Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Zato sto su se presli, Thiem ne igra Majami [emoji3]
    Sta znam, posto nisam odavno tu... Reko mozda je neka taktika, pa da prepisujem [emoji3][emoji16]

    Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Ne Gogo,nije taktika nego Markan,lagano odustaje i od ove igre cim je video da nema nikakve sanse,kao sto sam u pocetku i najavio...

      A ti Gogo,da je pitam nesto sta traze Kvitova i Vesnina u tvom jel?...ccc
      One ce makar izaci na teren [emoji14]

      Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Ne Gogo,nije taktika nego Markan,lagano odustaje i od ove igre cim je video da nema nikakve sanse,kao sto sam u pocetku i najavio...mislim samo on ga ima od od igraca iz vrha,a vidis da mu je Monfils tu koji takodje ne igra

        A ti Gogo,da je pitam nesto sta traze Kvitova i Vesnina u tvom jel?...ccc
        Jel sebe ne racunas u "igrace iz vrha"?
        Vidim da je i u tvom timu [emoji16]

        Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Posle ću da gledam šta ste trejdovali, mene najviše zanima da li sam pogrešila, kod najveće dileme i zbrke, što sam umesto Gofana izela Kasatkinu?
          Ali bilo bi to previše iz donjeg dela, plus što Darija igra i Čarlston i Bogotu

          Šta si zabrljao mark?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja sam mozda mogla i jaci tim za Majami da sastavim, ali mislim da je dugorocno ovako bolje, moram izmene da pocnem da cuvam

            z3 compact using Tapatalk
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by goga View Post
              Jel sebe ne racunas u "igrace iz vrha"?
              Vidim da je i u tvom timu [emoji16]

              Послато са D2303 уз помоћ Тапатока
              E Gogo, pa isti mi je nick 61563,koji ti tim gledas...pojam ja nemam

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Posle ću da gledam šta ste trejdovali, mene najviše zanima da li sam pogrešila, kod najveće dileme i zbrke, što sam umesto Gofana izela Kasatkinu?
                Ali bilo bi to previše iz donjeg dela, plus što Darija igra i Čarlston i Bogotu

                Šta si zabrljao mark?
                Nista nije zabrljao,nije promenio igrace ostali mu svi ko i prosle nedelje,Tim,Monfils...i sad se vadi da je mislio da ih je juce promenio,a ustvari trazi sto bezbolniji izgovor za polako ali sigurno padanje na listi...sve po ocekivanjima

                Comment


                • Uopšte nije menjao igrače? Pa ovo mu je 2gi put

                  Ti si zaljubljen mark, ebeš igricu

                  A ako nisi, gledaj još pozitivnije, imaćeš više trejdova od Bojane do kraja
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Uopšte nije menjao igrače? Pa ovo mu je 2gi put

                    Ti si zaljubljen mark, ebeš igricu

                    A ako nisi, gledaj još pozitivnije, imaćeš više trejdova od Bojane do kraja
                    Ma uvek on tako svaku igricu i fantazi koji igramo,u h2h ga izvukao Limunelo,jbg ovde mora sam...a imace sad jednog samo manje igraca, neko ce sa klupe da mu utrci nije veliki problem,ali oseca se malodusnost posle prve lose nedelje...a to sa trejdovima dzaba mu kad,ce da batali igricu,kad bude bio pa nekih 200 +poena iza mene

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0
                      U pravu si. Jebes igricu.

                      Fiks, zamisli kad cu i ovako biti bolji tebe. Koliko si onda los.

                      Sta pricas za fantazi sramoto jedna kad si malo bolji od mene, ali istina je donekle, cak i suicide pola turnira ne odigram godinama. A
                      Cek bre NBA si batalio kad si zaostao dosta,onaj EL sto si sam osnovao nigde te nema,u fudbalu sam bolji ne puno, al bolji i kraj je blizu,a ovde videcemo tek smo poceli

                      Comment


                      • Jaooooo Bojana kupila Dariju

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • shminka je kriv, on me je ubedio
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Jeste jeste...pa dobro vodices ga na AO, ako nisi obecala opet bzvz
                            Samo da te je ubedjivao bas.....

                            Jadna Darija

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sta ti je princip

                              Comment


                              • izvini, na telefonu mi vjerovatno prikazivalo stari tim

                                Comment

                                Working...
                                X