Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to sto prijave ok...ali da na dan zreba mogu da igraju, a sutradan ne mogu...to nije istina.
    Naravno uvek postoje izuzeci, ali sam sigurna u ovom slucaju izuzetno retki.

    Ako mi Cung i Stefko odustanu, a hoce..propala sam -.-

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • S tim sto je za Grka opravdano odustajanje, decko ipak igra danas finale.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ma to sto prijave ok...ali da na dan zreba mogu da igraju, a sutradan ne mogu...to nije istina.
        Naravno uvek postoje izuzeci, ali sam sigurna u ovom slucaju izuzetno retki.

        Ako mi Cung i Stefko odustanu, a hoce..propala sam -.-

        tt
        Ma kakvi ti da propadnes....a Cicko je bolje da odustane pa ti makar udje zamena nego da odigra tek cisto radi reda i izgubi..a Cunga,ima da odigra odlicno imam neki osecaj,mada ne mogu njega za kapitena ipak je to po sastvau najjaci turnir sledece nedelje..a i ti ne stekaj transfere nego kupuj
        Last edited by 61563; 29-04-18, 12:58.

        Comment


        • Zamena?
          Blinkova koja igra kvale u Rabatu LOL

          Ma sta bude bice... da sam mogla 4 kupovine bilo bi bombona.. ovako -.-

          Ali sve zavisi i od konkurencije, Dragan zamalo da napravi cudo od razlike, na kraju 14 poena valjda dobio i ovu rundu. Kad Garsija nije uspela da osvoji bar 1 set...ili David bar neki gem u drugom ... meehhh

          Samo kuknjava i patnja neka u poslednje vreme

          EDIT: E sada vidim, izgubila danas, dakle nije prošle kvale Ana, Ana ...

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Zamena?
            Blinkova koja igra kvale u Rabatu LOL

            Ma sta bude bice... da sam mogla 4 kupovine bilo bi bombona.. ovako -.-

            Ali sve zavisi i od konkurencije, Dragan zamalo da napravi cudo od razlike, na kraju 14 poena valjda dobio i ovu rundu. Kad Garsija nije uspela da osvoji bar 1 set...ili David bar neki gem u drugom ... meehhh

            Samo kuknjava i patnja neka u poslednje vreme

            EDIT: E sada vidim, izgubila danas, dakle nije prošle kvale Ana, Ana ...

            tt
            Blinkova jos jedna u nizu ludih Ruskih kamikaza ,udara ne razamislja ,ta iako nekad nesto napravi karijeri bice na tvrdoj podlozi i da joj se sve poklopi sto se tice udaraca,a ponasanje ko ona Gavrilova,od placa do euforije u toku poena,sve Ruse i Ruskinje van tima......a imas sad u timu 5 igraca vec, sa tri izmene to je ceo tim tako da imas ok sastav,aj ovaj De Minaur ce ispasti vrv..i steta za tebe sto je zreb spojio Anduhara i Cicka,al opet imas 8 igraca ako napravis 3 izmene..bez te Blinkove
            Last edited by 61563; 29-04-18, 14:03.

            Comment


            • Hahahaa sta sve naprica ..hocu reci
              Ovaj ce da ispadne odmah, steta sto ovaj ide na onog, a steta sto ce neko i da odustane...al sta oces..dobro je to

              Dobra je Ana, klinkica, jeftina bila

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Hahahaa sta sve naprica ..hocu reci
                Ovaj ce da ispadne odmah, steta sto ovaj ide na onog, a steta sto ce neko i da odustane...al sta oces..dobro je to

                Dobra je Ana, klinkica, jeftina bila

                tt
                Olja ne kukaj nego uzivaj bice bolje.....kupi 3 jaka igraca i bices dobra sledece nedelje uz ovo sto imas...mislim ti si svakako vec ...dobra...a Blinkova ne valja nista

                Comment


                • Bas ocu! Kuka mi se [emoji14]
                  Ionako da nema mog i tvog ova tema bi bila.mrtva
                  Ko da samo mi igramo i dobro... povremeno Bojana.

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ma kakva Blinkova aman.. na klupi je i sta da radim od njene prodaje ...ona popunila rupu samo

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ma kakva Blinkova aman.. na klupi je i sta da radim od njene prodaje ...ona popunila rupu samo

                      tt
                      ....

                      Ocigledno mi umemo najbolje da se igramo

                      Comment


                      • evo i mene... stižem ove zadnje u ligi, iako oni ne mjenjaju tim, izgleda
                        al za ovako kratko vrijeme, skoro 2000 poena, nije loše

                        Comment


                        • Ti taman vezbas ove sezone, sledece ces da budes prva

                          Koliko imate igraca za sledecu nedelju?
                          ja imam 6
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Bogami Gordana razbijas! Svaka cast! A u pocetku tuc-muc, ovo -ono..a vidi je sada...

                            Mene prethodno dvonedeljno sto opustanje, sto pogresni izbori...bogami doveli u situaciju da se shminka priblizava opasno...Alarmi se ukljucili, sirene piste...100 poena skinulo ove nedelje ...aaaaa pa necemo tako

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ti taman vezbas ove sezone, sledece ces da budes prva

                              Koliko imate igraca za sledecu nedelju?
                              ja imam 6
                              pored tebe i fixnog koji će da ubaci žene... tesko da iko može biti prvi
                              imam cijeli tim i jednu rezervu

                              Comment


                              • Originally posted by goga View Post
                                pored tebe i fixnog koji će da ubaci žene... tesko da iko može biti prvi
                                imam cijeli tim i jednu rezervu
                                ajde ja, ja znam da igram ovu igru, ali taj samo prica

                                pa da, lako je tebi da imas ceo tim kad imas viska izmena, kasnije si se prikljucila
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X