Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi da se ne ritnem, vraticu te nazad -.-

    Car? Ahhh ubi me taj covek sa svojom glavom, ne verujem mu nista, neka hvala..
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Serena se povukla iz Montreala..
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ova zadnja par nedelja su neverovatna, ovoliko lose srece nisam imao cele sezone ukupno Sad bez Serene moram da uradim transfere I za sledece nedelje

        Comment


        • Uopste ne znam kako tim da sastavim, pogotovu i zbog nedelju pre USO, a zene me zakopale [emoji17]
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Uopste ne znam kako tim da sastavim, pogotovu za nedelju pre USO, a zene me zakopale [emoji17]
            Mislim...pomoci cu opet ,sta je bilo bilo je

            Comment


            • Pomozi Draganu, vidis da je covek na muci
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Pomozi Draganu, vidis da je covek na muci
                Ne kuka da ne zna ,sta ce samo da mora potrosi,dodatni trejd,ako zatreba savet mogu i njemu nije problem,samo sto rizikuje i ne igra sablonski ko vi ,pa moze i da stigne Boksi

                Svima iz grupe cu pomoci ako zele,sem Gogi...nije bila dobra

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Ne kuka da ne zna ,sta ce samo da mora potrosi,dodatni trejd,ako zatreba savet mogu i njemu nije problem,samo sto rizikuje i ne igra sablonski ko vi ,pa moze i da stigne Boksi

                  Svima iz grupe cu pomoci ako zele,sem Gogi...nije bila dobra
                  Od kad si ti smanjio posjete forumu, mene bas krenulo [emoji6]

                  Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Drago mi je da si me odmah primetila Gogo

                    I da od mog prisustva zavise tvoji rezultati,mislim svestan sam da ne mozes maximalno da se posvetis fantaziju,kad sam ja tu,zna se sta je prioritet

                    Comment


                    • Rizikujem ali zadnja par puta se rizik nije isplatio Besplatni savjet nikad nije na odmetu Fiksni

                      Comment


                      • Eto covek iako je bolji od svih vas,spreman je da prihvati,savet,

                        Posto vidim da si sklonio RF ,pametno jedini uz mene,evo recimo za ovo kolo,a sto da ne i za dalje prodaj Tima,a kupi recimo Raonica

                        Zene nisam gledao zreb,a i ovo je brzinu,mada ni Kyrgiosa ne bih ga ja vise drzao ,nikad ne znas sta ce da odluci,al ovo sam samo onako na prvu,jos nisam gledao detaljno sve

                        Comment


                        • Jel moze i meni neki besplatan savet? Hvala unapred, zaista bi mi znacilo, sve 3 izmene bih izvrsio.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Jel moze i meni neki besplatan savet? Hvala unapred, zaista bi mi znacilo, sve 3 izmene bih izvrsio.
                            [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


                            Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • fiksni tek sad savetuje pridaju Thiema [emoji3]
                              E moj fiksni, kasnis jednu nedelju sa tim potezom

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                fiksni tek sad savetuje pridaju Thiema [emoji3]
                                E moj fiksni, kasnis jednu nedelju sa tim potezom

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                Svaka cast na tome,vec sam ti to i tenisu rekao,al zato si sa devojkom mu sve to ponistila

                                A bolje i sad kad vec ima i dok jos iole vredi,nego kad se skroz ukanali,i sa poenima i cenom,bolje ikad neko nikad(mislim na Thiema)

                                A tebi Markane savet moze,Da se zajedno ti i Goga dopunjujete i probate da me stignete,sa sve RF za kog si rekao da ga u tim neces nikad staviti

                                Comment

                                Working...
                                X