Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Prvi put igram (mada vec dominiram), ali pogresno mislis buraz.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • #92
      Originally posted by mark it zer0 View Post
      Prvi put igram (mada vec dominiram), ali pogresno mislis buraz.
      Videces,moja greska ,al sta cu takav sam je jedino sto pored zena nikad necu staviti RF,iako znam da ce doneti jedan deo sigurnih poena,na GS

      A inace slabi smo svi za sad moje misljenje,slabi u odnosu da budemo bar TOP 100 na svetu

      Comment


      • #93
        Originally posted by 61563 View Post
        Niko tebe ne tera da ubacis zene...i dalje mislim da moze i da je bolje igrati samo sa muskarcima,evetualno bi bilo pametno drzati u timu za GS staru Serenu Wilijams
        Da igra Serena možda bih i preskočio žene, a ovako sam išao na to da od tri možda i ubodem osvajačicu
        sigpic

        Comment


        • #94
          Originally posted by Zarkov View Post
          Da igra Serena možda bih i preskočio žene, a ovako sam išao na to da od tri možda i ubodem osvajačicu
          Ok ako zabodes osvajcicu to je super,al ne nije lako pogoditi osvajacicu jakog turnira kod zena,prosle godine,ne secam ,al mislim da je bas slabo bilo,pogodaka zenskih jakih turnira (GS i Mastersi),znam da je Bojana pogodila Vesninu masters,mada se i ne secam najbolej jer bas ne pratim zene,samo eto kad nas ES terorise stoji mi upaljen TV dok gledam neki muski na strimu

          Comment


          • #95
            A znam, ali da se proba A i imam osjećaj da Pliškova osvaja
            sigpic

            Comment


            • #96
              Gledam sad timove,pa zaista bi bilo lepo da Kerber ispadne veceras

              Comment


              • #97
                Originally posted by 61563 View Post
                Gledam sad timove,pa zaista bi bilo lepo da Kerber ispadne veceras
                Idemo veceras Angelique I Novak I Marterer sa klupe kojem ce cijena fino uskociti nakon turnira

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Draganot View Post
                  Idemo veceras Angelique I Novak I Marterer sa klupe kojem ce cijena fino uskociti nakon turnira
                  Mertereu ce cene otici visoko,samo ne znam koji su mu planovi dal ce i sta igrati,ove godine,Masha

                  Comment


                  • #99
                    Marterer igra u Sofiji GW3. Sa 22 godina I rank u top 80 nakon AO-a vrijeme je za tranziciju sa challenger na 250ke. Ostaje da vidimo koliko ce uspesno sve to biti ali pocetak obecava

                    Comment


                    • Samo da je ne odjavi al nece,on je Nemac igrace on profi,znaci kupujem ga,samo sto necu zaraditi, jer sam vec istrosio 3 trejda,jer jbg pravim samo muski tim pa hocu da imam full ekipu za WEEK 3.A sto kazes 23 godina i vreme je da batali Chelendzere

                      Comment


                      • Ovaj bojkot zene neka taktika ili cuvas zivce?

                        Comment


                        • Originally posted by Draganot View Post
                          Ovaj bojkot zene neka taktika ili cuvas zivce?
                          Ma ne volim ja zenski tenis ne mogu da gledam bas me smara,ako vec bude situacija (tipa ES) gledam ih onako,haljinice ,sortseve,zadnje delove tela,jedino Boginju Carolinu mogu uvek gledati....i ne stavljam ih u fantazi i zbog toga a i mislim da i nije bas isplativo,prosle godine nijednu nikad,necu ni ove,i ok je bilo da nisam mazga i da sam kupio RF recimo pre W sto je bilo logicno,prosao bih jos bolje,ovako mislim da sam bio 8 u Srbiji ,ne znam koji u svetu..Bojana je bila vlajda 4-ta ,i TOP 3oo u svetu a mislim da si i ti rekao da si bio tako nesto znaci(ili mi se ucinilo) da si bio isto tu negde,jel si pobedio u Srbiji?
                          Last edited by 61563; 20-01-18, 00:04.

                          Comment


                          • Bio sam 246 ukupno I 1 u Makedoniji
                            Mogao bi barem po 1-2 tenisacice za turnirima kad ne igraju muskarce, recimo Carolina sledece nedelje ce sigurno doneti dosta bodova

                            Comment


                            • A Makedonija,cepas Srpski bez greske,posto ima na forumu Makedonaca,mislim svi pisu ok, ali se primeti kod tebe ne.

                              A necu ja stavljati zene ni RF,sigurno pa makar Bojana bila prva a ja drugi

                              Comment


                              • Ma pravim I ja po koju gresku ali ste sigurno mislili da je greska u pisanje

                                Bez zene I bez Rogera bice pravi izazov stici dobar rezultat, sretno

                                Comment

                                Working...
                                X