Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A i Munira izgleda. Ajaxu 10.5 miliona, Barsi jedna milja valjda.

    Comment


    • Sevilja želi da se reši Arame u ovom prelaznom roku. On nije iapunio očekivanja u mečevima u kojima je dobio priliku, pa samim tim ne predstavlja konkurenciju Escuderu.

      Comment


      • Sevilja me srušila juče za pare.
        X2 MI trebalo al džaba.
        [emoji2955]

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Posto se ovog vikenda vodila polemika oko sudjenja u Spaniji, setio sam se da sam procitao negde kako je Ramos vredjao sudije istim recima kao i Vazquez. Vazquez je dobio crvni u svlacionici, Ramos prosao bez kartona. Toliko o ravnopravnosti nekih klubova.

          Comment


          • Po mom skromnom sudu Sevilja napravila odličnu kupovinu sa Daburom iz Red Bul Salsburga.
            Gledao sam ga više puta, radi se o prototipu modernog C-fora.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Po mom skromnom sudu Sevilja napravila odličnu kupovinu sa Daburom iz Red Bul Salsburga.
              Gledao sam ga više puta, radi se o prototipu modernog C-fora.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
              Upravo sad sam krenuo da napisem da mi se cini da je dobar igrac. Ista prica, par puta sam gledao, nista nesto preterano, ali mi je njegovo ime ostalo onako negde u malom mozgu.

              Comment


              • Uz to, mislim da Caparros radi sjajan posao. Doveo je dva mlada igraca, Munira i Wobera za ukupno 9 miliona. Sam je izjavio da je Munir tu da napravi napad konkurentnijim. Jednostavno nakon povrede Nolita koji i nije bio neka velika konkurencija Silvi i Yedderu, nakon odlaska Muriela i nakon premestanja Promesa na krilo falio je jedan napadac. Uz to, decko je mlad i mislim da je cista kradja uzeti ga iz Barselone za samo jedan milion. Sad stize i Dabur tako da ce biti zanimljivo videti kako ce stvari funkcionisati. Po mom misljenju najvise nedostaje jos jedan kvalitetan vezni igrac koji bi bio makar u rangu Vazqueza pa da se onda moze lepo igrati na sva tri fronta uz odredjene rotacije u timu. Sa ovim trenutnim kadrom mislim da su napad i odbrana sasvim dobro uklopljeni i da Machin ima sasvim dovoljno igraca na raspolaganju za ta dva dela terena.

                Comment


                • Jel gotovo to za Dabburr=a?

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Jel gotovo to za Dabburr=a?
                    Objavljeno je da je stigao na lekarske preglede.

                    Comment


                    • Sada zvanicno i za Wobera. Ugovor potpisan do 2023. godine.

                      Comment


                      • To ce biti fantasticno pojacanje, radi uprava veoma dobar posao. Slican tip Ben Yedderu, koji je pun pogodak

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          To ce biti fantasticno pojacanje, radi uprava veoma dobar posao. Slican tip Ben Yedderu, koji je pun pogodak
                          Bilo je dileme kako posle Monchia, ali je Sevilja imala srece da dovede coveka koji zaista voli i postuje klub i koji radi odlican posao za sad.

                          Comment


                          • Munir u startnoj protiv Bilba-a veceras.

                            Comment


                            • Mala ispravka oko Dabura. On dolazi na lekarske preglede kao sto je vec receno. Medjutim, ako sve bude u redu i potpise za Sevilju, za nju ce nastupati od naredne sezonte. Red Bull je dozvolio Daburu da pregovara sa bilo kojim timom ali samo pod uslovom da ostane do kraja sezone kod njih.

                              Comment


                              • Ima slika Dabura sa aerodroma.

                                Comment

                                Working...
                                X