treba da im je na ponos!

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
              Kad ljudi ne razumeju duh vremena onda nisu u stanju ni istoriju da shvate....svi klubovi su osnovani kao komunisticki i na svim stadionima se orilo "jugoslavija, jugoslavija..." Posle su svi naprasno postajali ono sto je bilo "IN" bas kao sto je u to vreme bilo "IN" biti jugosloven. Kao sto je jednom prilikom Sinisa Mihajlovic rekao "Svi su pre pevali Hej sloveni i stajali mirno, a sad glume patriote...." ....nije bas tako doslovce zaboravio sam vec ali shvatate poentu....to je rekao cini mi se pre onog dvomeca za plasman na euro sa hrvatima. AKo je i neko iz zagreba navijao za Partizan to su bili ljudi koji nisu zatrovani bezumnom mrznjom jer samo takvi ljudi su mogli da prevazidju neke stvari.....bilo je u Srbiji mnogo navijaca Hajduka ranije dok bezumna vrsta nacionalizma nije uzela maha....ponavljam "bezumna vrsta" nacionalizma.
              Last edited by tamonajugu; 23-08-19, 23:10.

              Comment


              • Originally posted by tamonajugu View Post
                Kad ljudi ne razumeju duh vremena onda nisu u stanju ni istoriju da shvate....svi klubovi su osnovani kao komunisticki i na svim stadionima se orilo "jugoslavija, jugoslavija..." Posle su svi naprasno postajali ono sto je bilo "IN" bas kao sto je u to vreme bilo "IN" biti jugosloven. Kao sto je jednom prilikom Sinisa Mihajlovic rekao "Svi su pre pevali Hej sloveni i stajali mirno, a sad glume patriote...." ....nije bas tako doslovce zaboravio sam vec ali shvatate poentu....to je rekao cini mi se pre onog dvomeca za plasman na euro sa hrvatima. AKo je i neko iz zagreba navijao za Partizan to su bili ljudi koji nisu zatrovani bezumnom mrznjom jer samo takvi ljudi su mogli da prevazidju neke stvari.....bilo je u Srbiji mnogo navijaca Hajduka ranije dok bezumna vrsta nacionalizma nije uzela maha....ponavljam "bezumna vrsta" nacionalizma.
                Ovo je kad smo vam bukvalno doneli titulu posto smo ih zadrzali na 1:1, oko 2:10 je izjednacujuci gol Hajduka, pogledaj kako skoro pola zapadne tribine skace...

                Comment


                • Ja se sećam kao mali taman sam potrčao za loptom, i komšija stariji od mene 6-7 godina koji mi je bio uzor u kraju i koga sam mnogo gotivio me pita:

                  Jeli za koga ti navijaš?
                  Ja kao iz topa mu odgovaram za Hajduk Split.

                  On kreće da vrti glavom zagrli me i tiho mi kaže:
                  Slušaj Miki, ne možeš da navijaš za njih oni su Hrvati, za koga navijaš izmedju Partizana i Zvezde?

                  Ja gledam bledo u fazonu šta sad da mu kažem, pa ga pitam a za koga ti navijaš?
                  On mi kaže za Partizan.
                  Onda i ja navijam za Partizan..

                  Sećam se i scene kad su starija braća koji navijaju za Zvezdu skakala od sreće kad je Pančev zavrnuo zadnji penal i uperivali prst u mene u stilu Nelsona i sprdali me kako sam glup što navijam za Partizan..

                  Ali se i sećam ćaletovog iskrenog osmeha inače Grobara što je Zvezda postala prvak evrope te noći.

                  Šta hoću da kažem:
                  Mi grobari nismo znali tamo u četvrtoj, petoj godini da je Franjo osnovao Partizan, meni je čak i Hajduk Split zvučio Srpski, nisam ni znao da su Hrvati.

                  Ali Delije su itekako bili odrasli ljudi kad su sami sebe krstili turskim konjanicima a to već jeste za sprdnju..

                  Nemoj niko da se uvredi ovim, praštajte ako sam preterao, nije mi to namera, samo malo komšijskog potprckavanja..
                  Last edited by Chiwwi; 24-08-19, 10:10.

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Ja se sećam kao mali taman sam potrčao za loptom, i komšija stariji od mene 6-7 godina koji mi je bio uzor u kraju i koga sam mnogo gotivio me pita:

                    Jeli za koga ti navijaš?
                    Ja kao iz topa mu odgovaram za Hajduk Split.

                    On kreće da vrti glavom zagrli me i tiho mi kaže:
                    Slušaj Miki, ne možeš da navijaš za njih oni su Hrvati, za koga navijaš izmedju Partizana i Zvezde?

                    Ja gledam bledo u fazonu šta sad da mu kažem, pa ga pitam a za koga ti navijaš?
                    On mi kaže za Partizan.
                    Onda i ja navijam za Partizan..

                    Sećam se i scene kad su starija braća koji navijaju za Zvezdu skakala od sreće kad je Pančev zavrnuo zadnji penal i uperivali prst u mene u stilu Nelsona i sprdali me kako sam glup što navijam za Partizan..

                    Ali se i sećam ćaletovog iskrenog osmeha inače Grobara što je Zvezda postala prvak evrope te noći.

                    Šta hoću da kažem:
                    Mi grobari nismo znali tamo u četvrtoj, petoj godini da je Franjo osnovao Partizan, meni je čak i Hajduk Split zvučio Srpski, nisam ni znao da su Hrvati.

                    Ali Delije su itekako bili odrasli ljudi kad su sami sebe krstili turskim konjanicima a to već jeste za sprdnju..

                    Nemoj niko da se uvredi ovim, praštajte ako sam preterao, nije mi to namera, samo malo komšijskog potprckavanja..
                    Pa Tudjman i nije osnovao patizan, on je postao sekretar nesto kasnije koliko sam shvatio. Ta prica sa Tudjmanom i partizanom i je krenula 90-ih.

                    Comment


                    • Znam da nije, zna se jako dobro ko je osnovao Partizan, poenta je u sprdanciji nas Grobara oko Tudjmana i oko toga što je prvobitno Partizan(klub sa takvim imenom) trebalo da bude osnovan u Zagrebu pa je onda odlučeno da klub sa takvim imenom bude osnovan u Beogradu.

                      Time Franjo i Partizan sam ukratko hteo da opišem tu sprdanciju oko Partizana kao Hrvatskog kluba..
                      Last edited by Chiwwi; 24-08-19, 10:22.

                      Comment


                      • Nema veze što su se klinci izjasnili kao navijači CZ. Hvala njima na iskrenosti što su rekli kako stoje stvari i hvala im što su došli podržati svoje drugare Grobare.
                        Jel treba sada ove klince vređati kako im je keva kurva a tata đubretar.
                        Trebali neki bolesni umovi i lobanje vređati ove dečke?

                        Comment


                        • Slažem se.
                          Baš je bila lepa atmosfera na stadionu.

                          Lepa demonstracija da kada se zna jasan gazda na stadionu, organizator utakmice, u ovom slučaju po strogim pravilima UEFA, pravo je uživanje prisustvovati takvom događaju.
                          Ovo u četvrtak treba da bude za nauk svima, ne samo Partizanu, kako treba da izgleda jedan sportski događaj.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Znam da nije, zna se jako dobro ko je osnovao Partizan, poenta je u sprdanciji nas Grobara oko Tudjmana i oko toga što je prvobitno Partizan(klub sa takvim imenom) trebalo da bude osnovan u Zagrebu pa je onda odlučeno da klub sa takvim imenom bude osnovan u Beogradu.

                            Time Franjo i Partizan sam ukratko hteo da opišem tu sprdanciju oko Partizana kao Hrvatskog kluba..
                            Jel mozete naci jednog hrvata koji mrzi srbe i Srbiju, a da navija za beogradski klub Partizan? Ili srbina koji mrzi hrvate, a da navijaju za Split ili Zagreb? Takav nije nikad postojao niti ce postojati pa prema tome etiketirati Partizan zbog toga sto neki zagrepcani navijaju za njega je krajnje lukavo......to je u stvari samo dokaz da je i u tom zagrebu nekad bilo dobrih ljudi ciji mozak nije bio zarazen mrznjom i bezumnom vrstom nacionalizma i da se u odabiru klubova nisu vodili time.....to nije bio dokaz da je Partizan hrvatski klub niti je Partizan uopste hrvatski klub niti je trebalo da bude osnovan u Zagrebu. Partizan je bio kosmopolitski klub, Zvezda je bila veci jugoslovenski klub od Partizana. Partizan je imao navijace sa svih krajeva Balkana, Rumunije, Bugarske, albanije i svih ex-yu drzava...i nisu oni navijali za Partizan zato sto mrze srbe i Srbiju. Mladji, a pogotovo klinci treba da znaju da etiketiranje Partizana kao stranog tela moze da koristi samo neprijateljima Srbije i nekim pojedincima....to je ona cuvena prica "zavadi pa vladaj" koja je doktorirala na srbima. Rivalstvo izmedju BSK-a i Jugoslavije je bilo mnogo zdravije i steta sto su ti klubovi ugaseni i steta sto je ovo podneblje osetilo destrukciju kakvu je doneo komunizam....zavadio je srbe sa srbima...zavadio pa zavladao.
                            Last edited by tamonajugu; 24-08-19, 10:56.

                            Comment


                            • Originally posted by tamonajugu View Post
                              etiketirati Partizan zbog toga sto neki zagrepcani navijaju za njega je krajnje lukavo......to je u stvari samo dokaz da je i u tom zagrebu nekad bilo dobrih ljudi ciji mozak nije bio zarazen mrznjom i bezumnom vrstom nacionalizma i da se u odabiru klubova nisu vodili time.....
                              Pa bilo je Srba u Zagrebu, to jeste..

                              A sad ozbiljno.
                              I Zvezda i Partizan su Srpski klubovi, dodao bih i Hajduk iz Splita ali ajde, neka nešto i njima..

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Ja se sećam kao mali taman sam potrčao za loptom, i komšija stariji od mene 6-7 godina koji mi je bio uzor u kraju i koga sam mnogo gotivio me pita:

                                Jeli za koga ti navijaš?
                                Ja kao iz topa mu odgovaram za Hajduk Split.

                                On kreće da vrti glavom zagrli me i tiho mi kaže:
                                Slušaj Miki, ne možeš da navijaš za njih oni su Hrvati, za koga navijaš izmedju Partizana i Zvezde?

                                Ja gledam bledo u fazonu šta sad da mu kažem, pa ga pitam a za koga ti navijaš?
                                On mi kaže za Partizan.
                                Onda i ja navijam za Partizan..

                                Sećam se i scene kad su starija braća koji navijaju za Zvezdu skakala od sreće kad je Pančev zavrnuo zadnji penal i uperivali prst u mene u stilu Nelsona i sprdali me kako sam glup što navijam za Partizan..

                                Ali se i sećam ćaletovog iskrenog osmeha inače Grobara što je Zvezda postala prvak evrope te noći.

                                Šta hoću da kažem:
                                Mi grobari nismo znali tamo u četvrtoj, petoj godini da je Franjo osnovao Partizan, meni je čak i Hajduk Split zvučio Srpski, nisam ni znao da su Hrvati.

                                Ali Delije su itekako bili odrasli ljudi kad su sami sebe krstili turskim konjanicima a to već jeste za sprdnju..

                                Nemoj niko da se uvredi ovim, praštajte ako sam preterao, nije mi to namera, samo malo komšijskog potprckavanja..
                                Sve što si napisao pije vodu, odiše nekim romantizmom ali ga brate zasra sa ovim za Delije...
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X