Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Da dobro si razumeo. Kako nemoguće? Pa I postava ajd da ne računam kapitena koji nosi +30%, ostala tri igrača nose +20%..
    I sad meni je Kirjos u tih +20% a njoj u II delu, dok je meni Kerber u II, a toj osobi u I sa +20% a imaju isto.. odnosno Nik 80.1, a Kerber 59.1
    Mislim da kapiten nosi 50%,al to je nebitno u prici,jedna stavr mi nije jasna kako ti uopste vidis neciji tim ,tj.mozes videti al ne mozes da znas ko mu je u 20% ili ko mu je uopste na klupi, a ko u 8 ,sem ako niste u istoj privatnoj grupi

    Comment


    • Pa napisala sam , sa tw..slikala i postavila

      Opet mi nisi odg, kako je moguće da imamo isti broj poena na iste igrače koji su u različitim kategorijama?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne znam ,Nik u 20% nosi 96,1 i sad ti gledam tim i imas toliko a Kerber van 20% nosi 59,1
        Nik u drugoj postavi nosi 80,1%....Ne moze Nik imati isto u 20 % i van 20% ,ako hoces okaci link bas sam gledao timove i u grupi i od nekih ljudi koji nisu na forumu a znam im timove i nisam naisao na ovakav slucaj

        Comment


        • Link čiji sam timom upoređivala?

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Olja, na ovom terenu su prikazani bodovi bez dodatog bonusa, tek kada udjes desno u team stats ili tako nesto vidis prave poene. Pokusaj da saberes sve ovo sa terena u svom timu i dobices manji broj od onoga koliko ti pise da imas poena u ligi ili na globalnom plasmanu.
            Last edited by mark !t zer0; 22-01-18, 16:33.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ovo je sve bez bonusa,znaci svi igraci,i to tako pokazuje kad kliknes na My team(da imas predstavu koliko statisticki igraci donose,vidis i Nadal kao kapiten ima 116,4,a na tim linkovima 77,6).

              A kad ides na gameday ili My scores tu ti pokazuje koliko si ti skupio sa bonusima,ovako ce uvek pokazivati sve igrace bez bonusa,koliko su cisto osvojili,gde god da stoje na terenu,udji u svoj tim tako i bice isto bez bonusa,tj kontra idi na My scores desno i pokazace ti sa bonusima broj poena
              Last edited by 61563; 22-01-18, 16:40.

              Comment


              • Aaaaa pa daaa!!
                Ma zbunilo me što je ova slika postavljena i mnogi to rade, a iskreno znam da postoji ta razlika, ali mislila sam da je razlika u nekom trenutku dok se oni ne usaglase, ažuriraju podatke šta već, da kasnije svuda isiti broj poena stoji, nisam proveravala. Hvale se sa pogrešnim ss
                Hvala momci!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nista,taman sam pomislio da nesto muvaju pa da kucam mail,ponovo

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ti to sebi persiras?
                      Ili ono ja i moje drugo ja..koje ne da mira

                      tt
                      Motivacija. Kad im je potrebna samo im naredim da ponavljaju ime tima

                      Originally posted by bojanaBG View Post
                      a ja reko Messi-Neymar-Suarez
                      To je samo navlakuša

                      Vidim da nam je live tim baš sličan. Razlika samo Karolina i Pliškova.
                      sigpic

                      Comment


                      • Zarkov,jel si igrao prosle sezone ovaj fantasy,znam da nisi u SK grupi,nego ovako van nje?

                        Comment


                        • Nisam. Zbog toga ne znam kako će dalje da ide, a i imam osjećaj da će izmjene prebrzo da budu spucane
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Zarkov View Post
                            Nisam. Zbog toga ne znam kako će dalje da ide, a i imam osjećaj da će izmjene prebrzo da budu spucane
                            Ne smes sebe da ostavis bez izmena do kraja inace neminovno tones,e sad kako ces ih raspodeliti,to je do tebe i tvoje taktike da tako kazem

                            Comment


                            • Originally posted by Zarkov View Post
                              Nisam. Zbog toga ne znam kako će dalje da ide, a i imam osjećaj da će izmjene prebrzo da budu spucane
                              Čini ti se. U početku dok malo uđeš u fazon, inače posle lagano.. meni ostale 7 zamene na kraju neiskorišćene
                              Doduše mislim da sam 2-3 nedelje zaboravila na vreme, tj nisam stigla da sredim ekipu do zaključavanja
                              Bilo je nedelja kada i nisam kupovala, jer sam gledala širu sliku, odnosno i u drugu nedelju , polako samo
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Markane reci neki transfer,u kom pravcu gledas,otkriji nama sa dna liste ,Doduse meni za sledecu ne treba, jer glupi Dejvis kup,al pomozi drugima,koji nisu igrali ocigledno si se ti najbrze ukopcao

                                Comment

                                Working...
                                X