Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je sa Silvom? Mjesto u startnoj postavi je izgubio. Jel istina da je posvadjan sa trenerom?

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Sta je sa Silvom? Mjesto u startnoj postavi je izgubio. Jel istina da je posvadjan sa trenerom?
      Nisam siguran za to. Probaću kasnije da potražim nešto. Mada u slaboj je formi. Munir sve veću šansu dobija, a već se pisalo o tome da se vraća u Milan

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Sta je sa Silvom? Mjesto u startnoj postavi je izgubio. Jel istina da je posvadjan sa trenerom?
        Od svega sto sam ja uspeo da nadjem (pravo da ti kazem nisam nesto mnogo istrazivao ), nema svadje izmedju trenera i Silve. Koliko sam uspeo da shvatim i koliko se secam iz ove sezone on je imao neke sitnije povrede. Nekako situacija sa njim i Mudom je slicna. Ne igraju na svom nivou i nisu u timu. Mesa je zauzeo Vazquezovo mesto, Munir Silvino. Ono sto se pise jeste da je Silvin agent razgovarao sa Milanom i da se po svemu sudeci ne nazire to da li ce ostati u Sevilji, da li ce se vracati u Milan (mada vidim da vi vec imate neke napadace ako sam u pravu) ili ce traziti drugu sredinu.

        Comment


        • Ako se vrati ceka ga klupa. Piatek i Cutrone su ispred njega. Najbolje bi bilo da ga prodamo, nazalost.

          Kod vas je odlicno krenuo, a onda neobjasnjiv pad. Gotivan je igrac, ali neke stvari ne mogu da povezem nikako sto se tice njega.

          Comment


          • Moram da kazem da je on odlican igrac. Nekako pad forme, dobra igra i saradnja Ben Yeddera i Sarabie, sve to utice na njega i na to da njegova igra izgleda losije. Ako se ne vrati kod vas ili ako ne ostane kod nas, lako ce on da nadje drugi klub. Jedina je fora ako vi ne budete trazili neke bas ogromne pare, mada ce Englezi da vam ih daju ako se odluce za njega Opet kazem, previse mi se nekako spominje taj njegov menadzer, a ja o njima i nemam bas neko lepo misljenje. Mada je opste pozato da ni Sevilja nije bas naivna kada su u pitanju transferi tako da videcemo.

            PS. Ovo je treci put da kucam odgovor a da ga iz petog ili devetog razloga ne objavim, tako da vise ni ne znam sta sam tacno hteo da kazem

            Comment


            • Mozda su u Sevilji odustali od Silve jer su saznali da on ne planira tu ostajati a vjerovatno su htjeli da otkupe ugovor.

              Comment


              • E jebem li ga. Može i to da bude, mada je on od početka imao stav kako mu je lepo ali kako klubovi treba sa se dogovore, bla bla truć. Klasična priča svakog fudbalera na pozajmici.

                Comment


                • On zeli da se vrati nazad, a Milan ima dva napadaca ispred njega (Piatek, Cutrone).

                  Prodaja je najrealnija opcija, a to nece biti problem jer ima dosta zainteresiranih klubova.

                  Comment


                  • Ovo bi i definitivno trebalo da bude pa pa Macinu.

                    Comment


                    • A sve je lepo bilo do pre mesec dana, i od tada raspad. Bili su na 3 boda Barsi ako me secanje dobro sluzi, i igrali bas dobro. Jbg...

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        A sve je lepo bilo do pre mesec dana, i od tada raspad. Bili su na 3 boda Barsi ako me secanje dobro sluzi, i igrali bas dobro. Jbg...
                        Verovao sam da može nepto da se promeni, da će da bude bolje, da mogu da se vrate na pravi put, ali deluje da je čovek previše tvrdoglav. Ne želi da se prilagodjava protivniku. Celu utakmicu čovek uništava Navasa, nadskaču pola igrača, a mi korner branimo sa Mesom i Navasom od metar i žilet.

                        Comment


                        • Ocekivani otkaz Macinu i dolazak Kaparosa na klupu do kraja sezone.

                          Comment


                          • Posle neuspeha u Romi, lako moze da se desi da se Monci vrati kuci i da se Sevilja vrati na pocetak ovog milenijuma kada su bas Kaparos i on vodili klub.

                            Comment


                            • Comment


                              • Zar nije bilo govora da će Monći u Arsenal.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X