Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Premisljam se koga da stavim za kapitena...i pogresicu predosecam -.-

    tt
    izaberi jedan broj, sigurno ćeš pogrešiti.... hahahah
    kod mene je mlađahni zverev, pa šta mu bog da

    Comment


    • To i jeste problem sto ce svi Sasu... but who dares...

      Spoiler



      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Neki i menjaju Gogo,recimo Markan ,eto ja ocekujem da i njega stignes...naravno da si dobra kad polako izbacujes zene i napredujes ...ja necu Zverka imacu 11 igraca,ja cu sa nekog drugo turnira kapitena,mada i kad bi birao iz Minhena stavio bi Cunga nema sta na sljaci da trazi Zverko protiv njega...ma necu ja zene ubacivati,ni sledece godine stvarno bi bilo dosadno...a sledece sezone faktor RF nece biti bitan,tako da ce to biti laganica

        Vec 2 nedelje sam najbolji u grupi ustvari pa skoro svaku nedelju ,koju igram sam najbolji,i tako ce biti do trave tad ce dosta da zavisi od RF kog necu imati,ali stize Nole
        Last edited by 61563; 29-04-18, 22:17.

        Comment


        • Do pre sat vremena Cilic mi je bio kapiten, a onda sam saznala da se ozenio pre 2 dana, pravio svadbu i sve po redu.. pa ga ipak promenih... kad mi ne uliva sigurnost ni bez svadbe

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sto kaze shminka, pitanje je da li ce Cilkan da pogodi Istanbul posle svadbe
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Pa sto ne pricate da se ozenio, to je ipak velika vest -.-

              A i nasao je kada ce...pred turnir koji igra i brani

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Meni je Cipe kapiten pa i pijan bi trebao da odradi ovaj turnir,mada,ko zna...ali svakako ja moram da pohvalim izbor Oljinog kapitena,samo zbog toga zasluzuje da bude odmah iza mene ove nedelje,mozda cak i ispred ,ali jednostavno je to nemoguce,to mislim pre svega zbog broja igraca...

                Comment


                • Cilkan bio povredjen u MCu, u subotu se ozenio i vi ocekujete ozbiljan rezultat
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Bio ,pa samo sto ne pobedi Japanca,vrv mu nije nista jer da jeste ne bi on rizikovao tezu povredu(svadbu ako igra na istoj) i celu sezonu na sljaci,kao sto je lepo Raonic predao,mislim tako ja razmisljam,mozda gresim,ali sumnjam u tu varijntu

                    Comment


                    • Bio povredjen? Nemam pojma ni da je pravio svadbu....
                      Ima li negde neka strana, sajt, profil kojii objedinjuje sve povrede, eventualne nastupe, zenidbe, odustajanja i sl.?
                      Juce sam bila napolju dobar deo vremena i po tw gledam da li su se Cung i Stefko povukli... mislim stvarno -.-


                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Meni je Cipe kapiten pa i pijan bi trebao da odradi ovaj turnir,mada,ko zna...ali svakako ja moram da pohvalim izbor Oljinog kapitena,samo zbog toga zasluzuje da bude odmah iza mene ove nedelje,mozda cak i ispred ,ali jednostavno je to nemoguce,to mislim pre svega zbog broja igraca...
                        Hahaha eeee hvala ti bas, srce si

                        Ne zaboravi samo mocnog Maleka u I mecu..tu sam se prvo strecnula...e kad videh jos da se i ozenio za vikend....e ebi ga ...ufff a inace mi on uopste ne uliva neko poverenje...a takav kapicitet. Steta.

                        Ali mora i on da proigra u kontinuitetu

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Hahah..to ide u one novine o poznatma ,devojkama,porocima i sl....tako da ne znam,a ovo za povredu jeste tacno,nju je tamo u MC i zardio valjda na treningu pa nosio onaj zavoj ispod kolena i MTO je uzimao protiv Japanca,mada se u igri nije osetilo tako da mislim da nije ozbiljno,a oko odustajnja pa ono posle zreba tipa Busta fazon tu nema spasa...a ovo pre toga imas to i na tw,mada imas svugde i na MTF,redovno objave pre nego da sklapamo tim

                          P.S. Malek je otkazao mislim,vise se plasim mocnog Ilhana,nije otkazao nesto sam se ja istripoavao,ali nece Malek ovde da zapinje,mogao bi da pusti domacina
                          Last edited by 61563; 30-04-18, 12:59.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Hahah..to ide u one novine o poznatma ,devojkama,porocima i sl....tako da ne znam,a ovo za povredu jeste tacno,nju je tamo u MC i zardio valjda na treningu pa nosio onaj zavoj ispod kolena i MTO je uzimao protiv Japanca,mada se u igri nije osetilo tako da mislim da nije ozbiljno,a oko odustajnja pa ono posle zreba tipa Busta fazon tu nema spasa...a ovo pre toga imas to i na tw,mada imas svugde i na MTF,redovno objave pre nego da sklapamo tim
                            eee da vidis nije mi palo na pamet..inace te zute strane slabo citam, jedino ako mi neko ne gurne pod nos neku vest.
                            Da, da na trenigu, sa Rafom bese?? sada se secam...pa igrao posle toga kakva povreda, ajde bre..

                            A sta to ima svuda ostalio nisam razumela?

                            Sve mogu da saznam... imam izvore ali na sto mesta...zato se zalazem za jedno jedinstveno mesto...

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              eee da vidis nije mi palo na pamet..inace te zute strane slabo citam, jedino ako mi neko ne gurne pod nos neku vest.
                              Da, da na trenigu, sa Rafom bese?? sada se secam...pa igrao posle toga kakva povreda, ajde bre..

                              A sta to ima svuda ostalio nisam razumela?

                              Sve mogu da saznam... imam izvore ali na sto mesta...zato se zalazem za jedno jedinstveno mesto...

                              tt
                              Pa to oko otkaza i ostalih info, ima na vise mesta pa skupljas,na to sam mislio,ali sad vidim ti bi ono sve na tacni da ne moras da se mucis...eeee,ja za takav ne znam,ja evo sad saznao da se ozenio Cipe ovde na forumu,do skoro nisam znao ni da je onaj blesavi Thiem sa Kiki u ozbiljnoj ljubavi,pa sta se onda mi cudimo,sto mu igra opala...Bitnije mu kakvo srce ce da nacrta na kameri nego kako ce FH da udari...
                              Last edited by 61563; 30-04-18, 13:08.

                              Comment


                              • To ti je ljubav bre...kakav tenis

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X