Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni samo nije jasno vi koji pokusavate da stignete Bojanu,a kupujete iste igrace kao ona i to koji nisu bas zicer (Edmund)...mnogo je logicnije bilo kupiti Gaskea ,koji ce vise nakupiti igrajuci Marakes i MC ,nego Edmundo,koji samo igra Maroko...a onda niko ne uzme Mertens koja je bila zicer za Lugano...jedino se ovaj Draganot koprca,sto se vidi po broju muskih igraca skoro pa svaki turnir su nam 80% isti igraci
    Last edited by 61563; 19-04-18, 11:19.

    Comment


    • Tek nesto da kazes [emoji219], jel?
      Kako mogu da znam koga ce Bojana da kupi ako mi ne kaze
      A koliko se secam iste nedelje smo kupile Edmunda i shminka mislim tada, sto znaci da nesto znamo...
      Mada se njih dvoje domundjavaju, ali vodice se na AO..tako da je razumljivo.

      Prosle nedelje sam imala dvojicu u finalu... i bila najbolja...a da to je sreca...dok ti imas znanje....al za malo!



      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Tek nesto da kazes [emoji219], jel?
        Kako mogu da znam koga ce Bojana da kupi ako mi ne kaze
        A koliko se secam iste nedelje smo kupile Edmunda i shminka mislim tada, sto znaci da nesto znamo...za razliku od tebe
        Mada se njih dvoje domundjavaju, ali vodice ga Bojana na AO..tako da je razumljivo.

        Prosle nedelje sam imala dvojicu u finalu... i bila najbolja...a da to je sreca...dok ti imas znanje....al za malo!



        tt
        hahha...pa ja ne mislim da je pametna kupovina Edmunda,bolja varijanta je Gaske sto sam i napisao gore,a logicno je da Bojana kao vodeca,da uzme prva 2 nosioca
        ...plus Mertens u raspalom Luganu..ja sam bas iz tog razloga uzeo Veselog i Gaskea,pa ako ga skine da napravim prednost ...a Bojani je lagano sad ,ici ce uvek na najsigurniju varijantu...znaci morate nesto da menjate ako zelite da je stignete...posto ja zene ne kupujem,al bas cu sad da vidim ko igra Studgart...pa da vam dam neki savet ako zelite

        P.S. Anduhar je sreca..a Edmund kazem bolje da ste imali Gaskea vise ce nakupiti od Edmunda kad saberes Marakes i MC
        Last edited by 61563; 19-04-18, 11:39.

        Comment


        • Sada iz ove perspektive bolji je Gaske od Edmunda...tada nije bio...al me mrzi da objasnjavam.
          Samo ti sebe savetuj i uzivaj.

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Edmund je bio rizik, jer nije nista odigrao od polufinala AOa i evo sad je odmah puk'o, tako da on nikako nije bio sigurna varijanta.
            Mnogo je veca sigurica bio Gaske, a ne obrnuto kako ti pokusavas da nam predstavis


            Stutgart igraju sve najjace...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Edmund je bio rizik, jer nije nista odigrao od polufinala AOa i evo sad je odmah puk'o, tako da on nikako nije bio sigurna varijanta.
              Mnogo je veca sigurica bio Gaske, a ne obrnuto kako ti pokusavas da nam predstavis


              Stutgart igraju sve najjace...
              Da al eto vidis da vecina ide logikom kupiti prva 2 nosioca sto tebi odgovara,ja sam isao na varijantu Veselog i nadao se da ce Sepi shvatiti ozbiljno turnir i mozda skinuti Edmunda,bolja opcija je bila Gaske ,ja to i kazem al vidis da smo ga samo kupili Draganot i ja...a Stutgart ako igraju sve najjace...kupiti Halep,posto ste vrv svi zadrzali Bertens i Muguruzu i lagano neko od njih osvaja...prosto je kod zena sem GS

              Comment


              • Ovo ko da dodje Nerman Fatic sa 765.pozicije pricati Mirzi Basicu kako se igra tenis

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Ovo ko da dodje Nerman Fatic sa 765.pozicije pricati Mirzi Basicu kako se igra tenis
                  ...Al sto je najbolje ja cu vas i bez zena sve prestici do kraja ,sem vrv Boksi i Draganota

                  Comment


                  • Koli i Dimitrov vode veliku borbu, ali isto tako i fiksni i ja, i naravno kao sto uvek biva kada se nadjemo na suprostavljenim stranama, ja cu pobediti.


                    pozdrav fiksaro, bice neizvesno do kraja, moracu da pojacam na 27%, nisi toliko los.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Crko fantazi
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Crko fantazi
                        Ja mislila crko mi telefon [emoji16]

                        Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Ziv je fantazi
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ako ga neko ima... zamenite ga.

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ja sam htela Kohlija da kupim i odustala u poslednjem trenutku

                              A ja imam 12 igraca i ne mogu nikako da smislim tim, zene ce me unistiti
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Hoce li igrati Grisa?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X