Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iz zelje da pomognem zenskoj osobi ispadoh zenomrzac

    Da ne pricam da su mi omiljeni forumasi Olja i Boksi,sto je svima poznato...

    Comment


    • Originally posted by goga View Post
      jel imam vajde od ovih sto sjede na klupi, zarađuju li oni išta?
      Ako igraju dobro, povećava im se cijena, raste ti vrijednost komplet ekipe, pa u dogledno vrijeme možeš imati više boljih igrača jer ih možeš priuštiti

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Jedno je igrica drugo su zene...trazila si nesto sto bi pomoglo,za pocetak,koliko god ti moj predlog izgledao neozbiljno,predlog je odlican svakako na tebi je izbor koga ces da slusas...sto semene tice mozes izbaciti i sve tenisere iz tima

        Nisam zaneomrzac samo realna i objektivna osoba

        Zaradjuju ili gube al samo na ceni(u zavisnosti kako prodju te nedelje ,odigraju dobro ili lose) ili ako nemas 8 igraca u timu automastki ti ulazi izmena,po redu kako si ih postavila od 1 do 8 mesta na klupi
        hvala na savjetu tek sam od sinoc u ovome pa se jos ucim. neka ih za sada dok i ja malo nadođem

        Comment


        • Odmah iskreno da ti kazem tesko ces stici prvo mesto u grupi a tek na svetu,ali dobro igraj/uci polako...

          Moras takodje,po meni da isplaniras najmanje 3 nedelje unapred...da vidis ko igra koji turnir i koliko mu je bitan uspeh na istom.

          I ne treba ti toliko jaka klupa ,recimo da mozes komotno da prodjes sa 8 jakih igraca 4 osrednja za koje ti mislis da mogu da napreduju,a preoastala 4 uzmi neke od 1,45 sa najmanjom cenom ,nebitni su skroz,da ne bi trosila novce na njih
          Last edited by 61563; 19-02-18, 20:31.

          Comment


          • Zasto bi slusala nekoga ko je sedmi, nemojte da se zezamo. gogo, sta god da ti treba, slobodno pitaj, bas mnogo znam.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Odmah iskreno da ti kazem tesko ces stici prvo mesto u grupi a tek na svetu,ali dobro igraj/uci polako...

              Moras takodje,po meni da isplaniras najmanje 3 nedelje unapred...da vidis ko igra koji turnir i koliko mu je bitan uspeh na istom.

              I ne treba ti toliko jaka klupa ,recimo da mozes komotno da prodjes sa 8 jakih igraca 4 osrednja za koje ti mislis da mogu da napreduju,a preoastala 4 uzmi neke od 1,45 sa najmanjom cenom ,nebitni su skroz,da ne bi trosila novce na njih
              nisam se ni nadala da cu biti prva
              volim tenis i pratim (koliko mi obaveze dozvoljavaju) pa da malo ubijem vrijeme

              Comment


              • Originally posted by čš čš View Post
                Zasto bi slusala nekoga ko je sedmi, nemojte da se zezamo. gogo, sta god da ti treba, slobodno pitaj, bas mnogo znam.
                ma evo šta ću mu, kad se sam nabacuje

                Comment


                • Originally posted by goga View Post
                  nisam se ni nadala da cu biti prva
                  volim tenis i pratim (koliko mi obaveze dozvoljavaju) pa da malo ubijem vrijeme
                  a za koga navijas, cisto da znam da li da pomazem i dalje
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Wawrinka

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      a za koga navijas, cisto da znam da li da pomazem i dalje
                      nisaam ni dosla, odmah ucjene
                      za ove što su izgubili kup RK al ce da uzmu ABA-u

                      Comment


                      • Originally posted by goga View Post
                        ma evo šta ću mu, kad se sam nabacuje
                        Voli on tako. Puno priča, a na delu 0. Svakako ne razmisljaj o opciji da igras samo sa muskarcima, jer si u davis cup nedelji na nuli, a i mnogo je teze skupiti poene na GS-u kad imas samo ATP.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by goga View Post
                          nisaam ni dosla, odmah ucjene
                          za ove što su izgubili kup RK al ce da uzmu ABA-u
                          to ti je vec ogroman plus
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by čš čš View Post
                            Voli on tako. Puno priča, a na delu 0. Svakako ne razmisljaj o opciji da igras samo sa muskarcima, jer si u davis cup nedelji na nuli, a i mnogo je teze skupiti poene na GS-u kad imas samo ATP.
                            Ali za slemove treba da ima vise muskaraca, 5-3 ili 6-2 jer oni igraju best of 5, tu se vise poena skupi
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • aj mi sad objasnite kako, na ovom forumu, da mi sam prikazuje nove poruke, da ne moram refres svaki seund

                              Comment


                              • Ne znam kako mislis sam da ti prikazuje?
                                Imas opciju da odes gore desno u settings i tu imas sve teme na kojim si pisala, na koje se onda automatski i pretplatis i vidis kad se pojavi nov post, ali moras da uradis refresh
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X