Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Opet se pise o mogucim letnjim transferima Sevilje. Ovoga puta se prica o mogucem dolasku Andrea Silve i o tome da Sevilja verovatno nece otkupiti Sandra od Evertona sto se da primetiti i njegovim neigranjem u Sevilji. Takodje vrlo verovatan je i odlazak N Zonzija na leto pa se postavlja pitanje ko ce biti njegova zamena. Pored svih tih pisanja Sevilju ocekuje veoma bitan mec protiv Valensija gde se nastavlja niz teskih utakmica. Ako se pobedi Valensija dolazi se kakvu takvu priliku da se napadne cetvrta pozicija iako nakon toga dolazi i mec sa Barsom. Ako ne, onda ostaje borba za Ligu Evrope sto takodje nece biti lako.

    Comment


    • #92
      Prvi plasman u cetvrtfinale Lige sampiona u istoriji i to uz izbacivanje Mancester Junajteda. Dokazuje se da je Sevilja uvek nezgodan protivnik u kup takmicenjima, a i da fudbal igraju fudbaleri a ne milioni. Ogroman, ogroman uspeh.

      Comment


      • #93
        Cisto da se zna za sve one koji podcenjuju Sevilju u kup takmicenjima. Sevilja je klub koji je od 2006. godine osvojio vise evropskih titula nego svi engleski klubovi zajedno u istom periodu.

        Comment


        • #94
          Sevilla je zasluzeno prosla dalje. Uzivaj u ovom trenutku i opusteno cekaj petak.

          Comment


          • #95
            Zbog ovog uspeha uzivam definitivno. Definitivno veliki uspeh. Sad mogu ljudi da kazu da je Junajted los i da ga Murinjo lose vodi, bla, bla, bla. Ali proci grupu zajedno sa Liverpulom i izbaciti Junajted je stvarno velika stvar.

            Comment


            • #96
              Originally posted by Rossonero View Post
              Sevilla je zasluzeno prosla dalje. Uzivaj u ovom trenutku i opusteno cekaj petak.
              I da ne zaboravim. Secam se da si rekao da je bolje da igra sa Ben Jederom sto se ispostavilo tacnim. Nije poceo mec, ali je bio i vise nego koristan dzoker.

              Comment


              • #97
                Yedder je meni za klasu bolji igrac od Muriela. Ne pricam na osnovu vecerasnje utakmice, nego opcenito. Veceras je usao sa klupe i rijesio utakmicu. Mogao je i het-trik da zabije.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Rossonero View Post
                  Yedder je meni za klasu bolji igrac od Muriela. Ne pricam na osnovu vecerasnje utakmice, nego opcenito. Veceras je usao sa klupe i rijesio utakmicu. Mogao je i het-trik da zabije.
                  On je onaj tip igraca koji ima nos za gol. Murijelu je u poslednjih 5 meceva napravljen veliki broj prilika gde on iskoristi jednu ili dve. Imam utisak da je fizicki bolji od Jedera, ali da mu treba ogroman broj prilika da bi postigao gol. To je super protiv nekih slabijih timova, ali protiv ekipa poput Rela, Barse i ostalih, to je samoubistvo.

                  Comment


                  • #99
                    @Raymond

                    Koga prizeljkujes da izvucete u petak? Imas li neku posebnu zelju?

                    Comment


                    • Romu. Da se Moci vrati kuci
                      Mislim da svi zele nas i Romu
                      Ne bih voleo Siti, sto je po mom misljenju u ovom trenutku logicno za bilo koga u LS. Kada bih morao da biram izmedju Reala i Barse izabrao bih Real jer se zna da Mesi ima poseban pik na Sevilju a mislim da je Sevilji sa ovakvom ekipom lakse da se brani protiv Reala nego protiv Barse (s tim sto Barsa jos nije prosla). Od ovih ostalih ne bih voleo Liverpul jer smo im duzni previse Za Juventus i Bajern sam nekako neutralan. I da i ne. Mozda vise Juventus nego Bajern jer ipak je Montelica igrao protiv njih

                      Comment


                      • Nisam znao da na forumu ima clan koji je fan Sevilje i bas mi je drago zbog toga. Cestitke na pobedi i prolazu u cetvrtfinale, definitivno ste bili bolji protivnik u dvomecu i zasluzeno prosli dalje.
                        Zelim vam mnogo srece u nastavku sezone.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nisam znao da na forumu ima clan koji je fan Sevilje i bas mi je drago zbog toga. Cestitke na pobedi i prolazu u cetvrtfinale, definitivno ste bili bolji protivnik u dvomecu i zasluzeno prosli dalje.
                          Zelim vam mnogo srece u nastavku sezone.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Nisam znao da na forumu ima clan koji je fan Sevilje i bas mi je drago zbog toga. Cestitke na pobedi i prolazu u cetvrtfinale, definitivno ste bili bolji protivnik u dvomecu i zasluzeno prosli dalje.
                            Zelim vam mnogo srece u nastavku sezone.
                            Od skoro ima, vec duze navijam i pratim ali tek skoro sam poceo i na forumu po malo da pisem, cisto da se vidi da ima ljudi koji prate i Sevilju. Hvala na cestitkama, nije mala stvar igrati evropski duel sa Mancesterom, a kamoli proci dalje.

                            Comment


                            • Ono sto je bitno za Sevilju je to da su sinoc pokazali da su velika ekipa. U domacem sampionatu im slabo ide u poslednjih nekoliko utakmica a sinoc su izgledali sa puno samopouzdanja. Slagao se neko ili ne, Montela nosi velike zasluge i ja vjerujem da ce Montela biti veliki trener, cak mislim da fudbal odlicno razumije.

                              Comment


                              • Originally posted by Ognjen View Post
                                Ono sto je bitno za Sevilju je to da su sinoc pokazali da su velika ekipa. U domacem sampionatu im slabo ide u poslednjih nekoliko utakmica a sinoc su izgledali sa puno samopouzdanja. Slagao se neko ili ne, Montela nosi velike zasluge i ja vjerujem da ce Montela biti veliki trener, cak mislim da fudbal odlicno razumije.
                                On jeste izgubio neke utakmice, pogotvu seviljski derbi, ali ako izuzmemo tu utakmicu, gde je on bio tek na pocetku, on je uradio dosta. Ekipa je uspela da prodje Atletiko uz dve sjajne partije u kupu protiv njih (iako ce neki reci da Atletiko nije igrao neki fudbal i da nije to isti Atletiko sa i bez Koste). Odveo je ekipu u cetvrtifnale LS i uz sve to plasman u LE je realan cilj. Generalno gledamo igra nije losa, samo je veliki broj golova primljen na individualne greske.

                                Comment

                                Working...
                                X