Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Privatizacija klubova je jedino resenje jer dok ovi preletaci vode nase klubove nece biti ni dobrog fudbala pa samim tim ni navijaca. Tacno je da kod nas ni privatizacija ne moze doneti neki extra boljitak ali bi svakako bilo bolje jer kad se zna ko je gazda i kad se zna da je gazdi stalo da uredi domacinstvo (umesto da pokrade i ode) sve je lakse.
    Last edited by Constantin; 07-10-18, 19:40.

    Comment


    • Ako se dotaknete politike, kroz diskusiju, vezanu za temu, nije problem. Onakve verbalne avanture kao Uroševe, i donekle La Jugoslavije, ubuduće osim brisanja sa teme povlačiće i vremensku kaznu, kao teži oblik trolovanja.

      Spoiler
      Ozbiljno vam kažem
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by blond View Post
        Ovde pise da 21 000 prati OFK Beograd, ma kakav OFK Beograd to je jedna ruina od kluba sa ruglom od stadiona. Bicu grub, ali samo covek kome fali neka daska u glavi bi isao na taj stadion i pratio taj klub. Prosto, drustvo i drzava je tom klubu namenila sudbinu amaterskog kluba za koji nastupaju neciji momci, sinovi, braca, drugovi i to je to. I to pricam za period kada su bili u 1. ligi.
        Na zalost u pravu si, ali ja nikad nisam ni tvrdio da sam normalan, ipak sam ponosan sto sam nalsedio tradiciju oca i dede. Isao sam da gledam protiv Graficara ranije ove sezone na Karaburmi posle recimo 3 godine i nista se nije promenilo, i dalje tu Terzic nesto mulja posto je i nekoliko igraca Graficara is Omladinske skole OFK Beograda. Ogadio mi je Terzic sve onom utakmicom u Niksicu i pakovanjem 3:2, nakon toga i onom otimacinom na Vracaru.

        Comment


        • Mislim da si ti pomenuo "pumpanje" u izveštajima broja gledalaca u "unutrašnjosti". Ja bih tvrdio da u Nišu toga uglavnom nije bilo i da se čak umanjuje broj gledalaca, ali...setih se tebe (valjda si bio ti) u subotu kad je Radnički gostovao u Lučanu. Moja malenkost je bila prisutna na toj utakmici i po mojoj proceni, bilo je prisutno najviše 200 gledalaca.

          Na stranu to što su nam radnici obezbeđenja rekli da su to radnici Namenske proizvodnje fabrike "Milan Blagojević" i koji moraju, po spisku, da budu pristni na utakmici, a da je direktor Namenske lično otac Nenada Milovanovića, trenera Mladosti. Na portalu penal.rs u izveštaju sa utakmice je napisano da je bilo prisutno 1000 gledalaca.

          Ovo sam ja slikao mobilnim...pa sad proceni, da li sam ja bio bliži proceni na 200 gledala ili ovaj na 1000

          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Utakmice subotom su katastrofa.
            Svi mi znamo kada je išlo Vreme sporta i razonode, i šta je značio kult nedelje popodne.

            Sve što rade u tzv "organizaciji takmičenja" je direktno usmereno protiv sporta, počevši od termina, pa redom svaka odluka koju donesu je potpuno pogrešna.

            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Zna li neko priču, najpribližnije istini, u vezi događaja u Beton hali ?
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • To ni ja ne znam ali nisam se ni raspitivao. Čim se to tako radilo nije meta niko od gostiju nego vlasnici.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  To ni ja ne znam ali nisam se ni raspitivao. Čim se to tako radilo nije meta niko od gostiju nego vlasnici.
                  Kako bi znao, ako se nisi raspitivao. Ja nešto pročitah u štampi, ali s tim se odnosim sa velikom rezervom, a rekoh sebi da ima vas u prestonici poprilično informisanih...
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Ko će više pohvatati ko je koga ubio i ko šta radi. Pre me sve zanimlao sada se samo sklanjam čim neko počne da priča. Smučio mi se ovaj narod od srca onako, svaki dan neka ubistva i neki incidenti, reketiranja, crkli od pohlepe svi oni.

                    To samo ima u Srbiji, čak ni u Crnoj Gori nema toliko, ni u Bosni, iako su blizu nas, u Bugarskoj ima, mada ni tu u ovoj meri, u Rusiji ali čak su i tu kontrolisani od strane države.

                    Jedino ovde ne zna se ko je država a ko su bitange. Svi nešto pričaju država, služba, pa tu su najveće bitange. To nema nigde.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ko će više pohvatati ko je koga ubio i ko šta radi. Pre me sve zanimlao sada se samo sklanjam čim neko počne da priča. Smučio mi se ovaj narod od srca onako, svaki dan neka ubistva i neki incidenti, reketiranja, crkli od pohlepe svi oni.

                      To samo ima u Srbiji, čak ni u Crnoj Gori nema toliko, ni u Bosni, iako su blizu nas, u Bugarskoj ima, mada ni tu u ovoj meri, u Rusiji ali čak su i tu kontrolisani od strane države.

                      Jedino ovde ne zna se ko je država a ko su bitange. Svi nešto pričaju država, služba, pa tu su najveće bitange. To nema nigde.
                      Pa....slažem se s tobom u onom delu...i podržavam...sklanjaj se od toga.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Mislim da si ti pomenuo "pumpanje" u izveštajima broja gledalaca u "unutrašnjosti". Ja bih tvrdio da u Nišu toga uglavnom nije bilo i da se čak umanjuje broj gledalaca, ali...setih se tebe (valjda si bio ti) u subotu kad je Radnički gostovao u Lučanu. Moja malenkost je bila prisutna na toj utakmici i po mojoj proceni, bilo je prisutno najviše 200 gledalaca.

                        Na stranu to što su nam radnici obezbeđenja rekli da su to radnici Namenske proizvodnje fabrike "Milan Blagojević" i koji moraju, po spisku, da budu pristni na utakmici, a da je direktor Namenske lično otac Nenada Milovanovića, trenera Mladosti. Na portalu penal.rs u izveštaju sa utakmice je napisano da je bilo prisutno 1000 gledalaca.

                        Ovo sam ja slikao mobilnim...pa sad proceni, da li sam ja bio bliži proceni na 200 gledala ili ovaj na 1000

                        Ja sam rekao da se preuvelicava poseta i eto, ti si slikomk to potvrdio za ovaj mec. Ne znam koliko je ljudi bilo na tribini sa koje si ti slikao, ali deluje kao da preko puta ima oko 150 coveka sto bi se reklo.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Ja sam rekao da se preuvelicava poseta i eto, ti si slikomk to potvrdio za ovaj mec. Ne znam koliko je ljudi bilo na tribini sa koje si ti slikao, ali deluje kao da preko puta ima oko 150 coveka sto bi se reklo.
                          Tako sam i ja procenio...na suprotnoj strani, u ovom trenutku, nas trojica, 4 redara (njih ne računam) i 3-4 novinara. Tokom prvog poluvremena su pristigli, Gospođa Grbić sa dve preslatke male ćerkice, a u drugom poluvremenu 3 starija lika (kao i nas trojica) iz Požege koji su svratili da pogledaju utakmicu...i to je to
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Evo dokaza za onu priču da rezultati nemaju veze sa posetom. Zvezda Spartak 40 000 ljudi. Tada su pričali lako je Delijama kad su plaćenici, to im posao da dolaze. Sad kada imaju Ultra Kop kako sada ne dolaze a trebalo bi još više da su plaćeni. Narod ne dolazi zbog fudbala nego zbog onoga šta taj klub predstavlja. Tadj je bio bunt protiv vlasti i fudbalskog saveza i državne.

                            Sve se raspali negde 2015-16.

                            Comment


                            • Ma nema blage veze naravno.
                              40.000 je došlo da vidi Robija. Robert Prosinečki se vratio na Marakanu prvi put nakon osvajanja Kupa šampiona i zavladala je opšta euforija, kakvi crni buntovi kakvi bakrači.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ne lupetaj gluposti, tih godina je uvek bilo po 20-30k, nekada i 40k, vratio se da vidi Robija 100 utakmica a ne vrate se sad da gledaju učesnike Lige šampiona.

                                Eto tako..

                                Comment

                                Working...
                                X