Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
    Šta sve može ovde da se pročita, pa to je strašno.
    Prvo Konstantin krene priču sa nekim čokoladama, treba pola sata da se to raspetlja ko je šta i šta je šta , a onda dođe tvrdnja da su Nemanja Vidić, Dejan Stanković i Marko Marin, pazite sad... blato???

    Priča o kvalitetu i regularnosti su relativne i nebitne za ono što je ključ, beskompromisna promocija takmičenja, to je ključ, sve možeš da prodaš ako znaš kako, a ovi nesrećnici ne samo što ne znaju, oni rade apsolutno sve da odbiju kupce.
    Priča o čokoladama (a ko je poredio sa "Milkom") je za one koji imaju pristojan IQ a siguran sam da spadaš u one čiji je IQ iznad proseka.

    Na žalost....svi ste vi u pravu. Ne znamo samo odakle treba početi. Sve je devastirano, vezano za srpski fudbal, sve je dovedeno do granica perverzije.
    Nama igrači sviraju penal....sudija Obradović jedini vidi igranje rukom zbog koje biva hapšen i ništa....na "večitom derbiju" lopta jei metar u gol-autu, nakon čega bude vraćena i postiže se gol koji se priznaje....jedna polovina nacija uz pomoć geometara dokazuje da lopta nije prešla crtu, druga suprotno....neki opet za krucijalni argument uzimaju podatak koliko dugo nije sviran penal za njih u derbijima...sve je to samo posledica, a oni koji pravdaju ovajve stvari, znači svi mi, smo saučesnici. Lakše je da optužujemo jedni druge nego da svi imamo zajedničku želju da sve bude pošteno. Pravdanje tipa "dosta su oni krali, sad malo mi" je stav zbog kojih treba da se smuči svakom normalnom čoveku.

    Mišljenja sam da Crvena zvezda i Partizan trebaju da budu nosioci pozitivnih promena u našem fudbalu, ali na žalost od Toletove Super Lige, došli smo Koki Super Lige, a što je najgore, danas-sutra može doći do Tončev Super Lige, pa i gore....kad će totalni kraj i krah, ne znam, ali pretpostavljam, ako se ovako nastavi...USKORO.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Prvo Konstantin krene priču sa nekim čokoladama, treba pola sata da se to raspetlja ko je šta i šta je šta , a onda dođe tvrdnja da su Nemanja Vidić, Dejan Stanković i Marko Marin, pazite sad... blato???
      Ne znam kako si dosao do tog zakljucka ali si ocigledno sasvim pogresno povezao stvari koje sam pisao. Nisu oni blato oni su pojedinacni kvalitet koji se valjao (neki se valjaju sada) u blatu jer JSl je jedno blato i u bukvalnom i u metaforickom smislu.

      Marin je vrv najbolji igrac super lige ali nije toliko dobar pa da samo zbog njega dodje publika na stadion bas kao sto su bili Vidic i Stankovic u trenutku svog bitisanja po blatnjavim terenima sirom Srbije (slozices se da dok su bili u Zvezdi su se nalazili dosta ispod nivoa koji su postigli kasnije sto je i logicno jer su bili mladi). Da su se vratili u Zvezdu u vrhuncu karijere publika bi tek onda dosla zbog njih.

      Ne znam zasto je toliko tesko shvatiti da kvalitetan fudbal na nivou lige ne mogu da predstavljaju samo 2-3 igraca, cak ne moze jedan klub da predstavlja, vec mora da postoji citav niz kvalitetnih igraca u vise timova. Ludogorec u Bugarskoj je ekipa koja igra odlican fudbal ali sta vredi kad su ostali klubovi teske olupine ? Po poseti na stadionima se vidi da ne moze Ludogorec sam da dovede publiku na stadion vec da cela liga mora da podigne kvalitet i da se ukljuci.....ni tamo nikog ne interesuje da gleda takmicenje gde se sve zna unapred i gde isto postoji problem sa regularnoscu bas kao i kod nas.
      Jedna lasta ne cini prolece....

      Mišljenja sam da Crvena zvezda i Partizan trebaju da budu nosioci pozitivnih promena u našem fudbalu, ali na žalost od Toletove Super Lige, došli smo Koki Super Lige, a što je najgore, danas-sutra može doći do Tončev Super Lige, pa i gore....kad će totalni kraj i krah, ne znam, ali pretpostavljam, ako se ovako nastavi...USKORO.
      Jedni oce VAR drugi nece VAR....trkaju se ko ce vise koga da optuzi za ovo ili ono....nema nista od tih pozitivnih promena....to je propala stvar
      Last edited by tamonajugu; 11-10-18, 17:03.

      Comment


      • To da je sadašnji haos samo posledica, a nikako nije uzrok, apsolutno se slažem i to je upravo i moja poenta.

        Stevan Jovetić i Stefan Savić, Sergej Milinković-Savić i Andrija Živković, Aleksandar Mitrović i Luka Jović, Branislav Ivanović i Aleksandar Kolarov...
        Može ovako do sutra da se nabraja. Kleo i Almami Moreira, Dušan Basta, Miloš Krasić, Ibrahim Gaj ili Goran Drulić, Lotar Mateus, Valter Zenga ili Mijat Gaćinović.

        Priča o kvalitetu je relativna i svakako paušalna, gube se iz vida neke činjenice, stabilne kao armirani beton.
        Strpati sve to zajedno pod "blato" svakako nije u redu.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
          To da je sadašnji haos samo posledica, a nikako nije uzrok, apsolutno se slažem i to je upravo i moja poenta.

          Stevan Jovetić i Stefan Savić, Sergej Milinković-Savić i Andrija Živković, Aleksandar Mitrović i Luka Jović, Branislav Ivanović i Aleksandar Kolarov...
          Može ovako do sutra da se nabraja. Kleo i Almami Moreira, Dušan Basta, Miloš Krasić, Ibrahim Gaj ili Goran Drulić, Lotar Mateus, Valter Zenga ili Mijat Gaćinović.

          Priča o kvalitetu je relativna i svakako paušalna, gube se iz vida neke činjenice, stabilne kao armirani beton.
          Strpati sve to zajedno pod "blato" svakako nije u redu.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          Nabroj nekoliko kvalitetnih igraca iz svakog kluba JSl ove sezone. Siguran sam da ces stati kod Zvezde, mozda Partizana.

          Taj Huddersfield je izmislio fudbal za sve srpske superligase, ne znam sto ga spominjes. Svi klubovi u Premier ligi su bogati i imaju kvalitetan igracki kadar. Toliko su dobri da je jednim Unitedima, Liverpoolovima, Arsenalima jako tesko kada gostuju na bilo kom stadionu u PL.

          O kvalitetu domace lige najbolje govori da su Partizan i Crvena zvezda samo po jednom bili treci na tabeli, nikada cetvrti ili nize. Od 1991. godine. Nadji ligu koja ima takvu statistiku.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Hadersfild bolji od Zvezde i Partizana?

            Što porediš kapitalističke klubove sa klubovima koji su tekovina socijalizma? Mogu li da se uporedjuju pre svega naše države?

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Hadersfild bolji od Zvezde i Partizana?

              Što porediš kapitalističke klubove sa klubovima koji su tekovina socijalizma? Mogu li da se uporedjuju pre svega naše države?
              Klubovi, tekovine socijalizma, sa svim obeležjem tipičnih feuda, na čijem su čelu "feudalci" bez ikakve odgovornosti...ni matirjalne, ni krvivčne...
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Nije uopšte smisleno porediti. Kao da porediš bmw i juga. Koliko se ulaže tamo a koliko ovde? Ne može se sport rešavati a država se raspada. Na sve je odgovor država.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Hadersfild bolji od Zvezde i Partizana?

                  Što porediš kapitalističke klubove sa klubovima koji su tekovina socijalizma? Mogu li da se uporedjuju pre svega naše države?
                  Ne da je huddersfield bolji od zvezde i partizana, prvih 12 timova Championshipa bi ih oduvalo sa terena, ne bi znali ged biju. Ako bi se igralo po fudbalskim pravilima koja vaze u svetu a ne u terzalandu.

                  Comment


                  • Originally posted by blond View Post
                    O kvalitetu domace lige najbolje govori da su Partizan i Crvena zvezda samo po jednom bili treci na tabeli, nikada cetvrti ili nize. Od 1991. godine. Nadji ligu koja ima takvu statistiku.
                    Nemacka, Hrvatska, Holandska, Francuska... Treba jos?

                    Comment


                    • Originally posted by mad for red View Post
                      Nemacka, Hrvatska, Holandska, Francuska... Treba jos?
                      Ni jedna ekipa iz Francuske nije u prva va konstantno poslednjih 28 godina kao sto ti tvrdis
                      Nemacka - Bayern je 94/95 bio na 6. mestu, 2001/02 na 3. 2006–07 na 4. pa i 2010-11 na 3.
                      Holandija - Ajax je u periodu od 1991-2018 bio treci 1993, zatim je 1997. bio 4, 1999. zavrsio na 6. mestu, 2000. na 5. u 21. veku su 2006. bili na 4. mestu, 2009. na 3. PSV takodje nije imun na plsman od 3-6. mesta.
                      Ovde bi bila humanitarna katastrofa kad bu blizanci 2 sezone za redom bili van prva 2.
                      Hrvatska je ista kao i nasa liga, to nije ni vredno pomena.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Ne da je huddersfield bolji od zvezde i partizana, prvih 12 timova Championshipa bi ih oduvalo sa terena, ne bi znali ged biju. Ako bi se igralo po fudbalskim pravilima koja vaze u svetu a ne u terzalandu.
                        Au, kakvo besmisleno preterivanje.
                        Crvena zvezda je u najelitnijem klupskom takmičenju u Evropi, u Ligi šampiona.

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Ni jedna ekipa iz Francuske nije u prva va konstantno poslednjih 28 godina kao sto ti tvrdis
                          Nemacka - Bayern je 94/95 bio na 6. mestu, 2001/02 na 3. 2006–07na 4. pa i 2010-11 na 3.
                          Holandija - Ajax je u periodu od 1991-2018 bio treci 1993, zatim je 1997. bio 4, 1999. zavrsio na 6. mestu, 2000. na 5. u 21. veku su 2006. bili na 4. mestu, 2009. na 3. PSV takodje nije imun na plsman od 3-6. mesta.
                          Ovde bi bila humanitarna katastrofa kad bu blizanci 2 sezone za redom bili van prva 2.
                          Hrvatska je ista kao i nasa liga, to nije ni vredno pomena.
                          Ja sam dao primer gde postoji jedan ili dva kluba koji "vladaju", nigde nisam napisao da u poslednjih 28 godina Bajern nije bio ispod treceg mesta.

                          Drugo, sta sprecava Vojvodinu da dobija sve redom i da se bori za titulu u medjusobnom duelu sa Zvezdom i Partizanom? Ili Cukaricki ili Radnicki Nis...?

                          I za to su krivi Zvezda i Partizan ili losa selekcija igraca, losi treneri, manjak sponzora i sl ?

                          Uvek je BG kriv, a nikad ti klubovi!

                          Zasto 5-6 bivsih igraca Smedereva nije ulozilo u klub i vratilo ga iz propasti? Ili bivsi igraci OFK Beograda?

                          Zasto se uvek ceka NEKO DRUGI?

                          Krenes od sebe, pa gledas druge!

                          Comment


                          • Vazno je ucestvovati.

                            Comment


                            • Originally posted by mad for red View Post
                              Ja sam dao primer gde postoji jedan ili dva kluba koji "vladaju", nigde nisam napisao da u poslednjih 28 godina Bajern nije bio ispod treceg mesta.

                              Drugo, sta sprecava Vojvodinu da dobija sve redom i da se bori za titulu u medjusobnom duelu sa Zvezdom i Partizanom? Ili Cukaricki ili Radnicki Nis...?

                              I za to su krivi Zvezda i Partizan ili losa selekcija igraca, losi treneri, manjak sponzora i sl ?

                              Uvek je BG kriv, a nikad ti klubovi!

                              Zasto 5-6 bivsih igraca Smedereva nije ulozilo u klub i vratilo ga iz propasti? Ili bivsi igraci OFK Beograda?

                              Zasto se uvek ceka NEKO DRUGI?

                              Krenes od sebe, pa gledas druge!
                              Da li si siguran da zelis da znas odgovore?

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Da li si siguran da zelis da znas odgovore?
                                Naravno, pod uslovom da nisu na nivou retardiranog Zeljka Pantica i slicnih maloumnika.

                                Comment

                                Working...
                                X