Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta se desilo sa Rikom? On je bio jedan od boljih golmana u Spaniji i odjednom postao rezervni golman u Sevilji.

    Comment


    • Originally posted by Ognjen View Post
      A sta se desilo sa Rikom? On je bio jedan od boljih golmana u Spaniji i odjednom postao rezervni golman u Sevilji.
      Desile su se greske i pad samopouzdanja u jednom trenutku. Sad ne mogu da se setim tacno na kojim mecevima, ali u vecem delu prolecnog dela sezone je branio Soria. Mislim da je sve bila stvar psihe i odredjenog pritiska. Sevilja je dovela Vaclika i bilo je pitanje samo gde ce otici jer realno decko nije za rezervnog golmana.

      Comment


      • @RR

        Stize vam Andre Silva na pozajmicu sa pravom otkupa, koji iznosi 38 miliona.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          @RR

          Stize vam Andre Silva na pozajmicu sa pravom otkupa, koji iznosi 38 miliona.
          Sudeći po cifri, čisto sumnjam da će da ga kupe

          Comment


          • Sto se tice Milana, ako ce biti kao prosle sezone bolje za njega da ide na pozajmicu. Mislim da je Sevilla pravi pogodak. Zelim mu da trese mreze, a onda da nam se vrati.

            Sta imate od napadaca osim Yeddera i Muriela?

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              Sto se tice Milana, ako ce biti kao prosle sezone bolje za njega da ide na pozajmicu. Mislim da je Sevilla pravi pogodak. Zelim mu da trese mreze, a onda da nam se vrati.

              Sta imate od napadaca osim Yeddera i Muriela?
              Koliko ja vidim ništa. Ne račinajući Nolita kojeg oni navode kao "napadača". Koliko ja znam Sandra nema ni u jednom protokolu tako da njega vraćaju u Englesku. U toku priprema je bilo dva tri igrača iz Sevilje Atletik, mada je jedan od njih otišao sad na pozajmicu.

              Comment


              • Silva ce se sa Yedderom boriti za mjesto prvog napadaca.

                Comment


                • Evo zelite da ga kupite za 22 miliona, e pa necemo tako...

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Evo zelite da ga kupite za 22 miliona, e pa necemo tako...
                    A šta si drugo očekivao Ovi ne daju pare ni kad moraju. Zadnja priča je bila da ne daju pare pd Lenglea Francuzima jer kao on nije prodat već je raskinuo ugovor mada mislim da je to više mit

                    Comment




                    • Decko ce biti odlicna zamena za Koreu. Vise nego odbro odigranih 50 minuta protiv Zalgirsa. U par navrata je unistio levog beka Zalgirisa. Bice interesantno videti da li ce nastupiti malo i protiv Barse.
                      Last edited by Raymond Reddington; 11-08-18, 10:13.

                      Comment


                      • Stigao Silva.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Stigao Silva.

                          Tvoje mišljenje o njemu?

                          Comment


                          • Vise sam puta pisao o njemu na temi Milana. Stvarno ne znam nakon svega sta da mislim o njemu. Ajde krenut cu od Porta. Tamo sam ga pratio, bio je odlican. Ali to je ipak Portugalska liga. Kad je potpisao za Milan bio sam prezadovoljan i ocekivao sam ga kao prvog napadaca, medjutim kod Montele je bio zakucan za klupu, zamisli prvi postavu je igrao Kalinic. Kutrone je isto bio ispred Silve. Jedva sam cekao da vidim ledja Monteli, to se desilo. Preuzeo nas Gatuzo. Svako malo pohvala za Silvu, tipa mlad je, radio odlicno na treninzima, na kraju da skratim pricu vrlo je zadovoljan s njim. A onda iz utakmice u utakmicu je zakucan za klupu. Kad je god dobio sansu, maksimalno je iskoristio, ali Kalinic i Kutrone su stalno bili ispred njega. Meni tu vise nista nije bilo jasno, nije mi jasno ni dan danas. Sto se tice vas, siguran sam da ce biti fino pojacanje. Ja mu zelim svu srecu u novom klubu i naravno da nam se vrati. Ja vjerujem u njega.

                            Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
                            Last edited by Rossonero; 11-08-18, 15:50.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Vise sam puta pisao o njemu na temi Milana. Stvarno ne znam nakon svega sta da mislim o njemu. Ajde krenut cu od Porta. Tamo sam ga pratio, bio je odlican. Ali to je ipak Portugalska liga. Kad je potpisao za Milan bio sam prezadovoljan i ocekivao sam ga kao prvog napadaca, medjutim kod Montele je bio zakucan za klupu, zamisli prvi postavu je igrao Kalinic. Kutrone je isto bio ispred Silve. Jedva sam cekao da vidim ledja Monteli, to se desilo. Preuzeo nas Gatuzo. Svako malo pohvala za Silvu, tipa mlad je, radio odlicno na treninzima, na kraju da skratim pricu vrlo je zadovoljan s njim. A onda iz utakmice u utakmicu je zakucan za klupu. Kad je god dobio sansu, maksimalno je iskoristio, ali Kalinic i Kutrone su stalno bili ispred njega. Meni tu vise nista nije bilo jasno, nije mi jasno ni dan danas. Sto se tice vas, siguran sam da ce biti fino pojacanje. Ja mu zelim svu srecu u novom klubu i naravno da nam se vrati. Ja vjerujem u njega.

                              Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
                              Hvala na odgovoru. Biće interesantno videti kako će Macin igrati. Ja jedva čekam sutrašnji super kup jer želim da vidim prvu postavu u jednom ozbiljnom meču. Ne želim da podcenjujem ni Ujpešt ni Žalgiris, ali delovalo mi je kao da na tim mečevima i dalje traju pripreme.

                              Comment


                              • Za Silvinu pozajmicu pet miliona.

                                Comment

                                Working...
                                X