Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A izgleda da su provod i zanosne Madjarice u potpunosti opravdale ocekivanja ,ni mladjani Puli nije odoleo

    Comment


    • Dobro nemoj sad preterivati... zanosne bas i nisu, vatrene svakako
      A sada sam pala u tesku depresiju kada sam videla da ni ova dvojica ne igraju sledece nedelje, sto znaci da imam 2 igraca... Ooo zivote lutalico -.-

      A i David jadnicak ne moze da dodje sebi od one povrede ...

      Teske muke i nedace me stisle...

      I bre fiksni zapamti... ne mozes da me prestignes, ni sustignes..ni nista tog tipa utuvi vec jednom to u glavu

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Gasquet i Pouille.. poprilično sam siguran da je ovo najbolja opklada koju je forum video do sada

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Dobro nemoj sad preterivati... zanosne bas i nisu, vatrene svakako
          A sada sam pala u tesku depresiju kada sam videla da ni ova dvojica ne igraju sledece nedelje, sto znaci da imam 2 igraca... Ooo zivote lutalico -.-

          A i David jadnicak ne moze da dodje sebi od one povrede ...

          Teske muke i nedace me stisle...

          I bre fiksni zapamti... ne mozes da me prestignes, ni sustignes..ni nista tog tipa utuvi vec jednom to u glavu

          tt
          Ma samo se ti koprcaj i izmici,ali razlika je sve manja i polako se topi i krajnju neminovnost znamo oboje....

          Ja cu imati 9-10 igraca lagano,samo da ovog puta obratim paznju ko ce mi biti izmena...da vam bar tu ne dajem poene fore

          I kako Gofan da ispadne pa njega Markan izbacio pre 2 dana sa turnira ,isto ko sto je i meni juce okacio avatar,a nije racunao na Milamanove moci...nema od toga nista

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Gasquet i Pouille.. poprilično sam siguran da je ovo najbolja opklada koju je forum video do sada
            hahahahaha, ali bukvalno kad sam video pomislio sam ovo, ne samo forum, nego i šire.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Ma samo se ti koprcaj i izmici,ali razlika je sve manja i polako se topi i krajnju neminovnost znamo oboje....

              Ja cu imati 9-10 igraca lagano,samo da ovog puta obratim paznju ko ce mi biti izmena...da vam bar tu ne dajem poene fore

              I kako Gofan da ispadne pa njega Markan izbacio pre 2 dana sa turnira ,isto ko sto je i meni juce okacio avatar,a nije racunao na Milamanove moci...nema od toga nista


              Sta imas 9-10 igraca?? za sledecu nedelju???
              Daj nekog nemoj da si stipsa..
              A mogao bi da im pises [emoji38] da od sledece sezone uvedu te pozajmice

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kakav raspad kod ovih zena, strasno! Razumem da idu sa turnira na tirnir... ali ovako

                I uopste te povrede i predaje...kakav je ovo sport postao..

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post


                  Sta imas 9-10 igraca?? za sledecu nedelju???
                  Daj nekog nemoj da si stipsa..
                  A mogao bi da im pises [emoji38] da od sledece sezone uvedu te pozajmice

                  tt
                  Mozda i vise posto cu sad da napravim i neki trejd,malo da rasporedim po turnirima igrace...eto da moze poklonio bi ti nekog ,recimo Vinolasa

                  A ja njima vise ne pisem nista, jos mi je zabranjen chet,aj da sto mi ne daju da pisem al da su stavili zabranu i na citanje ali neka...kad jednom budem osvojio Fantazi,zvace oni mene...

                  Jes dobro sto je predala ova Muguruza,al kako se otvorilo sve Halep uzece turnir iako ne igra nista...kad bi ova Coco nesto napravila bilo bi bas fino

                  Comment


                  • Jao divim se kako fiksni ništa ne zna o ženskom tenisu , a piše toliko

                    Comment


                    • Da li da kukam....

                      You stupid woman!!

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bravo momce, sjajan si

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nemam Cicipasa, imam Thiema, ali mi je bas drago, mnogo lepo igra decko
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ostavljanje Grka na klupu mi je najveci fejl do sada, pored onog da Mertens prosto ne vidim u zrebu, a pri tom sam je cekala da se vrati u takmicarki deo i da je kupim.

                            Strasne stvaru. Bas sam se iznervirala.

                            Pa Stefanos je juce, znaci sa 2 meca imao vise poena na klupi nego li Nadal kao kapiten. Danas ima vise nego i Rafa i Garsija, koja takodje ima 2 pobede.

                            Pihhh! Odlina igrica dok se ne naprave tako neki glupi izbori oko kojih se covek lomi.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • A Simona sta radi protiv mocne Coco....

                              Batalicu ovu igricu...

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • hhaha..rekoh ja sta je neminovnost Olja,eto i ova Coco ja pozelim i ona ispuni ocekivanja...ajde Busta cisti Bugarceta i ovo mu je previse

                                @Nemanja ,ma ne pratim ,i nesto malo poceo ove godine zbog ovog fantazija,da vidim o cemu se tu radi...al izgleda da sam u pravu da je sa njima problem slicno ko i stvarnom zivotu..tj. hocu da kazem mnogo su bre komplikovane ,pa sad ako bih jos morao i teniserkama da ulazim u mozak bilo bi previse
                                Last edited by 61563; 27-04-18, 14:20.

                                Comment

                                Working...
                                X